Tisková konference AC Sparta Praha před zápasem LM | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 10. den | (kon.) |
K1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | C2 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
K1 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | K2 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
Jezdecká všestrannost (týmy a jednotlivci) | Vítězka: J. Krajewská (GER) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Nad 87 kg (ženy) | (kon.) | | | Do 87 kg (ženy) | (kon.) |
Do 87 kg - finále (ženy) | Vítěz: Č. Wang (CHN) (kon.) | | | Nad 87 kg - finále (ženy) | Vítězka: Wenwen Li (CHN) (kon.) |
Los play-off Ligy mistrů | (kon.) | | | Los play-off Evropské ligy | (kon.) |
Los play-off Konferenční ligy | (kon.) |
Rychlopalná pistole 25 m - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Malorážka 50 m, 3 pozice - kvalifikace (muži) | Vítěz: S. Kamenskij (ROC) (kon.) |
Rychlopalná pistole 25 m - finále (muži) | Vítěz: J. Quiquampoix (FRA) (kon.) | | | Malorážka 50 m, 3 pozice - finále (muži) | Vítěz: Č. Čang (CHN) (kon.) |
Čtyřhra – o medaile (ženy) | Vítězky: Indonésie (kon.) | | | Dvouhra – o medaile (muži) | Vítěz finále: Viktor Axelsen (DEN) (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - osmifinále | (kon.) | | | Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) |
Celodenní přehled | (zruš.) |
3m prkno - předkolo (muži) | (kon.) |
Kruhy (muži) - Finále | Vítěz: Yang Liu (CHN) (kon.) | | | Prostná (ženy) - Finále | Vítězka: Jade Careyová (USA) (kon.) |
Přeskok (muži) - Finále | Vítěz: Čä-hwan Sin (KOR) (kon.) |
Dvojice - kvalifikace volná | (kon.) |
Řecko-římský do 60 kg - opravy | (kon.) | | | Řecko-římský do 130 kg - opravy | (kon.) |
Volný styl do 76 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 77 kg - OF a ČF | (kon.) |
Řecko-římský do 97 kg - OF a ČF | (kon.) | | | Volný styl do 68 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Řecko-římský do 77 kg - semifinále | (kon.) | | | Řecko-římský do 97 kg - semifinále | (kon.) |
Volný styl do 68 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 60 kg - finále | Vítěz: L. Orta Sanchez (CUB) (kon.) |
Řecko-římský do 130 kg - finále | Vítěz: M. Lopéz Nunez (CUB) (kon.) | | | Volný styl do 76 kg - finále (ženy) | Vítěz: A. Rotterová Fockenová (GER) (kon.) |
Německo – Argentina | 0:3 (kon.) | | | Austrálie – Indie | 0:1 (kon.) |
Nizozemsko – Nový Zéland | 3:0 (kon.) | | | Španělsko – Velká Británie | 2:3 po s.n. (kon.) |
Maďarsko – Itálie | 5:5 (kon.) | | | Řecko – USA | 14:5 (kon.) |
Srbsko – Černá Hora | 13:6 (kon.) | | | Španělsko – Chorvatsko | 8:4 (kon.) |
Japonsko – Jihoafrická republika | 24:9 (kon.) | | | Austrálie – Kazachstán | 15:7 (kon.) |
Daniel Ryl
Los play-off Konferenční ligy:
The New Saints (WAL) / PLZEŇ vs. CSKA-Sofia (BUL) / Osijek (CRO)
JABLONEC/ Celtic (SCO) vs. Tobol Kostanaj (KAZ) / Žilina (SVK)
Mura (SVN) / Žalgiris Vilnius (LTU) vs. Priština (KOS) / Bodø/Glimt (NOR)
Neftči Baku (AZE) / HJK Helsinki (FIN) vs. Maccabi Haifa (ISR) / HB Tórshavn (FRO)
Omonia (CYP) / Flora Tallinn (EST) vs. Shamrock Rovers(IRL) / Teuta (ALB)
Riga FC (LVA) / Hibernians FC (MLT) vs. Lincoln R. I. (GIB) / ŠK Slovan Bratislava (SVK)
