Frosinone – Empoli 3:3 (kon.) | Bologna – Turín 2:2 (kon.) | Chievo – Atalanta BC 1:5 (kon.)
Parma – Lazio 0:2 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 1:1 (kon.) | Inter – AC Milán 1:0 (kon.)
Bologna FC
2:2 (0:1)
Turín FC
Neděle 21.10.2018, 15:00 • Renato Dall'Ara (Bologna) • Italská Serie A • 9. kolo

Z mé strany je to pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (17:14:16)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:22.

Utkání skončilo, Bologna na domácím hřišti remizovala s Turínem 2:2. Ač to tak v prvním poločase nevypadalo, byl to nakonec velice napínavý a zajímavý zápas. Turín byl v první půli lepší a po zásluze se dostal do vedení, když se prosadil krásným gólem Iago Falqué. Ve druhé půli pak dokázali hosté zvýšit na 2:0, tentokrát se trefil Daniele Baselli. Ale domácí se nevzdali a nakonec získali alespoň bod za remízu. Nejprve snížil po rohovém kopu Federico Santander a pak vyrovnal Arturo Calabresi.

90+6

90+6
    Ale ani Bologni se zakončit nepovedlo, takže už to vypadá na remízu.

90+6
    Ještě jednu standardní situaci mají na druhé straně domácí.

90+5
    Byl to hodně nebezpečný míč, blízko zakončení měl Zaza, ale ten skluzem nakonec na míč nedosáhl. Hosté byli hodně blízko rozhodnutí.

90+4
    Santander fauloval Tomáse Rincóna a Turín má zřejmě poslední šanci, jak přece jen z tohoto utkání získat tři body.

90+3
    Z levé strany centroval Álex Berenguer, ale pouze míč odevzdal Lukaszi Skorupskému.

90+2
    V nastaveném čase zatím pozorujeme řadu nepřesností na obou stranách. Nyní to vypadá, že už definitivně získali míč pod kontrolu hosté.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Nebylo to špatně zahrané, ale hlavička Santandera mířila nad branku.

90
    Jednu z posledních šancí, jak dokonat otočku, budou mít domácí. Mají totiž k dispozici standardní situaci.

89
    Tentokrát se už domácí ubránili s větším klidem. Pomohlo jim, že míč už opustil hrací plochu.

88
    Z velké dálky nakonec pálil Tomás Rincón a jeho tečovaná střela hodně vystrašila Skorupského. Další rohový kop pro Turín.

87
    Falqué centroval a mířil míč na Zazu. Toho uhlídal Giancarlo González a hosté mají rohový kop.

86
    Nicolas N'Koulou se dopustil nedovoleného zákroku, takže něco směrem dopředu mohou podniknout domácí.

85
    Vittorio Parigini upustil uzdu emocím a hodil míč po jednom z hráčů Bologni. Může být rád, že nedostal žlutou kartu.

Petr Sumbal

Branky: 59. Santander, 77. Calabresi (Orsolini) – 14. Falqué (Meïté), 54. Baselli (Falqué)

Karty:   39. Calabresi (BLG), 64. M'Baye (BLG) – 61. Baselli (TUI)

Bologna FC: Skorupski – Calabresi, Danilo (46. Svanberg), Helander, M'Baye, A. Poli – Á. Nagy, Dijks (63. G. González), Orsolini – Santander, Palacio (79. Falcinelli).
    Náhradníci: A. Da Costa, Santurro – G. González, De Maio, Pulgar, Paz, Donsah, Okwonkwo, Svanberg, Destro, Falcinelli.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Djidji – De Silvestri (81. Parigini), Meïté, Rincón, Baselli (73. Lukić), Berenguer – Falqué, Belotti (68. Zaza).
    Náhradníci: Ichazo, Rosati – R. Soriano, Lukić, Edera, Moretti, Parigini, Aina, Bremer, Zaza.

Rozhodčí: Banti – Tonolini, Di Iorio