Příbram – Liberec 2:2 (kon.) | Plzeň – Č. Budějovice 4:2 (kon.)
FK Příbram
2:2 (0:0)
FC Slovan Liberec
Pondělí 20.08.2018, 13:05 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – Čechy • 5. kolo

Zápas končí. Příbram v prvním poločase vůbec nevystřelila na branku a celkově bylo úvodní dějství chudé na střelecké pokusy. Druhý poločas se stal daleko záživnějším. Nakonec čtyři (!!!) branky v rozmezí čtrnácti minut rozhodly o tom, že Příbram a Liberec body do tabulky Juniorské ligy dělí. To ovšem teď asi ani moc nezajímá hostujícího Köstla. Ten musel v 27. minutě odstoupit pro zranění ze hry. Přejeme brzký návrat na hrací plochu.

Děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne. (15:33:46)

90+3

90+3
    Po nedorozumění domácích u středového kruhu končí zápas.

90+2
    Příbram zapsala faul po ztrátě míče a Liberec ještě disponuje rozehrou z vlastní poloviny.

90+1
    Již v nastaveném čase se Liberec dopustil faulu na polovně hřiště.

90
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Vrabec, přichází Vébr.

90
    Několik chyb na obou stranách a tohle už vypadá na dělbu bodů.

89
    Bude to Liberec, kdo se nyní bude starat o zábavu po autovém vhazování v samotném závěru zápasu.

89
    Příbram útočila, ale Liberec byl proti případnému zásahu svého brankáře Hnízdila.

88
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Čížek, přichází A. Matoušek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jandera, přichází Vokurka.

88
    Ofsajd Liberce.

87
    Stejnou situaci si hosté zopakují ještě jednou.

86
    Roh pro Slovan.

86
    Jsou to spíše hosté, kdo tvoří hru v závěru zápasu.

85
    Příbram se na pár sekund chopila balónu, ale o možnost zakončení na Hnízdila vzápětí přišla.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Gembický, přichází Kazda.

84
    Další faul Příbrami, ale Kočí zatím může být v klidu ve svém vápně.

83
    Jeden z domácích fotbalistů udělal faul na půli, ale hosté poté ukončili svůj útok seběhem do ofsajdu.

81
    Liberec získal míč u středového kruhu a spěchá před Kočího.

81
    Příbram by chtěla rozhodnout toto utkání a pomalu se dostává k vápnu soupeře.

80
    Po výměně na polovině hřiště je připraveno autové vhazování pro hostující fotbalisty.

79
    Volný přímý kop rozehraje jeden z domácích fotbalistů.

78
    Liberec vhazoval a následně začal svůj postupný útok na vlastní polovině.

77
    Po rozehře nakrátko jsou hostující fotbalisté pod tlakem.

76
    Příbram podržela míč u středového kruhu a následně vybojovala standardku.

76
    Po ní všem vůbec nezasáhl Kočí.

75
    Opět standardní situace pro hosty.

74
    Liberec ztrácí míč u domácího vápna a Příbram může kontrovat útokem od své šestnáctky.

73
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Petr, přichází Drahoš.

72
    Je nařízen liberecký volný přímý kop po nedovoleném zákroku domácích na polovině soupeře.

71
    Domácí zvolili rozehru z vlastní poloviny a pochopitelně mohli využít kopaček Kočího v kombinaci.

70
    Na programu dne byla přímbramská kombinace, avšak nikdo z domácích fotbalistů to nevzal na sebe.

69
    Statistika držení míče (vyjádřeno v procentech) – 55:45.

69
    Liberec může zaútočit, neboť jeden z domácích fotbalistů fauloval na hostující polovině.

68
    I ve druhé půli platí fakt, že domácí juniorka má míč více na svých kopačkách.

68
    Střely na branku – 4:8, střely mimo branku – 3:3.

67
    Zatímco první poločas byl na střely na branku chudý, tak druhá půle je o dost pohlednější.

66
    Liberec nevystřelill na branku, od které pošle Kočí míč zpět do pole.

65
    Po výkopu Hnízdila základají hostující fotbalisté svůj útok.

64
    Po několika přihrávkách na hostující polovině je Hnízdil zatím bez práce proti souhře protihráčů.

63
    Chyba hostů. Domácí následně mají míč na svých nohách na polovině hřiště.

63
    Domácí si pomohli faulem na polovině protivníka.

61
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Pecka, přichází Zemánek.

