Cagliari – Bologna 2:0 (kon.) | Udinese – Juventus 0:2 (kon.) | Empoli – AS Řím 0:2 (kon.)
Udinese Calcio
0:2 (0:2)
Juventus FC
Sobota 06.10.2018, 18:00 • Dacia Arena (Udine) • Italská Serie A • 8. kolo

90+4
    Mario Mandžukić si ještě v poslední minutě nastavení vysloužil od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

84
    Emre Can nebyl po svém příchodu před druhým poločasem příliš vidět. Nyní si dělal prostor tělem, ale je mu pískán faul na Fofanu, který ještě navíc na něj spadl. Následně je odměněn žlutou kartou Lasagna.

80
    Hosté to chtěli u svého vápna vyřešit konstruktivně, ale napadající domácí se zmocnili velmi rychle míče. Po rohovém kopu ale musel hasit další protiútok za žlutou kartu Samir.