Č. Budějovice – Příbram 0:2 (kon.) | Sparta – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Jablonec 1:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:2 (0:1)
FK Příbram
Pondělí 27.08.2018, 11:00 • SCM Složiště • Juniorská liga – Čechy • 6. kolo

Utkání 6. kola Juniorské ligy je u konce. Příbram zaslouženě vyhrála 2:0, když obě branky vstřelil Jandera. Hra byla vyrovnaná, ale v pokutových územích byli hosté agresivnější a lepší. Jihočeši se neprosadili a zůstávají na jednom vítězství. Příbram se tabulkou posune. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek pondělí. (13:02:02)

90+2

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

88
    Rozmohl se nám tady takový nešvar... špatně házené auty. Je to trošku úsměvné na této úrovni, ale sudí už vrátil několik autů, protože házející měl zvednutou nohu.

86
    Po rychlé akci pálil o několik decimetrů vedle Čížek, brankář Luksch zasahovat nemusel.

84
    Středočeši se v pohodě brání, nic nevymýšlí a odkopnou míč klidně i do autu. Dynamo se trápí a zmítá se ve vlastních nepřesnostech.

81
    Domácí se sice nadále snaží, ale asi i oni sami tuší, že dnes na body nedosáhnou. Příbramská obrana funguje spolehlivě.

79
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Petrlík, přichází Jelínek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Polák, přichází Čížek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Pecka, přichází Hloušek.
    75. Byl hodně povedený zákrok domácího brankáře

75
    Jandera si pohrál s domácími obránci a lačnil po hattricku, Luksch ho zastavil.

73
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Sajčič, přichází Kubata.

72
    Hosté již naplno ovládají hru, Dynamu vzala druhá branka naději.
    70. JANDERA - 0:2

70
    Příbram právě vstřelila branku!
    Další přímý kop z podobné pozice už končí druhým gólem. Míč si tentokrát postavil ROSTISLAV JANDERA a jeho levačka na stranu brankáře asi i trošku překvapila Luksche a skončila v brance.

68
    Následný přímý kop rozehrál Pecháček z optimální pozice prachbídně.

67
    Obránce Jan Krejčí držel Keitu zuby nehty, o žluté kartě nemůže být pochyb.

65
    Hra je hodně rozháraná a v posledních minutách je to spíše kopaná. Dynamo se snaží o vyrovnání, ale ve finální fázi se mu nedaří.

62
    Opět v akci Jandera. Tentokrát bylo vše v pořádku, ale jeho dělovka levačkou postrádala přesnost.

60
    Chyba Matouška nebyla potrestána. Místo útočné akce se domácí museli bránit, zachránil je ofsajd Jandery.

58
    Hezky se v rychlosti uvolnil Kalousek, po zpětné přihrávce pálil Matoušek a jeho střela měla dobrý směr, ale nízkou razanci, proto ji Beran lapil.

56
    Po rohovém kopu se k zakončení dostal na zadní tyči Kočí, ale v těžké pozici branku minul.

54
    Zpoza vápna slušně vypálil Sajčič a protáhl brankáře Berana.

52
    100 diváků dorazilo dnes na Složiště během pondělního oběda.

50
    Po chybné rozehrávce Tomáška se ke střele dostal Jandera, ale nenavázal na svůj gól z prvního poločasu.

48
    Domácí začali zvolna a prohrávali všechny osobní souboje. Trenér Plocek zvyšuje hlas, aby do toho jeho svěřenci šlápli.

46
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Tomek, přichází Rauscher.

46

Rozhodčí dnes asi nikam nepospíchají... Nejprve se začalo o osm minut později, teď máme už dvacet minut poločasovou přestávku...

První poločas patří minulosti. Dynamo po něm prohrává s Příbramí 0:1, když se hraje vyrovnané utkání. V poli naprosto, ve vápně jsou nebezpečnější hosté. I proto vedou 1:0, oba celky jednou nastřelily břevno. Před druhým poločasem je zápas otevřený.

45+1
    45+1. Obrovskou šanci měli domácí

45+1
    Po Kalouskově průniku po levé straně tečoval Sajčič ostrý míč do břevna!

45
    Nastavovat se bude jedna minuta.

43
    Keita nachytán v ofsajdu, a tak z jeho šance nic nebude. Luksch si s následnou ranou stejně poradil.

41
    Nedůraz v domácí obraně nabídl šanci Šímovi, ten ale z otočky minul domácí branku.

39
    Po souboji zůstal ve vápně ležet Krejčí, ale penalta se nepíská. Poslední minuty přinesly do zápasu emoce.

38
    Rohový kop pro domácí celek.
    37. Obrovskou šanci měl Kodr

37
    Po trestném kopu hlavičkoval do břevna Marek Kodr!

35
    David Tomášek komentoval nastřelenou ruku Keity nevybíravým způsobem, dostává žlutou kartu.

33
    Brankář hostů Beran trošku zalaškoval při rozehrávce. Měl však štěstí, že Lindák netrefil míč lépe, takto se od něj odrazil za brankovou čáru.