61
    Liberec z kontru vypálil mimo tři tyče a vykopávat tak může Kočí.

61
    Jeden z domácích hráčů si naběhl do ofsajdu.

60
    Příbram měla aut odhadem na půli a následně kombinovala u středového kruhu.

59
    Liberec právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Fanklub defenzivního fotbalu pláče. Čtyři branky za čtrnáct minut druhé půle. Liberec vyrovnává okamžitě po rozehrávce ze středového kruhu po druhém gólu RADKA VOLTRA v tomto duelu.

58
    Příbram právě vstřelila branku!
    S góly se nám ve druhém poločase roztrhl pytel a Příbram otáčí vývoj utkání na 2:1. Mezi střelce se zapisuje MIROSLAV ČÍŽEK.

57
    Střela hostů skončila zákrokem Kočího.

56
    Jeden z hostů vzal aut, jenže Slovan vyprodukoval následně ztrátu.

55
    Hosté si přihrávali na soupeřově polovině, ale jejich útočná fáze měla k ideálu hodně daleko.

54
    Příbram se prosazuje a srovnává na 1:1. Hnízdil tak může lovit míč ze své svatyně po zakončení JAKUBA LUKAVSKÉHO.

53
    Liberecké zakončení minulo tři tyče, mezi které se ve druhém poločase postavil domácí Kočí.

53
    Po sérií krátkých domácích nahrávek se do kombinace vložil jeden z hostů.

52
    Míč šel od hostujícího fotbalisty za domácí branku. Tím pádem bude vykopávat Kočí.

51
    Vše se stěhuje před Kočího, protože Liberec rozehraje standardní situaci z nebezpečné pozice.

51
    Na druhé straně lapil Kočí střelu někoho z hostujících fotbalistů.

50
    Příbram vhazovala na levé straně a jeden z domácích hráčů zakončil pouze do připraveného Hnízdila.

49
    Příbramští útočili z půle, ale o míč prakticky ihned přišli.

47
    Vůbec první střela Příbrami v tomto zápase, ale Hnízdil odmítl domácí srovnání.

47
    Vynikající vstup Liberce do druhého poločasu. Po autovém vhazování jde Slovan do vedení zásluhou RADKA VOLTRA.

46
    Akce Slovanu bude pokračovat autovým vhazováním z domácí poloviny.

46
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Šíma, přichází Mezera.

46

První poločas branku nenabídl. A byl nudný, zároveň plný nepřesností na obou stranách. Příbram v ani jednom případě nevystřelila na Hnízdila. Liberec třikrát prověřil Kočího. Domácí měli míč více na svých kopačkách. Každopádně, ke konci poločasu tvořil hru spíše Slovan. Tak či onak – oba týmy mají stejně daleko k zisku tří bodů.

45+3

45+3
    Liberec ještě podržel míč u soupeřova vápna, ale k zakončení nedošlo.

45+2
    Liberec se hnal na branku Příbrami, ale Kočí zlikvidoval zakončení protihráče na roh.

45+2
    Příbram útočila, ale nevypálila na Hnízdila.

45+1
    Po libereckém vhazování jsme svědky souhry hostů zhruba na polovině hrací plochy.

