Charleroi – Cercle Brugge 3:1 (kon.) | Kortrijk – Mouscron 1:0 (kon.) | Waregem – Oostende 1:1 (kon.)
Antverpy – Sint-Truiden 1:3 (kon.)
Royal Antverpy
1:3 (1:2)
Sint-Truiden VV
Sobota 01.12.2018, 20:30 • Het Bosuilstadion, Antverpy • Belgická liga • 17. kolo
    74. Pol GARCÍA - 1:3

74
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    S největší pravděpodobností je rozhodnuto! Kamada si zopakoval centr po neúspěšném rohovém kopu, balón se všemožně poodrážel před POLA GARCÍU a ten ho neomylně nakopl do sítě. Domácí měli smůlu v několika odrazech, které hrály v jejich neprospěch.
    37. Roman BEZUS - 1:2

37
    Hosté se vrací do vedení! Pol García si podržel míč, navedl si ho na pravačku a nesmírně chytrým pasem za obranu oslovil ROMANA BEZUSE, jenž těsně před vybíhajícím brankářem píchl míč do sítě.
    17. Takehiro TOMIJASU - 1:1

17
    Antverpy právě vstřelily branku!
    V sedmnácté minutě je vyrovnáno na 1:1! Za samotného rohu domácí nic nevymysleli, díky Opareho skluzu ve středu hřiště se rychle vrátili do útoku a nenápadný centr z levé strany si TAKEHIRO TOMIJASU nohou smolně srazil za záda vlastního brankáře. Pro Steppeho byl letící oblouček neřešitelným problémem.
    9. Jordan BOTAKA - 0:1

9
    Hosté jdou v deváté minutě do vedení! Míč si na penaltový puntík postavil JORDAN BOTAKA a vystřelil ze svého pohledu k levé tyči. Bolat tipl opačnou stranu a může litovat svého zbytečného faulu.