Atalanta BC – Inter 4:1 (kon.) | AS Řím – Sampdoria 4:1 (kon.) | Empoli – Udinese 2:1 (kon.)
Chievo – Bologna 2:2 (kon.) | Sassuolo – Lazio 1:1 (kon.) | AC Milán – Juventus 0:2 (kon.)
Chievo Verona
2:2 (2:1,0:1)
Bologna FC
Neděle 11.11.2018, 15:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 12. kolo

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek dne a budu se těšit u dalšího zápasu! (16:59:18)

Dnešní zápas nakonec končí remízou. I když v prvních minutách vše nasvědčovalo k tomu, že dnes bude tempo hry udávat Bologna, kterou hned v 5. minutě poslal do vedení Santander tak nakonec právě hosté měli co dělat, aby hru vyrovnali. Ve 20. minutě proměnil penaltu Meggiorini a těsně před koncem prvního poločasu poslal Chievo do vedení Obi. Bologna o poločase prostřídala dva hráče, což se vyplatilo protože o 10 minut později se střídající Orsolini po centru Krejčího trefil a vyrovnal tak na 2:2. Ke konci utkání už žádné obrovské šance k vidění nebyly a tak si dnes oba týmy odnášejí jeden bod.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:18.

90+4

90+2
    Oba týmy zápas spíše dohrávají a vypadá to jako kdyby jim stačila remíza.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty!

87
    Domácí jsou nuceni střídat! Ze hřiště odchází zraněný Obi místo kterého na hrací plochu nastupuje Pellissier.

85
    Stepinski měl na kopačce rozhodující branku utkání! V pokutovém území vystřelil na branku, ale jeho pokus byl na poslední chvíli zblokován jedním z obránců.

84
    Kiyine nacentroval před branku míč, ale jeho centr byl přetažený a tak si s ním obrana poradila bez sebemenších problémů.

81
    Standardní situaci z levé strany vyboxoval pryč z vápna Sorrentino. Hosté ale i tak vybojovali rohový kop.

80
    Na zemi v bolestech leží Palacio. Vypadá to ale, že nejde o nic vážného.

78
    Oběma dvěma celkům již docházejí síly. Je to vidět hlavně díky několika nepřesnostem na polovině hřiště, které předvádějí jak domácí tak i hosté.

77
    Santander teď skvěle vybojoval u vápna míč, který posunul Orsolinimu, který vypálil těsně vedle pravé tyče.

76
    Pozemní centr z pravé strany si pohlídal brankář hostí Skorupski.

74
    Nyní se hra odehrává na středu hřiště, kde můžeme vidět několik tvrdých soubojů.

73
    Jen těsně teď minul levou tyčku Stepinski.

71
    Bologna musí střídat! Odstupuje zraněný Danilo a na jeho místo přichází González.

70
    Hráč Bologny Danilo si nyní žádá o ošetření.

68
    Trávník opouští hráč Chieva Hetemaj a jeho místo zaujme Léris.

Adam Mitáš

Branky: 20. Meggiorini (pen.), 45. Obi (Meggiorini) – 4. Santander (Danilo), 56. Orsolini (Krejčí)

Karty:   9. Meggiorini (CHV), 15. Bani (CHV), 61. Kiyine (CHV) – 19. Calabresi (BLG), 37. Helander (BLG), 51. Krejčí (BLG)

Chievo Verona: Sorrentino – Depaoli, Bani, Rossettini, Barba, Kiyine – Radovanović, P. Hetemaj (68. Léris), Obi (87. Pellissier) – Meggiorini (64. Birsa), Stępiński.
    Náhradníci: Šemper, Seculin – Pellissier, Léris, Grubac, Cesar, Burruchaga, Birsa, Juwara.

Bologna FC: Skorupski – Calabresi (46. Orsolini), Danilo (71. G. González), Helander – Pulgar, M'Baye, Džemaili (46. A. Poli), Svanberg, Krejčí – Palacio, Santander.
    Náhradníci: A. Da Costa, Santurro – De Maio, Destro, Donsah, Falcinelli, G. González, Á. Nagy, Okwonkwo, Orsolini, Paz, A. Poli.

Rozhodčí: Orsato D