Gruzie – Irsko 0:0 (kon.) | Dánsko – Švýcarsko 1:0 (kon.) | Faerské ostrovy – Rumunsko 0:3 (kon.)
Bosna – Finsko 4:1 (kon.) | Malta – Švédsko 0:4 (kon.) | Norsko – Španělsko 1:1 (kon.)
Itálie – Řecko 2:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Arménie 1:1 (kon.)
Lichtenštejnsko
1:1 (0:1)
Arménie
Sobota 12.10.2019, 20:45 • Rheinpark Stadion, Vaduz • Kvalifikace ME • Skupina J

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (22:37:19)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:13.

Je dobojováno. Utkání mezi Lichtenštejnskem a Arménií skončilo překvapivou remízou 1:1. Hosté po prvním poločase vedli 1:0, jenže druhou branku nedokázali přidat a tak udeřilo Lichtenštejnsko, který po rychlé akci srovnalo na 1:1. Pro domácí je tohle hodně cenný bod, naopak pro Arménie je to velice citelná ztráta v boji o druhého místo v tabulce.

90+6

90+6
    Jenže nic z toho nebylo a už se nic nestane!

90+6
    Ještě poslední rohový kop pro Arménii.

90+5
    Žlutou kartu dostává Nicolas Hasler (Lichtenštejnsko).

90+3
    Arménie má závěrečný tlak, jeden míč za druhým létá do vápna domácího celku, ale zakončení z toho zatím nebylo.

90+1
    Rozhodčí přidal pět minutek.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Gevorg Ghazarjan, přichází Aras Özbiliz.

86
    Arménie se stále marně snaží něco vymyslet. Hostům se nedaří a domácí jsou blízko velmi cennému bodu.

84
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Michele Polverino, přichází Aron Sele.

83
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Rumjan Hovsepjan, přichází Artur Miranjan.

82
    Nyní se hosté konečně dostali do zakončení. Rumjan Hovsepjan ale nemířil přesně a stav utkání se nemění.

80
    Je před námi posledních zhruba deset minutek a je jasné, že se máme na co těšit.

78
    Domácí vybojovali míč a hned šli dopředu, ale tentokrát jejich rychlou akci zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

76
    Jenže hostům se ve druhém poločase vůbec nedaří. Hráči Arménie se nedostávají do zakončení, domácí brání velmi dobře.

74
    Hosté přidali a zamkli svého soupeře na své polovině. No, bude to ještě hodně zajímavé, protože Arménie potřebuje z tohoto zápasu všechny tři body.