Inter – Udinese 1:0 (kon.) | Turín – Juventus 0:1 (kon.)
0:1 (0:0)
Juventus FC
Sobota 15.12.2018, 20:30 • Stadio Olimpico (Turín) • Italská Serie A • 16. kolo

Důležité momenty druhého poločasu:
    48. minuta – první žlutá karta pro Juventus, kterou dostal Pjanić.
    51. minuta – druhá žlutá karta pro hosty, tentokrát pro Cana.
    68. minuta – Mandžukič byl v pokutovém území faulován domácím brankářem a byl odpískán pokutový kop.
    69. minuta – Cristiano Ronaldo proměňuje penaltu – 1:0!
    70. minuta – Ronaldo získává pro svůj tým třetí žlutou kartu, za nesportovní chování.
    72. minuta – hrálo se tvrdě a žlutou kartou byl odměněn za faul i Ansaldi.
    73. minuta – Juventus střílí druhou branku, která neplatí pro ofsajd!
    90+2 – celkově čtvrtou kartu Juventusu dostává brankář Perini za zdržování hry. (22:35:57)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 17:13.

Juventus poráží v městském derby svého protivníka těsným rozdílem a to 1:0! Jediná branka navíc padla z pokutového kopu, který proměnil (s trochou štěstí) Cristiano Ronaldo.Turín však sehrál vyrovnanou partii se svým věhlasnějším soupeře, avšak Juventus i nadále drží neporazitelnost na venkovních hřištích!

90+5

90+4
    Běží nám poslední minuta nastavení a Turín se nachází hodně daleko od branky soupeře.

90+3
    Co je zajímavé, tak hostující celek ještě nesáhl k vystřídání. Hodně netradiční.

90+2
    Klasika, Perin váhal se svým odkopem a dostává žlutou kartu za zdržování hry.

90
    Tak to nejsou tři minuty, ale stejně jako v prvním poločase se nastavují čtyři minuty.

90
    Turín namísto kombinace, to zkouší dlouhými míči, ale Juventus drží svého soupeře od své branky.

89
    Perin až nyní rozehrál míč a uvidíme, kolik hlavní arbitr ještě nastaví. Tři minuty to budou určitě.

88
    Faulovaný hráč hostů leží na trávníku a je ošetřován. Další prodleva, se kterou hosté nebudou pospíchat.

87
    Přišel centr před branku, ale Armando Izzo ve snaze hlavičkovat fauluje a hra je vykázána z pokutového území Juventusu.

86
    Domácí mají míč a místo kombinace zvolili dlouhý míč za obranu soupeře a udělali velmi dobře. Vybojovali si nedovolený zákrok a bude následovat standardní situace. Faulován byl Simone Zaza.

85
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Álex Berenguer.

83
    Turín, v případě dnešní prohry, zůstane na svém šestém místě, alespoň do zítřka, kdy se hrají další zápasy Serie A. Juventus si naopak v případě udrženého vítězství pojistí a upevní první příčku.

82
    Hra uprostřed hřiště a uvidíme, jestli se Turín dostane k nějakému závěrečnému tlaku.

81
    Hra přerušena, Giorgio Chiellini po souboji zůstal ležet na trávníku. No, řekl bych, že už se Juventus snaží zdržovat každou možnou situací.

79
    Hosté se aktuálně snaží co nejvíce držet míč od své branky a kombinují na polovině Turína.

78
    Poslední minuty nám konečně přinesly pořádnou podívanou. Nyní se hra opět zaběhla do starých kolejích.