31
    Po rychlé akci opět hlavou zakončoval Keita, ale v zákonu netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

29
    Vidíme řadu nepřesností, které brzdí kombinace obou mužstev. Apelují na to i trenéři, kteří upozorňují své hráče, aby zachovali víc klidu.

27
    Českobudějovičtí se sympaticky snaží s výsledkem něco udělat. Na body dnes rozhodně šanci mají, hra je vyrovnaná.

24
    Hraje se v okolí poloviny hřiště, mezi vápny. Šancí jsme zatím moc neviděli.

22
    Z nepřipravené pozice pálil Polák, ale branku minu zhruba o dva metry.

20
    Matouškův centr prodlužoval Sajčič, ale Krejčího balon přeletěl.

18
    Další českobudějovický roh se stal kořistí brankáře Berana.

17
    Sledujeme poměrně vyrovnanou partii. Jedinou výraznější šanci měli hosté a také ji Janderou proměnili.

15
    Tomkův přetažený centr nenadělal v příbramské obraně žádnou paseku.

14
    Rohový kop pro Dynamo.

13
    Jihočeši nadále působí svěžím dojmem a tlačí se za vyrovnáním.

11
    Další ofenzivní výlet Středočechů zastavil včasným výběhem brankář Luksch.
    9. JANDERA - 0:1

9
    Z první větší možnosti jdou hosté do vedení. Po pravé straně pláchl Polák, nezastavil jej ani ostrý skluz Tomáška. Ve vápně se rychle uvolnil ROSTISLAV JANDERA a ranou k tyči pokořil Luksche.

8
    Ze střední vzdálenosti vypálil Sajčič, jeho přízemní rána nebyla nebezpečná.

7
    Zatím se hraje poměrně živé utkání. Po rychlé akci Dynama hlavičkoval o malou chvilku později na druhé straně Keita, branku minul.

5
    Rostislav Jandera je prvním, kdo ohrozil Lukschovu branku. Žádné velké vzrušení to však nebylo, rána se stočila mimo tři tyče.

4
    Domácí jsou zatím hodně aktivní i po ztrátě míče. Příbramští se v úvodu hledají.

2
    První střelecký pokus utkání si připsal Marek Kalousek. Domácí nadějný křídelník vypálil z levé strany, táhlou ranou branku minul zhruba o metr.

1

Oba celky už jsou na hrací ploše, čekáme ještě na rozhodčí a za pár minut začneme.

Sestavy obou celků jsou dle očekávání bez výrazných posil z A-týmů. Dynamo bude hrát s rekonvalescentem Sajčičem na hrotu, jinak nastoupí mladíci, zejména lavička je prakticky dorostenecká. Příbram dorazila i pendly v podobě Průchy, Jandery a Kodra.

SK Dynamo Č. Budějovice: Luksch – Zachař, Kočí, Tomášek, Krejčí – Lindák, Tomek (K), R. Kadlec, Kalousek – Matoušek, Sajčič.
    Náhradníci: Oliva – Brabec, Sypal, Kortiš, Kubata, Rauscher.

1.FK Příbram: Beran – Petrlík, Průcha, Šíma, Pecka, Keita, Vlček, Polák, Pecháček, Jandera, Kodr (K).
    Náhradníci: Smrkovský – Jelínek, Čížek, Hloušek.

Rozhodčí: Rejžek – Kubec, Pečenka.

Utkání bude jako hlavní sudí řídit Pavel Rejžek, na čarách mu budou pomáhat pánové Kubec a Pečenka.

SK Dynamo České Budějovice naopak s juniorkou dlouhodobě trošku bojuje, v této sezoně se kádr rozšířil a Jihočeši zastavili odliv mladých hráčů do blízkého zahraničí. Trenéři Plocek s Vlčkem zatím se svými svěřenci oslavili jednu výhru doma s Jabloncem, jinak čtyřikrát museli před svým soupeřem sklopit zrak. Dynamo trápí střílení branek, dali pouze sedm gólů, což je nejméně z celé soutěže. Silnější jsou černobílí bezpochyby doma na Složišti. Roli však hraje počet posil z A-týmu. Ten má však nabitý program, a tak se nedá čekat žádné výrazné posílení.

1. FK Příbram dlouhodobě patří v mládežnických týmech mezi nejlepší kluby. V této sezoně to její juniorka zatím tak úplně nepotvrzuje. Po pěti odehraných kolech je na deváté příčce se šesti body za výhru nad Slavií, ke které přidala tři remízy. Jediná porážka přišla na hřišti Teplic hned v prvním kole. Celkově mají příbramští fotbalisté na kraji sezony záporné skóre 10:11. Příbrami se s Dynamem dlouhodobě daří. Prohrála s ním jednou a to v minulé sezoně. Šlo však o vysokou porážku 0:7 na Složišti.

Vítejte při sledování online přenosu z utkání 6. kola Juniorské ligy, ve kterém se v pondělí od 11 hodin ve Sportovním centru mládeže na Složišti v Českých Budějovicích utkají domácí mladíci Dynama s nadějemi Příbrami.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.