Liberec – Salzburg 3:0 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 5:4 (po pr.) | Vsetín – Kometa Brno 3:2 (po pr.)
Chomutov – K. Vary 2:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:6 (kon.)
Piráti Chomutov
2:3 (1:1, 0:1, 1:1 - N 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 14.12.2018, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

54:01
    Hra bude pokračovat přesilovkou západočeského celku. Dominik Vaněk inkasuje dvě minuty za zákrok za vlastní brankou, potrestán je za držení.

46:14
    Po pravé straně se pokoušel dostat do útoku Erik Mežnar, ale ten byl nakonec povalen. Dvě minuty dostává Michal Hotěk, trest zní – hákování.

38:23
    A další vyloučení. Pro změnu si v pěti proti čtyřem zahrají hokejisté Chomutova. Dvě minuty inkasuje David Holub, jenž pyká podruhé v duelu. Nyní za krosček.

34:15
    Energetici si zahrají přesilovou hru, nyní po docela nešťastném zákroku Stanislava Vrhela ve střední třetině. Domácí desítka inkasuje dvě minuty za podražení.

29:46
    A další přesilovka, pro změnu si jí nyní zahrají hokejisté Karlových Varů. Dvě minuty za vysokou hůl inkasuje chomutovský bek Jakub Šuráň.

26:33
    Po vhazování přišel faul a po podrážení uvidíme další přesilovku domácího celku. Dvě minuty inkasuje hostující obránce Daniel Zavřel.

23:54
    Energie dlouho měla výhodu a zahraje si první přesilovku v utkání. Jakub Štochl inkasuje dvouminutový trest za hákování.

18:54
    Piráty na konci předposlední minuty čeká druhá přesilovka v utkání. Zbytečným útočným faulem se provinil David Holub, pykat bude za nedovolené bránění.

12:53
    Pirátská aktivita pokračovala a po faulu hostujícího Petra Kořána uvidíme první přesilovku duelu. Hostující bek se provinil držením.

David Panuška

Branky a nahrávky: 8. Koláček (Mežnar), 52. Gut (Pech, Zeman) – 17. Bernáth, 37. Křemen (Jiskra), 56. Křemen (Jiskra, Křehlík), 64. Petrov (Bernáth)

Piráti Chomutov: Běhula (Šatný) – Váchal, Šuráň, Zeman, Beneš, Kleiner, Vaněk, Štochl – Bajer, Vrhel, Chlán, Prokop, Jaroš, Mežnar, Koláček, Koblížek, Pech, Ouřada, Gut.
    HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Kašpar) – Bernáth, Klejna, Pohanka, Kořán, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Maydl, Prošek, Jiskra, Hotěk, Petrov, Křehlík, Holub, Černý, Křemen.

Rozhodčí: Petružálek – Tichý, Sýkora