Lyon – Štrasburk 2:0 (kon.)
Olympique Lyon
2:0 (1:0)
RC Štrasburk
Pátek 24.08.2018, 20:45 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo
    64. Bertrand TRAORÉ - 2:0

64
    Lyon právě vstřelil branku!
    K tomuto okamžiku se v posledních minutách často schylovalo, nyní už se Olympique Lyon dokázal prosadit podruhé. Hosté nezvládli návrat do defenzivy po nepovedeném rohovém kopu, situaci dvou proti jednomu vyřešil Depay pasem na BERTRANDA TRAORÉHO, který vykoupal jak brankáře Selse, tak obránce Mitroviće a po uklizení míče do sítě mohl rozjet své oslavné tanečky.
    42. Martin TERRIER - 1:0

42
    Asi jsem se unáhlil, Olympique se totiž krátce před koncem prvního poločasu přeci jen ujímá vedení. Mendyho nahrávka sice nenašla Depaye, po špatné komunikaci obránců soupeře se ale k míči dostal MARTIN TERRIER, který milimetrově přesnou technickou ranou překonal marně se natahujícího Selse.

Vojtěch Tůma

Branky: 42. Terrier (F. Mendy), 64. B. Traoré (Depay)

Karty:   10. F. Mendy (LYO) – 15. Sissoko (SSG), 45. Thomasson (SSG)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:13.
    Olympique Lyon: A. Lopes – Rafael, Marcelo (C), Morel, F. Mendy – NDombèlé (87. Díaz), Tousart, Cheikh Diop (79. Fékir) – B. Traoré, Terrier (75. Aouar), Depay.
    Náhradníci: Gorgelin – Dubois, Ferri, Aouar, Fékir, Díaz, Denayer.

RC Štrasburk: Sels – Lala, L. Koné, S. Mitrović (C), Carole – Sissoko (84. Fofana), Caci (75. Zohi) – Thomasson, Martin, Gonçalves (63. Ajorque) – Da Costa.
    Náhradníci: Kamara – P. Martinez, Grimm, Fofana, Zemzemi, Ajorque, Zohi.

Rozhodčí: Amaury Delerue – Bertrand Jouannaud, Nicolas Danos