Tisková konference AC Sparta Praha před zápasem LM | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 10. den | (kon.) |
K1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | C2 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
K1 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | K2 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
Jezdecká všestrannost (týmy a jednotlivci) | Vítězka: J. Krajewská (GER) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Nad 87 kg (ženy) | (kon.) | | | Do 87 kg (ženy) | (kon.) |
Do 87 kg - finále (ženy) | Vítěz: Č. Wang (CHN) (kon.) | | | Nad 87 kg - finále (ženy) | Vítězka: Wenwen Li (CHN) (kon.) |
Los play-off Ligy mistrů | (kon.) | | | Los play-off Evropské ligy | (kon.) |
Los play-off Konferenční ligy | (kon.) |
Rychlopalná pistole 25 m - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Malorážka 50 m, 3 pozice - kvalifikace (muži) | Vítěz: S. Kamenskij (ROC) (kon.) |
Rychlopalná pistole 25 m - finále (muži) | Vítěz: J. Quiquampoix (FRA) (kon.) | | | Malorážka 50 m, 3 pozice - finále (muži) | Vítěz: Č. Čang (CHN) (kon.) |
Čtyřhra – o medaile (ženy) | Vítězky: Indonésie (kon.) | | | Dvouhra – o medaile (muži) | Vítěz finále: Viktor Axelsen (DEN) (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - osmifinále | (kon.) | | | Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) |
Celodenní přehled | (zruš.) |
3m prkno - předkolo (muži) | (kon.) |
Kruhy (muži) - Finále | Vítěz: Yang Liu (CHN) (kon.) | | | Prostná (ženy) - Finále | Vítězka: Jade Careyová (USA) (kon.) |
Přeskok (muži) - Finále | Vítěz: Čä-hwan Sin (KOR) (kon.) |
Dvojice - kvalifikace volná | (kon.) |
Řecko-římský do 60 kg - opravy | (kon.) | | | Řecko-římský do 130 kg - opravy | (kon.) |
Volný styl do 76 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 77 kg - OF a ČF | (kon.) |
Řecko-římský do 97 kg - OF a ČF | (kon.) | | | Volný styl do 68 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Řecko-římský do 77 kg - semifinále | (kon.) | | | Řecko-římský do 97 kg - semifinále | (kon.) |
Volný styl do 68 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 60 kg - finále | Vítěz: L. Orta Sanchez (CUB) (kon.) |
Řecko-římský do 130 kg - finále | Vítěz: M. Lopéz Nunez (CUB) (kon.) | | | Volný styl do 76 kg - finále (ženy) | Vítěz: A. Rotterová Fockenová (GER) (kon.) |
Německo – Argentina | 0:3 (kon.) | | | Austrálie – Indie | 0:1 (kon.) |
Nizozemsko – Nový Zéland | 3:0 (kon.) | | | Španělsko – Velká Británie | 2:3 po s.n. (kon.) |
Maďarsko – Itálie | 5:5 (kon.) | | | Řecko – USA | 14:5 (kon.) |
Srbsko – Černá Hora | 13:6 (kon.) | | | Španělsko – Chorvatsko | 8:4 (kon.) |
Japonsko – Jihoafrická republika | 24:9 (kon.) | | | Austrálie – Kazachstán | 15:7 (kon.) |
konec
Řecko – USA
14:5
(4:1, 2:2, 5:2, 3:0)
Michal Raška
Alexandrescu – Zwart
Sestavy
Řecko: Zerdevas - Genidounias, Skoumpakis, Kapotsis, Fountoulis (C), Papanastasiou, Dervisis, Argyropoulos, Mourikis, Kolomvos, Gkiouvetsis, Vlachopoulos
USA: Holland - Hooper, Vavič, Obert, Daube, Cupido, Hallock, Woodhead, Bowen, Stevenson, Smith (C), Irving
Řecko: Zerdevas - Genidounias, Skoumpakis, Kapotsis, Fountoulis (C), Papanastasiou, Dervisis, Argyropoulos, Mourikis, Kolomvos, Gkiouvetsis, Vlachopoulos
USA: Holland - Hooper, Vavič, Obert, Daube, Cupido, Hallock, Woodhead, Bowen, Stevenson, Smith (C), Irving
Své soupeře ještě nemá ani jeden celek jisté. Řecko narazí s velkou pravděpodobností na Srbsko nebo Černou horu, zatímco USA na Španělsko nebo Chorvatsko.
Kapitán domácího celku IOANNIS FOUNTOULIS se opřel do míče v přesilovce a poslal jej k pravé tyči. – 14:5
CHRISTODOULOS KOLOMVOS dává další branku domácích, kteří nyní absolutně ničí soupeře. – 13:5
KONSTANTINOS GENIDOUNIAS pokračuje v palbě a připisuje si už pátý gól! – 12:5
A ještě jeden gól dává domácí celek z protiútoku! Konkrétně to byl kapitán IOANNIS FOUNTOULIS. – 11:5
KONSTANTINOS GENIDOUNIAS dnes předvádí opravdu famózní výkon a Řekové mají dvakrát více branek, než jeho soupeř. – 10:5
Následně se ale prosazuje ALEX OBERT, který vypálil tvrdou ránu do levé části svatyně. – 9:5