Frankfurt – Hoffenheim 3:2 (kon.) | Hertha – Mohuč 2:1 (kon.) | Leverkusen – Freiburg 2:0 (kon.)
Norimberk – RB Lipsko 0:1 (kon.) | Schalke – Düsseldorf 0:4 (kon.) | Mönchengladbach – Bayern 1:5 (kon.)
Hertha BSC
2:1 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 02.03.2019, 15:30 • Olympijský stadión (Berlín) • Německá Bundesliga • 24. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (17:29:17)

Fauly: 13:10

Zápas je u konce, Hertha nakonec doma poráží v důležitém utkání Mohuč 2:1.Domácí byli většinu utkání a hlavně ve druhém poločase lepším týmem, takže si tři body zaslouží. V prvním poločase se skoro nic nestalo, nejblíž brance byl Karim Onisiwo, ale hlavou trefil břevno. Druhý poločas začal hned vlastním gólem Niklase Starka v jeho první minutě. Hertha se ale sebrala a velice rychle po rohovém kopu srovnal Marko Grujić a o čtyři minuty později se trefil znovu Niklas Stark, ale tentokrát už do té správné branky. Zvýšit mohl Duda, ale napálil tyč. Na druhé straně pak ještě hlavičkou trefil břevno Anthony Ujah.

90+5

90+4
    Pierre Malong ještě hodil dva auty až do vápna Herthy, ta si ale s oběma poradila.

90+4
    Vypadá to, že Mohuč už svou poslední šanci propásla. Do konce už moc nezbývá a míč mají v moci domácí.

90+3
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Florian Baak.

90+2
    Jean-Philippe Mateta z levé strany nebezpečně odcentroval a ke střele se nakonec dostal dnes velice aktivní Levin Öztunali. Jenže branku Herthy znovu minul.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Po střetu ve středovém kruhu zůstávají na zemi ležet Jordan Torunarigha a Stefan Bell. Hra je tedy přerušena.

89
    Domácí nakonec volí postupný útok. Mohuči přitom rychle ubývá čas na vyrovnání.

88
    Mathew Leckie dokázal v hlavičkovém souboji míč udržet pro Ibiševiče, akce Herthy tak pokračuje.

87
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Giulio Donati, přichází Pierre Malong.

87
    Žlutou kartu dostává za tvrdý faul na Maximiliana Mittelstädta Giulio Donati a okamžitě bude střídán.

85
    Hertha nyní nikam nespěchá, raději do rozehrávky zapojuje i brankáře Jarsteina.

84
    Hertha šla do rychlého protiútoku, který ovšem nakonec musela trochu zabrzdit. I tak nakonec z pravé strany přišel centr na branku, ten si ale pohlídal Giulio Donati.

83
    Z velké dálky vystřelil Levin Öztunali, ale jeho rána byla příliš slabá na to, aby vylekala Jarsteina.

82
    Míč ze standarky nacentroval před branku Duda, ale nezpůsobil velké zmatky ve vápně soupeře.

81
    Stefan Bell si přidržel Mathewa Leckieho, píská se faul a domácí mají standardní situaci z levé strany.