Watford – Crystal Palace 2:1 (kon.) | Fulham – Burnley 4:2 (kon.) | Newcastle – Chelsea 1:2 (kon.)
Watford FC
2:1 (0:0)
Crystal Palace FC
Neděle 26.08.2018, 14:30 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 3. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:31:08)

Fauly: 14:11

Je konec, i přes dramatický závěr nakonec Watford dokázal uhájit domácí vítězství 2:1 nad Crystal Palace. První poločas moc šancí nepřinesl, ty dvě největší, které měli hosté, zlikvidoval skvělými zákroky Ben Foster. Ve druhém poločase začaly padat i góly. Watford měl dobrý start do druhé půle a brzy se prosadil už svým třetím gólem v sezóně Roberto Pereyra. I nadále působili domácí lepším dojmem a v 71. minutě už vedli 2:0, když centr Josého Holebase šťastně zapadl do sítě. Hosté se ale nevzdali. Na trávník přišel Max Meyer a nahrál na kontaktní gól Wilfriedu Zahovi. V šesté minutě nastavení měl pak na hlavě vyrovnání Joel Ward, ale hlavou z blízka minul. Watford tak sebral už potřetí po sobě všechny tři body a zatím je stoprocentní.

90+7

90+7
    Už se hraje hodně nad plán, a také na polovině Crystal Palace.
    90+6. Ward měl na hlavě vyrovnání, ale netrefil branku.

90+6
    Mělo být vyrovnáno! Centr Milivojeviče našel přesně hlavu Joela Warda, který byl na malém vápna úplně sám. Obránce Crystal Palace ale hlavou trestuhodně minul.

90+6
    Poslední šance Crystal Palace, bude kopat rohový kop z levé strany.

90+5
    Znovu se ovšem hosté nikam daleko nedostali. Naopak se před jejich vápně našel prostor ke střele Isaac Success. Tou ale Hennesseyho nepřekvapil.

90+5
    A Watford znovu rozehrál rohový kop na krátko. Jenže tentokrát moc času nenatáhl, bude to kop od branky hostů.

90+4
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Troy Deeney, přichází Isaac Success.

90+3
    Hughes vybojoval míč pro Semu. Ten sice z pravé strany nedokázal poslat finální pas před branku, ale vybojoval alespoň rohový kop.

90+2
    Zatím se fotbalistům Crystal Palace nedaří vytvořit si závěrečný tlak. Domácí naopak hru chytře kouskují a hrají převážně na útočné polovině v blízkosti rohových praporků.

90+1
    Nastavovat se bude ještě dlouhých pět minut.

90
    Watford má k dispozici standardní situaci z levé strany, tu opět rozehrává na krátko a tahá čas.

89
    Hosté rychle rozehráli svůj rohový kop z pravé strany. Na centr si naskakoval Alexander Sörloth a na poslední chvíli ho dokázal ubránit Christian Kabasele.

88
    Domácí chtěli hlavně natahovat čas, ale to jim moc nevyšlo. Hennessey může vykopávat od své branky.

88
    Watford pokračuje v útočení, tentokrát má k dispozici autové vhazování v blízkosti rohového praporku.

87
    Standardní situaci se domácí ubránili. Skvělou práci poté odvedl Ken Sema, který udržel míč na svých kopačkách, než ho hosté faulovali.