RB Lipsko – Leverkusen 3:0 (kon.) | Frankfurt – Schalke 3:0 (kon.)
RB Lipsko
3:0 (1:0)
Bayer Leverkusen
Neděle 11.11.2018, 15:30 • Red Bull Arena, Lipsko • Německá Bundesliga • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:23:51)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 12:12.

Je konec. Lipsko dnes zvítězilo 3:0 a potvrdilo roli favorita.
    Začátek utkání byl opatrný, ale ve 27. minutě otevřel skóre utkání Yussuf Poulsen, který dostal skvělý míč za obranu a následným lobem překonal brankáře soupeře. Následně byla k vidění šance na obou stranách, ale ani jedna neskončila gólem.
    V 68. minutě šlo domácí mužstvo do dvoubrankového vedení, když si aut zpracoval Poulsen, který posunul míč na Sabitzera a ten vyslal do vápna Klosermanna, který si poradil se zakončením k levé tyči. Lipsko mělo hru stále pod kontrolou a v 85. minutě udělal Kohr velkou chybu, když nastřelil hráče soupeře a následně osamocený Poulsen zakončil k pravé tyči a připsal si druhou trefu.

90

89
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Marcel Sabitzer, přichází Jean-Kévin Augustin.
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Kevin Kampl, přichází Bruma.

87
    Lars Bender poslal domácího hráče k zemi a následuje volný kop Lipska.
    85. Yussuf POULSEN - 3:0

85
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    A je to 3:0! Hostující hráč Dominik Kohr udělal velkou chybu uvnitř svého vápna, když napálil soupeře a míč se tak odrazil k naprosto osamocenému YUSSUFU POULSENOVI, který neměl se zakončením nejmenší problém a vystřelil přesně k pravé tyči a připsal si tak druhou trefu v dnešním zápase.

85
    Posléze domácí získali autové vhazování.

84
    Leverkusen se nemůže dostat do nějaké šance a u míče tak je opět Lipsko.

82
    Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Timo Werner, přichází Konrad Laimer.

80
    Julian Brandt to zkusil z dálky, ale Péter Gulácsi byl opět připraven.

78
    Následně zkoušel zakončit Dominik Kohr, ale jeho pokus letěl hodně mimo.

77
    Rána Leona Baileyho letěla přes zeď k pravé tyči, ale Péter Gulácsi jí dokázal vyrazit na rohový kop!

76
    Posléze se provinil faulem Stefan Ilsanker a Leverkusen získal přímý kop z dobré pozice.