Braga – Feirense 4:0 (kon.) | Boavista – Tondela 2:0 (kon.) | Chaves – Moreirense 1:2 (kon.)
Aves – Guimarães 1:1 (kon.) | Santa Clara – Porto 1:2 (kon.)
GD Chaves
1:2 (0:0)
Moreirense FC
Sobota 15.12.2018, 16:30 • Municipal Engº Manuel Branco Teixeira • Portugalská Primeira Liga • 13. kolo

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (18:37:03)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:8. Fauly: 18:18.

Máme tu konec dnešního utkání po kterém se mohou radovat z výhry hráči Moreirense. Hosté dostali míč v 51. minutě do branky, ale následně byla branka odvolána po ofsajdovém postavení Tavarese. V 60. minutě se již hosté mohli radovat. Na centr Chiquinha z levé strany si naskočil MAMDOU N´DIAYE, který posla hlavičku přesně do levého horního rohu. V 75. minutě to již bylo o dvě branky. Centr Arsénia srazil Djavan pouze k nohám JOAA AURÉLIA a ten poslal míč pravačkou ke vzdálenější tyči. Dvě minuty poté dali domácí kontaktní branku. Po přihrávce od Ghazarjana z pravé strany se dostal míč na nohu NILTINHA, proti kterému vyběhl Jhonatan, ale domácí útočník po přeloboval. Domácí si po kontaktní brance další šance již nevypracovali a pro bylo o výsledku rozhodnuto.

90+6

90+6
    Moreirense drží míč daleho o vlastní branky a vypadá to, že vedení již udrží.

90+6
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Chiquinho, přichází Neto.

90+4
    Hosté chystají poslední změnu. Jhonatan je již ošetřen, můžeme pokračovat.

90+3
    Centr z pravé strany sebral Jhonatan a ještě byl přitom faulován Williamem. Hostující gólman bude potřebovat ošetření.

90+2
    William se snažil sklepnout míč na spoluhráče, ale k míči se dostal Bruno Silva.

90+1
    Rzohdčí nastavuje 4 minuty.

90
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Heriberto Tavares, přichází Bruno Silva.

90
    Ghazarjan rohový kop nevybojoval.

89
    Hosté chystají střídání. Domácí se snaží zatím marně o soustavný tlak.

88
    Zangre fauluje a domácí tak zbytečně přichází o míč.

87
    Paulinho poslal do vápna dlouhý centr a následně na hranici vápna vybojoval faul Mika na Tavaresovi.

86
    Arsénio vybojoval autové vhazování nad Zangrem. Domácí začínají další útok nákopem ze středu hřiště.