Česko – Kanada East 6:4 (kon.)
Česko
6:4 (1:3, 3:0, 2:1)
Kanada East
Sobota 14.12.2019, 03:00 • Encana Events Centre, Dawson Creek • World Junior A Challenge

44:38
    Evan Tanos vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

39:17
    Ryland Mosley byl vyloučen za sevření puku a Češi si podruhé v střetnutí zahrají přesilovou hru 5 na 3!

38:50
    Obránce David Lafrance byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Česko si nyní zahraje další přesilovou hru.

27:27
    Zack Malík teď byl vyloučen na dvě minuty za držení a Kanada East může získat ztracené vedení rychle zpět.

24:14
    Ayrton Martino byl nyní vyloučen na dvě minuty za hákování a následovat tedy bude hra čtyři na čtyři.

22:45
    Marek Princl fauloval v blízkosti vlastní brány a rozhodčí ho rychle vykázali na trestnou lavici za vysokou hůl.

15:03
    Ondřej Volráb byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Kanada East si zahraje první přesilovou hru v zápase.

03:29
    Češi se ocitli v obrovské šanci a Kanada East zabránila gólu za cenu faulu. Brendan Kennette vyfasoval dvě minuty za krosček a Češi si zahrají přesilovku 5 na 3!

02:50
    Richard Coulson fauloval uprostřed obranného pásma Kanady East a byl následně vyloučen za podrážení.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. Přikryl (Kowalczyk, Všetečka), 23. Všetečka (Jindra, Malík), 27. Rychlovský (Všetečka), 40. Morong (Barinka, Kowalczyk), 49. Jindra (Všetečka, Barinka), 58. Přikryl (Dobeš) – 6. Chapleau (MacArthur, C. O'Hara), 14. Alexander (McIntosh, Mosley), 17. Tremblay (Laframboise, Chapleau), 56. C. O'Hara

Česko: Dobeš (Škorpík) – Poizl, Černohorský, Kowalczyk (C), Rutar, Šiller, Volráb, Z. Malík – Všetečka (A), Najman, Rychlovský – Bernat, Morong, Poppel – Princl, Přikryl, Jelínek – Barinka, Jindra. Hlavní trenér: Miroslav Přerost.
    Kanada East: Levi (Say) – Coulson, Lafrance, Chapleau, McIntosh, Kennette, Tanos, Biggar – Tinling, Laframboise, Tremblay (A) – R. O'Hara, Vermaeten, Craft – Mosley (C), Alexander, Martino – DeGrazia, Tverberg, MacArthur – C. O'Hara. Hlavní trenér: Martin Dagenais.