Příbram – Liberec 2:2 (kon.) | Plzeň – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
FK Příbram
2:2 (0:0)
FC Slovan Liberec
Pondělí 20.08.2018, 13:05 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – Čechy • 5. kolo

Zápas končí. Příbram v prvním poločase vůbec nevystřelila na branku a celkově bylo úvodní dějství chudé na střelecké pokusy. Druhý poločas se stal daleko záživnějším. Nakonec čtyři (!!!) branky v rozmezí čtrnácti minut rozhodly o tom, že Příbram a Liberec body do tabulky Juniorské ligy dělí. To ovšem teď asi ani moc nezajímá hostujícího Köstla. Ten musel v 27. minutě odstoupit pro zranění ze hry. Přejeme brzký návrat na hrací plochu.

Děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne. (15:33:46)

90+3

90+3
    Po nedorozumění domácích u středového kruhu končí zápas.

90+2
    Příbram zapsala faul po ztrátě míče a Liberec ještě disponuje rozehrou z vlastní poloviny.

90+1
    Již v nastaveném čase se Liberec dopustil faulu na polovně hřiště.

90
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Vrabec, přichází Vébr.

90
    Několik chyb na obou stranách a tohle už vypadá na dělbu bodů.

89
    Bude to Liberec, kdo se nyní bude starat o zábavu po autovém vhazování v samotném závěru zápasu.

89
    Příbram útočila, ale Liberec byl proti případnému zásahu svého brankáře Hnízdila.

88
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Čížek, přichází A. Matoušek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jandera, přichází Vokurka.

88
    Ofsajd Liberce.

87
    Stejnou situaci si hosté zopakují ještě jednou.

86
    Roh pro Slovan.

86
    Jsou to spíše hosté, kdo tvoří hru v závěru zápasu.

85
    Příbram se na pár sekund chopila balónu, ale o možnost zakončení na Hnízdila vzápětí přišla.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Gembický, přichází Kazda.

84
    Další faul Příbrami, ale Kočí zatím může být v klidu ve svém vápně.

83
    Jeden z domácích fotbalistů udělal faul na půli, ale hosté poté ukončili svůj útok seběhem do ofsajdu.