Brno – Karviná | 0:2 (kon.) | | | Opava – Teplice | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 2:2 (kon.) |
Sparta – Jablonec | 2:1 (kon.) |
Dukla Praha – Líšeň | 2:2 (kon.) | | | Chrudim – Varnsdorf | 2:0 (kon.) | | | Vyšehrad – Ústí n. L. | 1:3 (kon.) |
Chelsea – Crystal Palace | 4:0 (kon.) | | | Everton – Brighton | 4:2 (kon.) | | | Leeds – Manchester City | 1:1 (kon.) |
Newcastle – Burnley | 3:1 (kon.) |
Valladolid – Eibar | 1:2 (kon.) | | | Atlético – Villarreal | 0:0 (kon.) | | | Real Sociedad – Getafe | 3:0 (kon.) |
Elche – Huesca | 0:0 (kon.) | | | Valencia – Real Betis | 0:2 (kon.) |
W. Brémy – Bielefeld | 1:0 (kon.) | | | Dortmund – Freiburg | 4:0 (kon.) | | | Frankfurt – Hoffenheim | 2:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnem – Mönchengladbach | 1:3 (kon.) | | | Stuttgart – Leverkusen | 1:1 (kon.) | | | RB Lipsko – Schalke | 4:0 (kon.) |
Sassuolo – Crotone | 4:1 (kon.) | | | Udinese – AS Řím | 0:1 (kon.) |
Lens – Saint-Étienne | 2:0 (kon.) | | | Nice – Nantes | 2:1 (kon.) |
Žilina – Dunajská Streda | 4:1 (kon.) | | | Ružomberok – Zlaté Moravce | 2:1 (kon.) | | | Sereď – Michalovce | 1:1 (kon.) |
Trnava – Nitra | 0:2 (kon.) |
Benešov – Admira Praha | 0:2 (kon.) | | | Sokolov – Rakovník | 1:2 (kon.) | | | Motorlet – Sparta B | 1:3 (kon.) |
Příbram B – Písek | 1:4 (kon.) | | | Králův Dvůr – Vltavín | 1:3 (kon.) | | | Domažlice – Plzeň B | 8:0 (kon.) |
Jablonec B – Ml. Boleslav B | 2:1 (kon.) | | | Velvary – Dukla B | 3:1 (kon.) | | | Ústí n/O – Živanice | 0:1 (kon.) |
Vyškov – Zlínsko | 3:1 (kon.) | | | FKM Vysočina Jihlava – Kroměříž | 1:2 (kon.) | | | Rosice – Uničov | 1:1 (kon.) |
Uh. Brod – Znojmo | 3:2 (kon.) | | | Vrchovina – Ostrava B | 3:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Brno | 5:4 (kon.) | | | Hr. Králové – Příbram | 1:0 (kon.) | | | Ostrava – Meteor | 5:2 (kon.) |
Karviná – Slavia | 0:5 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) | | | Olomouc – Plzeň | 1:0 (kon.) |
Zlín – Sparta | 1:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Brno | 2:4 (kon.) | | | Hr. Králové – Příbram | 4:1 (kon.) | | | Ostrava – Meteor | 2:1 (kon.) |
Karviná – Slavia | 0:5 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Olomouc – Plzeň | 2:2 (1:4 po pen.) |
Zlín – Sparta | 3:5 (kon.) |
Poprad – Trebišov | 1:3 (kon.) | | | L. Mikuláš – Žilina B | 2:1 (kon.) | | | Púchov – Podbrezová | 1:0 (kon.) |
FC Košice – B. Bystrica | 1:2 (kon.) | | | Bardejov – Dubnica | 0:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Petržalka | 1:0 (kon.) |
Podbeskidzie – Stal M. | 1:0 (kon.) | | | Zagłębie – Zabrze | 2:0 (kon.) |
Nový Jičín – Frenštát p/R | 2:0 (kon.) | | | Vítkovice – Havířov | 1:2 (kon.) | | | Heřmanice – Opava B | 1:4 (kon.) |
Dětmarovice – Bruntál | 3:1 (kon.) | | | Frýdlant n/O – Bohumín | 2:0 (kon.) | | | Polanka n/O – Rýmařov | 0:3 (kon.) |
konec
FK Příbram B
1:4
(1:0)
FC Písek
Filip Lefenda
Branky:
10. Cortez – 47. Šplíchal, 56. Froněk (pen.), 63. Šplíchal, 77. Presl
Rozhodčí: Mudra – Hodek, Šlajs
Diváci: 44
Karty: 19. Smrkovský (PRB), 25. Boakey (PRB), 26. Puchmertl (PRB), 31. Mezera (PRB) – 65. Ulbrich (PIS)
Neproměněná penalta:
FK Příbram B:
Smrkovský (C) – Puchmertl, Šíma, Mezera, Kolář, Budínský, Vlček, Boakey (46. Lisý), Hájek (46. Kodr), Cortez (46. Dvořák), Vokřínek (17. Ptáček)
Náhradníci: Vaněk – Lisý, Ptáček, Kodr, Dvořák
Trenér:
FC Písek: Satrapa – Benetka, Mařík (46. Presl), Kulík (46. Held), Vacovský, Froněk (73. Janoušek), Pařízek (81. Wermke), Holý, Ulbrich (65. Koreš), Sajtl (C), Šplíchal
Náhradníci: Hejníček – Held, Presl, Wermke, Janoušek, Koreš
Trenér:
Náhradníci: Vaněk – Lisý, Ptáček, Kodr, Dvořák
Trenér:
FC Písek: Satrapa – Benetka, Mařík (46. Presl), Kulík (46. Held), Vacovský, Froněk (73. Janoušek), Pařízek (81. Wermke), Holý, Ulbrich (65. Koreš), Sajtl (C), Šplíchal
Náhradníci: Hejníček – Held, Presl, Wermke, Janoušek, Koreš
Trenér:
Rozhodčí: Mudra – Hodek, Šlajs
Diváci: 44
To ANTONÍN PRESL se svou ranou z půlky hřiště uspěl a navýšil náskok Písku už na tři branky. To byla pravá fotbalová nádhera! Couvající Smrkovský si na balon sáhl, v cestě do pravé šibenice mu ale nezabránil. Parádní trefa zkušeného dvaatřicetiletého záložníka!