Německo – Argentina 0:3 (kon.) | Austrálie – Indie 0:1 (kon.)
Nizozemsko – Nový Zéland 3:0 (kon.) | Španělsko – Velká Británie 2:3 po s.n. (kon.)
Německo – Argentina

0:3

(0:0, 0:2, 0:0, 0:1)

Pondělí 02.08.2021, 02:30 • Stade de hockey d'Oi • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy) • Čtvrtfinále
Sledujte:

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (04:09:15)

Ve fantastickém zápase nakonec Argentina vyhrála nad Německem 3:0 a zaslouženě postupuje do semifinále! Ve 27. minutě poslala hosty do vedení Albertarriová. O dvě minuty později zvýšila vedení Granattová. Následně se Němky sice snažily, ale Succiová dnes v bráně byla neprůstřelná a v 52. minutě pojistila výhru Argentinek Raposová.
    V semifinále Argentina narazí na vítěze ze zápasu Austrálie – Indie.

60
    Konec utkání.

60
    Jedenáct vteřin před koncem si ještě Německo snažilo vymodlit trestný roh, ale po zhlédnutí videa nemělo důvod.

59
    Pokus o střelu ze strany domácích skončil jen v zámezí.

58
    Čas rychle prchá a Němky už ho moc nemají.

57
    Tentokrát ještě Pieperová zakončila vedle brány soupeře.

56
    Německo si sice chce vytvořit tlak, ale nemůže vstřelit ani první branku a Argentina je velice blízko k postupu do semifinále.

55
    Succiová si parádně poradila se střelou domácí Pieperové a následně ještě dorážkou Stapenhorstové!

54
    Německo už nemá čas na nic čekat a musí hrnout veškeré síly směrem dopředu, ovšem obrana Argentiny pracuje skvěle.

53
    Tentokrát už Němky otevřely zadní vrátka, ale zatím toho Argentina nevyužila.
    Valentina RAPOSOVÁ - 0:3

52
    Argentina právě vstřelila branku!

VALENTINA RAPOSOVÁ se po trestném rohu dostala do zakončení, které fantasticky poslala k pravé tyči a dává uklidňující branku! – 0:3

51
    Tentokrát hosté získali trestný roh a mohou tak definitivně dostat soupeře do kolen.

50
    Zbývá posledních deset minut hry a Argentina stále vede o dvě branky a je blízko k semifinále!

49
    Hostující celek se snaží o držení míče a následné rychlé protiútoky, ovšem nynější přihrávka skončila jen v zámezí.

48
    Zelenou kartu tentokrát uviděla Delfina Merinová a dvě minuty tak nezasáhne do dění na hrací ploše.

47
    Argentina se opět dostala do brankoviště soupeře, kde následně střílela Julieta Jankunasová, ale její pokus byl tečován a skončil těsně vedle levé tyče!