Trenčín – Podbrezová 1:1 (kon.) | Ružomberok – Michalovce 0:0 (kon.) | Nitra – Sereď 0:2 (kon.)
Dunajská Streda – Senica 1:0 (kon.) | Žilina – Zlaté Moravce 2:1 (kon.)
MŠK Žilina
2:1 (1:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 02.03.2019, 15:30 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 21. kolo

Žilina dnes nehrala v oslnivej forme, no silou vôbec dokázala získať tri cenné body a zvíťazila nad ViOnom Zlaté Moravce pomerom 2:1. To je odo mňa zo Žiliny na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok víkendu. Dočítania priatelia. (17:17:35)

90+2

90+1
    Žilina kombinuje v strede poľa a získava cenný čas.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Boris Marhefka nadstavovať minimálne 2 minúty.

89
    Center hostí do šestnástky Žiliny, Antonia Asanović ale vôbec nemieril hlavou presne.

89
    Hostia zo všetkých síl útočia, obrana MŠK má plné ruky a nohy práce.

88
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Dávid Richtárech, prichádza Denis Duga.

87
    Z ničoho nič veľká šanca hostí v podaní Tomáša Dočekala, ktorý ostal v strede žilinskej šestnástky úplne nestrážený, netrafil však loptu vôbec dobre.

86
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Michal Tomič, prichádza Viktor Pečovský.

86
    Snaha domácich o rýchly útok, Boženíkov center z ľavej strany ale nebol presný a hostia môžu ísť znovu dopredu.

85
    Jaroslav Kentoš chystá tretie dnešné striedania, do hry príde v drese Žiliny skúsený Viktor Pečovský.

84
    Hostia v týchto momentoch kombinujú v strede poľa a snažia sa vrhnúť všetky sily do útoku.

83
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Jakub Švec, prichádza Vladimír Tkáč.

82
    Žilina dala gól!
    Diaz rozohral rohový kop Žiliny nakrátko na Mihalíka, ktorý posadil loptu ideálne na hlavu dlháňa FILIPA BALAJA, ktorý peknou hlavičkou dostáva svoj tím znovu do vedenia!

81
    Dve rýchle strely domácich v krátkom čase za sebou zblokovala obrana hostí.

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút a stav zápasu je 1:1. V Žiline je už navyše i poriadne chladno.

79
    Útočný faul Filipa Balaja v šestnástke hostí, akcia Žiliny je teda na túto chvíľu ukončená.

78
    Tentoraz domáci faulujú v strednom pásme, hostia získavajú loptu do svojej moci a idú dopredu.