Buffalo – Florida 3:2 (2:0 po s.n.) | Columbus – Anaheim 1:2 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:2 (kon.)
NY Rangers – Edmonton 1:4 (kon.) | Ottawa – Tampa 4:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Anaheim Ducks
Sobota 12.10.2019, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Československá stopa v utkání:

Ondřej Kaše (ANA) 0+1, 4 střely, čas na ledě 15:50 (03:30:48)

1. Cam Fowler (ANA) 1+0
    2. Jakob Silfverberg (ANA) 1+0
    3. Pierre-Luc Dubois (CBJ) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 27-23; Zablokované střely: 15-15; Vhazování: 44%-56%; Hity: 16-28; Přesilové hry: 0/3-0/1; Trestné minuty: 2-6.
    Ahaheim dnes vyrovnal svůj nejlepší vstup do nové sezóny

O osudu dnešního zápasu rozhodla prostřední část utkání, ve které Jakob Silfverberg a Cam Fowler skórovali během pouhých 117 sekund a za domácí krátce před přestávkou snižoval Pierre-Luc Dubois. Výsledek. Columbus Blue Jackets 1 Anaheim Ducks 2.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:56
    Ducks vyhodili puk vedle levé tyče prázdné domácí brány a Blue Jackets si nyní vyžádali oddechový čas.

58:08
    Joonas Korpisalo opustil bránu a Blue Jackets zkouší vyrovnat během hry bez brankáře!

57:06
    Vladislav Gavrikov nedokázal na levém křídle zpracovat těžký puk a Anaheim se dokázal úspěšně ubránit.
    54:47 Seth Jones orazítkoval tečovanou střelou levou tyč!

54:47
    Seth Jones v rychlém sledu dvakrát vypálil, jeho první střela ale skončila na tyči! Druhá mimo.

54:39
    Vzápětí se dostal ke střele Alexandre Texier a puk skončil v hledišti. Následuje komerční přestávka.

54:22
    Boone Jenner vystřelil na pravém křídle a jeho střela zápěstím zamířila vedle vzdálenější levé tyče brány.

52:34
    Rickard Rakell na pravém křídle vystřelil od hrazení a puk skončil u Joonase Korpisala. Komerční přestávka.

52:18
    Alexandre Texier vystřelil v prostoru mezikruží a jeho střela zápěstím těsně minula levou tyč brány Ducks.

51:20
    Fanoušci Blue Jackets ženou svůj tým za vyrovnávacím gólem, dělo v hale dnes ale zaznělo pouze jednou.

50:24
    Cam Atkinson je zpět na ledě a Ducks mohou být rádi, že Blue Jackets nevyrovnali během oslabení na 2:2.
    48:57 Ryan Miller holí senzačně ukradl gól Sethovi Jonesovi!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 37. Dubois (S. Jones) – 33. Silfverberg (Rakell, H. Lindholm), 35. Fowler (O. Kaše, Ja. Larsson)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Werenski, S. Jones, R. Murray, D. Savard, Gavrikov, Nutivaara – Nyquist, Dubois, Atkinson (A) – Texier, Wennberg, Bjorkstrand – N. Foligno (C), Jenner (A), Bemström – Milano, Riley Nash, Lilja. Hlavní trenér: John Tortorella.
    Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson (A), Del Zotto, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Comtois, Getzlaf (C), O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg (A) – N. Ritchie, D. Shore, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney. Hlavní trenér: Dallas Eakins.

Rozhodčí: Furman South, Francis Charron. Čároví: Travis Gawryletz, Scott Driscoll

Diváci: 15368