Philadelphia – Washington 3:5 (kon.) | Vancouver – Toronto 3:2 (po pr.) | Anaheim – St. Louis 4:5 (kon.)
Vegas – Calgary 2:1 (kon.)
Anaheim Ducks
4:5 (1:2, 2:1, 1:2)
St. Louis Blues
Čtvrtek 07.03.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (07:00:00)

1. Alex Pietrangelo (St. Louis) 1+1
    2. Troy Terry (Anaheim) 0+3
    3. Ryan O'Reilly (St. Louis) 1+1

A je konec tu konec bláznivého utkání. Do třetí třetiny vstoupili lépe domácí, když se z dorážky prosadil Henrique . Ducks byli lepším týmem a zdálo se, že si vítězství pohlídají, ale pak přišla obrovská smůla. Nejprve se Blues podařilo vyrovnat díky odrazu od zadního mantinelu, kterého využil Thomas minutu před koncem a o 12 vteřin později si nahrávku Pietrangela od modré ztečoval do branky domácí hráč. Ducks byli opravdu blízko 2 bodů, ale díky infarktovému závěru berou body hosté.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 27, Hosté – 33.

59:55
    Kotouč letící přes celé hřiště trefuje pouze tyč!

59:40
    Kotouš je ve třetině domácích a čas utíká opravdu rychle.

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Obrovská smůla v podání Ducks! ALEX PIETRANGELO naznačil střelu od modré,ale místo toho hledal na druhé tyči postaveného spoluhráče, ale jeho nahrávku do branky tečoval domácí hráč!
    Asistence: Brayden Schenn .
    58:56 Robert THOMAS - 4:4

58:56
    A je srovnáno! Hosté využívají obrovský tlak! Colton Parayko vypálil od modré a netrefil branku, jeho pokus se od zadního mantinelu odrazil přimo k ROBERTU THOMASOVI, který kotouč poslal do odkryté klece!
    Asistence: Colton Parayko a Vladimir Tarasenko.

58:20
    Jordan Binnington zamířil na střídačku a hosté to zkouší v 6ti.

58:10
    Anaheim znovu vyhazuje kotouč.

57:31
    Střela Tarasenka po křižné nahrávce minula branku o milimetry!

57:20
    Blues jsou zpět ve třetině a kombinují.

56:50
    Ducks se podařilo vyhodit kotouč a přerušit tlak soupeře.

56:42
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sam Steel – 2 min., podrážení).

56:05
    Ducks vyhazují kotouč přes všechny čáry – icing.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 6. N. Ritchie (Terry, Holzer), 36. Rakell (Terry, Fowler), 38. Jaycob Megna (Steel, Silfverberg), 46. Henrique (Ja. Larsson, Terry) – 9. B. Schenn (Tarasenko, R. O'Reilly), 16. R. O'Reilly (Bozak, Pietrangelo), 34. Thomas (Parayko, Schwartz), 59. Thomas (Parayko, Tarasenko), 60. Pietrangelo (B. Schenn)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson, H. Lindholm, Fowler, Guhle, Holzer, Jaycob Megna, Ja. Larsson – Perry, Getzlaf, K. Roy – Silfverberg, Steel, Rakell – Terry, Henrique, Sprong – Rowney, Kesler, Jones – N. Ritchie.
    St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Edmundson, Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Dunn, Del Zotto – B. Schenn, R. O'Reilly, Tarasenko – Maroon, Bozak, Thomas – Schwartz, Sundqvist, Steen – MacEachern, Barbašev, Blais.

Rozhodčí: Hanson, Rooney – Miller, Galloway

Diváci: 16 854