Novosibirsk – Magnitogorsk 3:2 (po pr.) | Omsk – CSKA Moskva 1:2 (2:3 po s.n.) | Spartak Moskva – Riga 3:2 (kon.)
Viťaz – Kunlun 2:4 (kon.) | Minsk – Ufa 2:3 (po pr.)

Ufa právě vstřelila branku!
    Bonusový bod patří Salavatu! Do konce prodloužení zbývaly přesně dvě minuty, ale k puku se dostal Pjotr Chochrjakov, ten poté našel v tandemu najíždějícího DMITRIJE KUGRYŠEVA a ten táhlou ránou propálil Jhonase Enrotha v domácí brance.
    53:25 Nikita SOŠNIKOV - 2:2

53:25
    Ufa srovnává krok s Minskem pouhých šest minut před koncem třetí třetiny. Vyloučení Stěpanova je potrestáno rychlou brankou. NIKITA SOŠNIKOV dostal přihrávku do ideálního prostoru a střelou zápěstím překonal Enrotha.

52:28
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Andrej Stěpanov – 2 min., podrážení).

48:37
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Pavel Denisov – 2 min., podrážení).

38:58
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Philip Larsen – 2 min., podrážení).

38:58
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Sakari Manninen – 2 min., podrážení).
    37:37 Alexandr BURMISTROV - 2:1

37:37
    Také Ufa proměňuje nabídnutou přesilovou hru! Hosté se na dlouhé sekundy usadili v útočné třetiny. Po několika přihrávkách se opřel do puku ALEXANDR BURMISTROV, který procedil ránu až za Enrotha.

36:30
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Kitarov – 2 min., podrážení).
    29:34 Arťom DĚMKOV - 2:0

29:34
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Přesilová hra je okamžitě využita a Minsk vede již o dva zásahy! Po vyhraném vhazování dostal ARŤOM DĚMKOV přihrávku na volej a tu parádní střelou do odkryté branky proměnil. Andrej Karejev nedokázal rychleji reagovat.

29:23
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Michail Pašnin – 2 min., podrážení).
    23:22 Neproměněný samostatný nájezd

23:22
    Hosté mohli vyrovnat ze samostatného nájezdu. Sošnikovův nájezd ale pokryl Enroth a Minsk tak i nadále vede o jednu branku.

10:09
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Děmkov – 2 min., podrážení).

4:00
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
    2:37 Andrej STĚPANOV - 1:0

2:37
    Minsk se ujímá vedení! Podruhé v zápase se na led dostala první formace domácího celku a Karejev inkasuje! Lehké nahození od modré čáry nedokázal zpacifikovat Larsen, poté se Karejev nezorientoval dostatečně včas a ANDREJ STĚPANOV měl zcela prázdnou branku.

Vít Schück

Branky a nahrávky: 3. An. Stěpanov (Jerjomenko), 30. Děmkov (Spooner, Gragnani) – 38. Burmistrov (Larsen), 54. Sošnikov (Larsen), 63. Kugryšev (Chochrjakov)

HC Dinamo Minsk: Enroth (Tolopilo) – Jerjomenko (A), Gragnani, Jevenko, Gotovec, Pavlovič, Znacharenko (C), Kryskin, Denisov – An. Stěpanov (A), Shore, Spooner – Prince, Kovyršin, A. Kosticyn – Paré, Děmkov, Gajnetdinov – Kogaljov, Kitarov, Dadonov.
    Salavat Julajev Ufa: Karejev (Metsola) – Ar. Sergejev, Larsen, Arzamascev (C), Pašnin, Lisovec, A. Semjonov, Muchamadullin – Hartikainen (A), Chochrjakov, Baranov (A) – Burmistrov, Manninen, Sošnikov – V. Žarkov, Kadějkin, Kugryšev – M. Majorov, Kartajev, Gimatov.