Maďarsko – Itálie 5:5 (kon.) | Řecko – USA 14:5 (kon.)
Srbsko – Černá Hora 13:6 (kon.) | Španělsko – Chorvatsko 8:4 (kon.)
Japonsko – Jihoafrická republika 24:9 (kon.) | Austrálie – Kazachstán 15:7 (kon.)
Španělsko – Chorvatsko

8:4

(2:1, 1:0, 4:2, 1:1)

Pondělí 02.08.2021, 08:30Olympijské hry - Vodní pólo (muži) • Skupina B
Sledujte:

Španělsko tak ovládlo pořadí skupiny B a ve čtvrtfinále narazí na USA. Chorvatsko končí na druhé pozici a o postup do bojů o medaile bude hrát s Maďarskem. (09:30:47)

Je dobojováno! Španělé ovládli duel s Chorvatskem a vítězí 8:4. Španělsko bylo od úvodu utkání o něco lepší a v poločase vedlo 3:1. Ve třetí části pak Španělé přidali čtyři branky a rozhodli o svém triumfu.

Konec čtvrté čtvrtiny.

32
    Španělé předvedli v závěru duelu ještě jednu akci po levé straně. Na jejím konci střílel Famera, ale nechal vyniknout brankáře.

31
    Do konce souboje zbývá poslední minuta a Španělsko si stále hlídá náskok o čtyři branky.

30
    Španělsko odskakuje do vedení o čtyři branky a přibližuje se k triumfu v základní skupině! Bustos Sánchez napálil míč pod břevno.

8:4

29
    Další zakončení Španělů končí jen na tyči! Chorvatsko stále drží šanci na vyrovnání.

28
    Chorvatsko dokonce mohlo snížit na rozdíl dvou branek, ale Fatović další střelou zasáhl soupeře těsně před ním.

28
    Chorvatský brankář si dal pozor na dělovku z pravé strany, která směřovala do horního rohu a pravou rukou vytěsnil míč.

27
    Chorvatsko snižuje! Po hodně kostrbaté kombinaci dostal přihrávku do prostoru před brankou osamocený Fatović a prosadil se!

7:4

27
    Chorvatsku se v poslední čtvrtině zatím vůbec nedaří přechod do útoku. Naopak Španělé získávají jeden míč za druhým.

26
    V úvodu čtvrté části dominují v bazénu obrany. Další dělovku z levé strany si vychutnal brankář Chorvatska.

25
    Španělé zahájili poslední čtvrtinu dnešního souboje útokem. Dělovka z pravé strany ale proskákala mimo branku Chorvatska.

Začátek čtvrté čtvrtiny.

Konec třetí čtvrtiny.

24
    Španělsko přidává sedmý zásah a odskakuje do vedení o čtyři góly! Munarriz Egana uklidil míč do horního rohu!

7:3

24
    Aguirre ve španělské brance v závěru třetí části znovu zasáhl proti střele z velké vzdálenosti a drží svůj tým ve vedení o tři branky.

23
    Ani chorvatský brankář nezaostává pozadu. Další střelu z levé strany vyškrábl nad břevno.

22
    Joković střílel z dobré pozice, ale španělský brankář se neskutečně roztáhl a vytáhl další parádní zákrok.