Havlíčkův Brod – Kopřivnice 4:3 (po pr.) | Šumperk – Písek 5:1 (kon.) | SHK Hodonín – Mor. Budějovice 3:1 (kon.)
Sokolov – Nymburk 5:0 (kon.) | Klatovy – Kolín 1:4 (kon.) | Žďár n/S – Val.Meziříčí 1:0 (kon.)
Vrchlabí – Děčín 5:2 (kon.) | Jablonec – MOSTEČTÍ LVI 3:4 (kon.)
konec
HC Vlci Jablonec nad Nisou
3:4 (1:3, 1:1, 1:0) Stav série: 0:1
MOSTEČTÍ LVI
Sobota 02.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Jablonec nad Nisou • Play-off 2. ligy, skupina Střed • Čtvrtfinále
Partner:
   
  59:37
  Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Přeučil – 2 min., nedovolené bránění).
  Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., krosček).
   
  59:37
  Ale pozor, nervózní závěr vrcholí velkou šarvátkou! Uvidíme, jaké bude rozložení trestů, rozhodčí se o tom zatím radí.
   
  59:23
  Mrkvičkovu dělovku od modré vykopl Štěpánek betonem. Následně míří na trestnou lavici za pozdní dohrání Lukáš Abraham (JBL)!
   
  58:52
  Vlci právě vstřelili branku!
  Domácí z převahy dvou hráčů v poli těží kontaktní gól! Kamil Bříška krásně nabil křížem přes pásmo na levém kruhu číhajícímu LUKÁŠI TONDROVI, který se bez přípravy nemýlil. Ještě to může být zajímavé! Asistence: Kamil Bříška, Tomáš Mrkvička.
   
  58:42
  Závěr ještě dramatizuje hostující vyloučení, Martin Mical (MOL) se dle názoru hlavního rozhodčího dopustil držení hole.
   
  56:54
  Mosteckým se nepovedlo dostat puk ven z pásma. Kamil Bříška trošku se štěstím nabil za kruhy Lukáši Tondrovi, ten pálí bez přípravy příliš vysoko.
   
  56:21
  Tomáš Brokeš se po krásném bruslařském manévru hnal ve společnosti Frka ve dvou na jednoho, avšak přihrávku na druhého jmenovaného výborně přečetl navrátivší Miroslav Polák! To byl veledůležitý obranný zákrok.
   
  45:53
  Hosté v plném počtu dlouho nevydrželi. František Bakrlík (MOL) míří pykat za podrážení.
   
  43:28
  Vlci si zahrají přesilovku. Kapitán Aleš Havlůj (MOL) dává najevo nespokojenost, přesto musí za podrážení na trestnou lavici.
   
  38:07
  MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
  Lvi jsou sice po většinu druhé periody pod tlakem, ovšem díky další pěkné akci znovu odskakují! Vítězslav Nedrda se dobře zorientoval za Hosnedlovou bránou, načež poslal touš mezi kruhy. Tam se do něj bez přípravy opřel MILAN BÖHM, a ačkoliv byl trošku pod tlakem obránce, zakončil zcela přesně do šibenice! Asistence: Vítězslav Nedrda, Lukáš Hrdlička.
   
  35:30
  V závěru jablonecké početní převahy si do slibné střelecké pozice najel Michal Pavlů, který v rychlosti z levého kruhu těsně míjí mosteckou svatyni!
   
  33:44
  Štěpán Urbánek (MOL) inkasuje menší trest za pád pod nohy.
   
  32:13
  Obrovská šance Vlků! Jablonečtí unikli ve třech na jednoho. Tomáš Brokeš už mohl sám střílet, nicméně ještě se rozhodl nahrát mezi kruhy najíždějícímu Marku Frkovi, jehož přízemní střelu vykopl Oliver Štěpánek!
   
  28:09
  Jablonec už je v plném počtu. Po pěkně sehrané akci vystřelil od modré těsně vedle Dominik Havelka. O dorážku se u tyčky snažil David Homolka, jenže touš do klece neprocpal!
   
  25:51
  Přesilovka pro Lvy! Na lavici hanby míří s menším trestem za sekání trošku netradičně Kamil Bříška (JBL).
   
  25:09
  Obrovská skrumáž před Lukášem Hosnedlem! Maskovaný muž nakonec našel touš někde pod sebou, dotírající Milan Böhm s Miroslavem Kunclem neuspěli.
   
  22:21
  Úvod druhé části je pořádně divoký. Nyní se dopustil faulu Martin Kunrt (MOL), jenž se provinil podrážením.
   
  20:20
  Vlci právě vstřelili branku!
  Domácí skvěle vstupují do třetiny, máme sníženo! Kamil Bříška přihrál zpoza klece mezi kruhy, kde si puk zpracoval JAKUB MULAČ, a zápěstím se trefil přesně mimo dosah Štěpánka! Asistence: Kamil Bříška, Lukáš Tondr.
   