45
    Míč z kopačky domácího hráče doletěl mimo branku Liberce.

45
    Hlavní rozhodčí Houdek přidá dvě minuty v prvním poločase.

45
    Jeden z fotbalistů Slovanů byl v ofsajdu, což neuniklo pozornosti pomezního rozhodčího.

44
    Liberec si počínal dobře v defenzivě a jeden z hostů vhodí míč do hry.

43
    Po nepřesnosti hostů uvidíme rozehrávku Kočího od domácí branky.

43
    I další střela na domácí branku se stala kořistí Kočího.

42
    Svůj útok ukončil hostující celek střelou, se kterou si Kočí věděl rady.

41
    Kočí sledoval kombinaci svých spoluhráčů, ale Liberec se zatím bez problémů ubránil.

40
    Příbram měla míč na vlastní polovině, ale vzápětí ji nevyšel přechod do útoku.

39
    Liberec se provinil proti fotbalovým pravidlům a musí se chystat na volný přímý kop soupeře.

39
    Po zakončení vedle domácí branky vykopává Kočí.

38
    Liberec chyboval, ale včas vše dokázal napravit.

38
    Třetí ofsajd Liberce v zápase.

37
    Liberec si vyměnil míč na polovině hrací plochy, ale Příbram byla na jeho útok dobře připravena.

36
    Příbram podržela míč na liberecké polovině až zapsala ztrátu...Aut pro hosty.

36
    Faul hostujícího hráče, takže Příbram rozehraje volný přímý kop.

34
    Po rozehrávce Liberce byl Slovan nastěhovaný na domácí polovině, ale v útočné fázi nic nevymyslel.

34
    Příbramská střela proletěla mimo tři tyče, výkop pro Hnízdila.

33
    Po několikátém rohu hostů nebyl Kočí donucený k zákroku.

33
    Liberec má nyní navrch a hraje se podle jeho not.

32
    Rohový kop proti Kočímu.

31
    Příbram si nerozuměla na polovině hřiště a už sledujeme útok Liberce.

30
    Liberec míří do útoku a vhazuje na polovině Liberce.

30
    Avšak po jeho rozehrání a necelých třicet minutách hry platí, že nikdo nezakončil na branku.

29
    Sudí značí svým gestem, že Liberec kope rohový kop.

28
    Příbram pomohla Kočímu, ale i tak bude ještě čelit autovému vhazování.

28
    Liberec bude zahrávat volný přímý kop po faulu jednoho z domácích fotbalistů a Kočí je pod tlakem.

27
    Po dlouhé době opět bojuje Příbram s Libercem o body do tabulky Juniorské ligy.

27
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Köstl, přichází Michal.

26
    Tato pauza hráčům vůbec neprospěje.

25
    Stále nemůžeme pokračovat v zápase.

23
    Jeden z hostů musí být ošetřovaný a hra je tak přerušena.

23
    Hosté běželi do protiútoku, ale Kočí jen sledoval dění na hrací ploše.

22
    Liberec daroval míč Příbrami a ta útočí z poloviny hřiště.

21
    V posledních minutách se hraje především u libereckého vápna.

21
    Příbram nebyla ani z této standardní situace přesná a balón vrátí Hnízdil zpět do hry.

20
    Opět rohový kop pro domácí.

19
    Ani po další standardace ovšem nemusel Hnízdil vůbec zasahovat.

19
    Po rozehrávce domácí standardní situace připravil jeden z fotbalistů Příbrami svému celku zajímavý volný přímý kop.

