Detroit – St. Louis 4:3 (kon.) | Florida – Anaheim 2:3 (kon.) | Toronto – San Jose 5:3 (kon.)
Calgary – Dallas 3:4 (po pr.) | Colorado – Pittsburgh 6:3 (kon.)
Calgary Flames
3:4 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
Dallas Stars
Čtvrtek 29.11.2018, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

49:28
    Jamie Benn byl podruhé v zápase vyloučen, tentokrát za sekání, a Calgary si zahraje pátou přesilovou hru.

43:41
    Jamie Benn fauloval během forčekingu za bránou Davida Ritticha a dostal dvě minuty za podržení.

37:39
    Travis Hamonic šel do souboje před bránou příliš agresivně a byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

23:02
    Dillon Dubé fauloval za bránou Dallasu během forčekingu a dostal dvě minuty za hákování. Svěřenci Jima Montgomeryho si zahrají první přesilovou hru v zápase.

13:22
    Esa Lindell podruhé v zápase usedl na trestnou lavici poté, co vyhodil puk z obranného pásma před ochranné sklo. Pro Dallas už je to druhý trest tohoto typu, navíc v řadě.

09:43
    Gavin Bayreuther vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a byl vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Calgary si v rychlém sledu zahraje druhou přesilovou hru. První využít nedokázalo.

07:08
    Esa Lindell fauloval v obranném pásmu a Calgary bude hrát po poskytnuté výhodě a krátké reklamní přestávce první přesilovou hru zápasu. Nedovolené bránění.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 17. Hathaway (Jankowski, Dubé), 50. J. Gaudreau (E. Lindholm, Giordano), 51. Giordano (Brodie, Backlund) – 1. Spezza (Faksa, Heiskanen), 39. Ja. Benn (Seguin, Bayreuther), 54. Bayreuther, 61. Seguin (Ja. Benn)

Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Giordano (C), Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk, Backlund (A), S. Bennett – Czarnik, D. Ryan, Neal – Dubé, Jankowski, Hathaway. Hlavní trenér: Bill Peters.
    Dallas Stars: Chudobin (Bow) – Lindell, Heiskanen, Bayreuther, R. Polák, Hanley, Fedun – Ja. Benn (C), Seguin, Radulov (A) – Hintz, Spezza (A), D. Shore – Ničuškin, Faksa, Pitlick – Janmark, Dickinson, Comeau. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Francis Charron, Eric Furlatt. Čároví: Lonnie Cameron, Brian Murphy

Diváci: 17676