Žižkov – Znojmo 1:1 (kon.) | Varnsdorf – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Vlašim – Pardubice 2:0 (kon.)
Č. Budějovice – Ústí n. L. 2:0 (kon.)
FK Varnsdorf
1:0 (1:0)
FC Hradec Králové
Neděle 26.08.2018, 17:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 6. kolo

Shrnutí druhého poločasu

Hosté měli v druhé půli navrch, domácí hráči ale předvedli bojovný výkon a Votroci tak poprvé v nové sezóně ztrácí body.

V 75. minutě Ondráček skvěle převzal míč na polovině hřiště a vyslal přihrávku na zabíhajícího Rudnytského, jenž při zakončení nedokázal prostřelit Ottmara, který tak držel naději pro svůj tým. Hosté si i přes velký tlak v závěru zápasu nedokázali vytvořit střeleckou pozici a ze Severu Čech odjíždí bez bodu. V 95. minutě mohl skóre navýšit Heppner, jenž nastřelil tyč. (18:59:59)

90+5

90+5
    To domácí nemusí mrzet, hlavní sudí se totiž chystá dnešní utkání ukončit.

90+5
    Domácí kapitán převzal míč na své polovině a centrem za obranu našel Heppnera, který střelou trefuje tyč!

90+5
    Varnsdorf se osvobozuje.

90+4
    Hosté se snaží seč to jde, do zakončení se ale ne a ne dostat.

90+4
    Žlutou kartu dostává Matěj Votava (FK Varnsdorf).

90+3
    Domácí drželi delší dobu míč u rohového praporku Votroků. Ti se nakonec osvobodili a zahrávají autové vhazování.

90+3
    Dzaba zastaven nedovoleně. Porcal bude rozehrávat dlouhým nákopem.

90+2
    Votroci jsou na polovině soupeře. Ottmar se posouvá téměř na polovinu hřiště.

90+1
    Hradecký centr do vápna likviduje Porcal. Ten ihned rozehrává na Heppnera, který ale rozehrál do autu.

90
    Hlavní sudí nastavuje pět minut.

90
    Běží poslední minuty utkání.

90
    Domácí se dopustili faulu, Ottmar chtěl rychle rozehrát. Hlavní sudí ho ale s míčem posunul dozadu.

89
    Hosté otevírají zadní vrátka, toho využívá Varnsdorf. Dzaba vybojoval autové vhazování u rohového praporku na polovině Hradce.

88
    Kodeš se prodral na střed hřiště, ale šanci na střelu promarnil. Jeho tým se tak musí vracet.

87
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Matěj Kubista.