18
    Roh proti hostům.

17
    Další ofsajd Slovanu je na světě.

16
    Míč je opět na domácích kopačkách po zisku na hranici šestnáctky.

16
    Příbram se ubránila a bude vhazovat u svého vápna.

15
    Je to Příbram, kdo drží míč více na svých kopačkách.

15
    Zatím bez střely na branku v tomto utkání.

14
    Po chybě domácích rozehrávají hosté z vlastního území.

14
    Hlavní rozhodčí Houdek ukazuje, že Liberec může vhazovat.

13
    Dlouhá liberecká souhra skončila pouze ztrátou nedaleko domácího vápna.

12
    Jako poslední se dotkl balónu někdo z domácích fotbalistů a vykopávat tak bude Hnízdil.

11
    Liberec zahájil svůj útok na vlastní polovině, ale nemůže se dostat na území Příbrami.

11
    Pomezní rozhodčí odmával Slovanu ofsajd.

10
    U domácího vápna se píská v neprospěch hostů a výhodu útoku tak má znovu Příbram.

9
    Faul domácích si vyžádal standardní situaci hostů, ale následovala ihned chyba Slovanu na polovině protivníka.

9
    Kočí a Hnízdil jsou zatím bez zákroku.

8
    Po výkopu Kočího od své pokladnice je těžiště hry na polovině hrací plochy.

8
    Liberec zatlačil Příbram, ale domácí odolali.

7
    Po zákroku jednoho z domácích fotbalistů se hosté přesouvají k vápnu Příbrami.

6
    Také domácí kombinace na půli nepřinesla nic zásadního do dějin dnešního střetnutí.

6
    Hlavní rozhodčí nařídil volný přímý kop pro hostující celek po domácí ztrátě balónu.

5
    V úvodu je utkání plné ztrát a nepřesností na obou stranách, nikdo zatím nevystřelil.

4
    Útok domácích neměl dlouhého trvání a hosté začnou svůj kontr autem.

4
    Po faulu hostů kope domácí celek standardní situaci, ale Hnízdilovi zatím nehrozí větší nebezpečí.

3
    Hosté přerušili útok soupeře, ale ten bude mít k dispozici autové vhazování z vlastní poloviny.

3
    Po autovém vhazování přišel hostující celek o míč a musí spěchat do obrany.

2
    Liberec útočil a dostal se do blízkosti domácího vápna, Kočí je však zatím bez jakéhokoliv zásahu.

2
    Hosté získali míč na své kopačky, ale zhruba na polovině hrací plochy jej poté odevzdali domácí juniorce.

1
    Fotbalisté Příbrami kombinovali na polovině soupeře. Jejich postupný útok však neskončil zakončením na branku soupeře.

1

1.FK Příbram: Kočí – Petrlík, Průcha, Lukavský, Pecka, Keita, Šíma, Čížek, Jandera, Kodr (C), Antwi
    Náhradníci: Beran – Zemánek, Mezera, A. Matoušek, Vokurka

FC Slovan Liberec: Hnízdil – Köstl, Prokš, Ulbrich, Fukala, Voltr, Vrabec (C), Petr, Hybš, Kačaraba, Gembický
    Náhradníci: Franc – Lábek, Vébr, Baláž, Drahoš, Kazda, Michal

Rozhodčí: Houdek – Kotalík, Szikszay.

Na opačné straně stojí Slovan Liberec, který se nachází v totožném rozpoložení. Celek ze severu Čech se aktuálně nachází na sedmé příčce, tedy o jediné místo výše, než Příbram. Zdá se, že se Slovan konečně herně zvedl, neboť poslední dva zápasy zvládl na jedničku. Start do letošního ročníku ale nebyl zrovna ideální, nejprve Liberec prohrál s Jabloncem 3:2, přičemž se o dvě branky Slovanu postaral Wesley, následně pak Liberec podlehl také Teplicím. Domácí tým dnešního utkání čekal na první výhru do třetího kola, ve kterém dokázal zdolat Bohemians vysoko 5:0. Minulý zápas nabídl velice pohlednou podívanou, kterou nakonec lépe zvládl právě Liberec, jenž porazil Plzeň těsně 3:2.

1.FK Příbram

Fotbalisté Příbrami se zatím nacházejí ve spodní polovině tabulky, konkrétněji na osmé pozici. Příbram má za sebou čtyři ligové zápasy, přičemž dokázala získat pět bodů. Hned v úvodním kole došlo na porážku proti Teplicím, které na vlastním stadionu zvítězily 2:0. Divoká přestřelka se uskutečnila ve druhém kole, Příbram proti Bohemce vedla už 3:1, avšak zápas nakonec skončil nerozhodným výsledkem 3:3. Úplně stejným výsledkem dopadl souboj proti Plzni, přičemž celek ze Středočeského kraje vedl pro změnu už 2:0. Jediná výhra je stará přesně týden, Příbram si na hřišti pražské Slavie došla pro tři body, o osudu tohoto utkání rozhodl dvě minuty před koncem Antwi.

Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Juniorská liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi 1.FK Příbram a FC Slovan Liberec.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.