Tottenham – Arsenal 1:1 (kon.) | Bournemouth – Manchester City 0:1 (kon.) | Brighton – Huddersfield Town 1:0 (kon.)
Burnley – Crystal Palace 1:3 (kon.) | Manchester Utd. – Southampton 3:2 (kon.) | Wolverhampton – Cardiff 2:0 (kon.)
West Ham – Newcastle 2:0 (kon.)
Brighton & Hove Albion
1:0 (0:0)
Huddersfield Town
Sobota 02.03.2019, 16:00 • Falmer Stadium • Anglická Premier League • 29. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:0. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:6. (17:57:15)

Brighton vydřel povinné tři body proti beznadějně poslednímu klubu anglické ligy zásluhou zlepšeného výkonu po přestávce, kdy hosty až na jednu nebezpečnou hlavičku k ničemu nepustil a z několika šancí dokázal jednu proměnit: přesnou hlavičkou rozhodl rumunský náhradník Florin Andone.
    Mimořádně zvláštní byla pak závěrečná desetiminutovka, kdy rozhodčí mohl klidně písknout ve prospěch domácích tři penalty během 4 minut, ale jeho píšťalka zůstala němá.

90+4

90+3
    Izquierdo fauloval Hadergjonaje, ještě jedna z posledních možností pro hosty.

90+2
    Dnešní utkání sleduje 30 182 diváků.

90+1
    Rozhodčí nastavuje zápas o 4 minuty.

90
    Andoneho centr letí jen do Lösslových rukavic.

89
    Hosté potřebují útočit, Grant si zpracoval Kongolův dlouhý nákop a vypálil už uvnitř pokutového území. Jeho zblokovanou střelu však snadno sbírá ze země Mathew Ryan.
    87. Hadergjonajův zákrok v šestnáctce sudí pouští

87
    Na zemi skončil v šestnáctce po dravém průniku domácí Bernardo. Hadergjonaj ho nejdříve tahal za dres, pak mu sáhl na rameno a rozhodčí odpustil Huddersfieldu třetí penaltu během čtyř minut. Na rozdíl od minulých tuhle písknout mohl i nemusel, v součtu je to ale dost neuvěřitelné.

86
    Po Knockaertově rohu hlavičkoval z penaltové značky nepřesně Dunk.

85
    Další roh pro Brighton po odrazu od Terence Kongola, který jen kroutí hlavou, když se Andone znovu marně dožaduje penalty. Proti rumunskému útočníkovi přitom použil judistický chvat, podle mého názoru to je už druhá jasná penalta, kterou rozhodčí hostům během dvou minut odpustil!

85
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Yves Bissouma, přichází Beram Kayal.

83
    Hosté se ubránili rohu i následnému centru z pravého křídla, Duffyho uhlídal aktér předchozí sporné situace Kongolo.

83
    Andone se marně hlásí o penaltu. Padající Kongolo tečoval jeho centr paží a pokutový kop se rozhodně písknout mohl a zřejmě i měl, ale rozhodčí dává domácím pouze výhodu rohu.

82
    Domácí se ubránili a drží míč na vlastní polovině hřiště.

81
    Hosté si dají repete po obranné hlavičce Bernarda do zámezí.
    81. Mouniého hlavičku vyškrabuje Ryan

81
    Okamžitě mohlo být vyrovnáno! Největší šanci Huddersfieldu v zápase měl Steve Mounie, jeho prudkou hlavičku po Hadergjonajově centru vyškrabuje Ryan zpod břevna na roh.