  18:28
  A mohlo být pro Most ještě veseleji, dostal totiž možnost trestného střílení! Chopil se jej Vítězslav Nedrda. Troufl si na táhlou kličku do forhendu, avšak ke své smůle se již dostal do těžkého úhlu a Hosnedl zakončení kryje!
   
  18:09
  MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
  Nádherná kombinace Lvů! Většina zásluh jde za Františkem Bakrlíkem, který udržel kotouč za brankou a vybruslil s ním téměř až na modrou lajnu. Posléze jej z otočky poslal do brankoviště, kde čekal nikým nepokrytý FRANTIŠEK MÁLA a bekhendem překonal Hosnedla! Asistence: František Bakrlík.
   
  17:40
  Aleš Havlůj (MOL) podrazil pronikajícího soupeře a míří na trestnou lavici. Stejně tak to ale platí pro Jiřího Babce (JBL), jenž se vzduchem proletěl přehnaně ochotně.
   
  16:02
  Kamil Bříška se po boku Lukáše Tondra hnal do přečíslení! Tato dvojka si obvykle dokáže poradit, ovšem do přihrávky skvěle zalehl Roman Fučík.
   
  14:38
  MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
  Pořádně smolný gól pro Jablonec, ale logické vyústění děje na ledové ploše! Pavel Smolka nabral rychlost a po pravém křídle projel s pukem až za branku. Poté zvedl hlavu a poslal ho mezi kruhy, odkud vystřelil bez přípravy VLADIMÍR KÝHOS a po teči domácího obránce se pryž vydala přímo mezi Hosnedlovy nohy! Asistence: Pavel Smolka.
   
  10:37
  MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
  Hlouček mosteckých fanoušků může zaslouženě slavit, je vyrovnáno! Domácí obrana propadla. Tomáš Přeučil vyslal do akce dvou proti jednomu VÍTĚZSLAVA NEDRDU, který se rozhodl vzít šanci na sebe. Udělal dobře, z pravé strany totiž trefil Hosnedlovu mezeru mezi rukou a tělem! Asistence: Tomáš Přeučil, Štěpán Urbánek.
   
  09:41
  Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Havelka – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Mála – 2 min., hrubost).
   
  09:20
  Mostečtí mají po inkasovaném gólu více ze hry. Lukáš Hrdlička se nyní prosmýkl až před Hosnedla, jenže poslal mu kotouč pouze do položeného betonu!
   
  08:14
  Most vyrazil do akce tří proti dvěma. Vladimír Kýhos vysunul na levém křídle Pavla Smolku, jenž si najel co nejblíže k Hosnedlovi a vystřelil do horní tyčky jeho svatyně!
   
  03:56
  Vlci právě vstřelili branku!
  Jablonečtí využívají přesilovku a skóre je otevřeno! Kamil Bříška přihrál od pravého hrazení na modrou čáru. Tam puk přijal Tomáš Mrkvička a rychle vypálil. Oliver Štěpánek vyrazil jeho pokus betonem pouze před sebe a pozorný JAKUB MULAČ doklepl gumový nesmysl do sítě! Asistence: Tomáš Mrkvička, Kamil Bříška.
   
  02:45
  Je tu první vyloučení! Václav Nedrda (MOL) se podle rozhodčích provinil nedovoleným bráněním.

  Ondřej Belák

  Branky a nahrávky: 4. Mulač (Mrkvička, Bříška), 21. Mulač (Bříška, L.Tondr), 59. L.Tondr (Bříška, Mrkvička) – 11. Nedrda (Přeučil, Urbánek), 15. Kýhos (Smolka), 19. Mála (Bakrlík), 39. Böhm (Nedrda, Hrdlička)


  HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Jelínek) – Melovič, Mrkvička, Pavlů (A), Čechura, Abraham, Šuráň, Havelka – Švík, Nezbeda, Frk, Homolka, Babec, Tondr Lukáš (C), Gecko, Brokeš, Mulač, Maďar, Bříška (A).
  MOSTEČTÍ LVI: Štěpánek (Chabr) – Polák, Urbánek, Žítek, Kunrt, Havlůj (A), Kuncl, Fučík – Přeučil (A), Hrdlička, Vašíček, Böhm, Kýhos, Nedrda (A), Mical, Bakrlík, Mála, Smolka.

  Diváci: 617
  Jablonec 1 3 MOSTEČTÍ LVI
  #1 Sobota 02.03.2019 • 18:00
  Jablonec - MOSTEČTÍ LVI 3:4
  #2 Pondělí 04.03.2019 • 18:00
  MOSTEČTÍ LVI - Jablonec 4:3
  #3 Středa 06.03.2019 • 18:00
  Jablonec - MOSTEČTÍ LVI 9:1
  #4 Pátek 08.03.2019 • 18:00
  MOSTEČTÍ LVI - Jablonec 8:1