Linfield (NIR) / Fola Esch (LUX) vs. Kajrat Almaty (KAZ) / Alaškert (ARM)
AEL Limassol (CYP) / Karabach (AZE) vs. Breidablik (ISL) / Aberdeen (SCO)
Stade Rennes (FRA) vs. Rosenborg (NOR) / Domžale (SVN)
Bohemian FC (IRL) / PAOK Soluň (GRE) vs. Hibernian FC (SCO) / Rijeka (CRO)
Újpest (HUN) / Basilej (SUI) vs. Čukarički (SRB) / Hammarby (SWE)
Laçi (ALB) / Anderlecht (BEL) vs. Vitesse (NED) / Dundalk (IRL)
KuPS Kuopio (FIN) / Astana (KAZ) vs. Union Berlín (GER)
Vojvodina (SRB) / LASK Linz (AUT) vs. Galatasaray (TUR) / St. Johnstone FC (SCO)
Luzern (SUI) / Feyenoord (NED) vs. Elfsborg (SWE) / Velež (BIH)
Raków (POL) / Rubin Kazaň (RUS) vs. RFS (LVA) / Gent (BEL)
Kolos (UKR) / Karaganda (KAZ) vs. Trnava (SVK) / Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Paços de Ferreira (POR) / Larne (NIR) vs. Tottenham (ENG)
Batumi (GEO) / Sivasspor (TUR) vs. Lokomotiv Plovdiv (BUL) / Kodaň (DEN)
Santa Clara (POR) / Olimpija Ljubljana (SVN) vs. Soči (RUS) / Partizan (SRB)
Trabzonspor (TUR) / Molde (NOR) vs. AS Řím (ITA)
Los play-off Konferenční ligy
MISTROVSKÁ ČÁST:
Nasazené:
Omonia (CYP) / Flora Tallinn (EST)
Mura (SVN) / Žalgiris Vilnius (LTU)
Kajrat Almaty (KAZ) / Alaškert (ARM)
Lincoln R. I. (GIB) / ŠK Slovan Bratislava (SVK)
Neftči Baku (AZE) / HJK Helsinki (FIN)
Nenasazené:
Maccabi Haifa (ISR) / HB Tórshavn (FRO)
Linfield (NIR) / Fola Esch (LUX)
Shamrock Rovers(IRL) / Teuta (ALB)
Riga FC (LVA) / Hibernians FC (MLT)
Priština (KOS) / Bodø/Glimt (NOR).
HLAVNÍ ČÁST:
Skupina A
Nasazené:
1 Újpest (HUN) / Basilej (SUI)
2 AEL Limassol (CYP) / Karabach (AZE)
3 The New Saints (WAL) / PLZEŇ
4 Tottenham (ENG)
Nenasazené:
5 CSKA-Sofia (BUL) / Osijek (CRO)
6 Paços de Ferreira (POR) / Larne (NIR)
7 Breidablik (ISL) / Aberdeen (SCO)
8 Čukarički (SRB) / Hammarby (SWE)
Skupina B
Nasazené:
1 Laçi (ALB) / Anderlecht (BEL)
2 Stade Rennes (FRA)
3 Vojvodina (SRB) / LASK Linz (AUT)
4 Spartak Trnava (SVK) / Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)
Nenasazené:
5 Galatasaray (TUR) / St. Johnstone FC (SCO)
6 Kolos Kovalivka (UKR) / Šachťor Karaganda (KAZ)
7 Rosenborg (NOR) / Domžale (SVN)
8 Vitesse (NED) / Dundalk (IRL)
Skupina C
Nasazené:
1 KuPS Kuopio (FIN) / Astana (KAZ)
2 Bohemian FC (IRL) / PAOK Soluň (GRE)
3 Luzern (SUI) / Feyenoord (NED)
4 RFS (LVA) / Gent (BEL)
Nenasazené:
5 Elfsborg (SWE) / Velež (BIH)
6 Raków (POL) / Rubin Kazaň (RUS)
7 Hibernian FC (SCO) / Rijeka (CRO)
8 Union Berlin (GER)
Skupina D
Nasazené:
1 JABLONEC/ Celtic (SCO)
2 Soči (RUS) / Partizan (SRB)
3 Lokomotiv Plovdiv (BUL) / Kodaň (DEN)
4 AS Řím (ITA)
5 Śląsk Vratislav (POL) / Hapoel Beer-Ševa FC (ISR)
Nenasazené:
6 Rapid Vídeň (AUT) / Anorthosis Famagusta FC (CYP)
7 Tobol Kostanaj (KAZ) / Žilina (SVK)
8 Santa Clara (POR) / Olimpija Ljubljana (SVN)
9 Dinamo Batumi (GEO) / Sivasspor (TUR)
10 Trabzonspor (TUR) / Molde (NOR)
The New Saints (WAL) / PLZEŇ vs. CSKA-Sofia (BUL) / Osijek (CRO)
JABLONEC/ Celtic (SCO) vs. Tobol Kostanaj (KAZ) / Žilina (SVK)
Mura (SVN) / Žalgiris Vilnius (LTU) vs. Priština (KOS) / Bodø/Glimt (NOR)
Neftči Baku (AZE) / HJK Helsinki (FIN) vs. Maccabi Haifa (ISR) / HB Tórshavn (FRO)
Omonia (CYP) / Flora Tallinn (EST) vs. Shamrock Rovers(IRL) / Teuta (ALB)
Riga FC (LVA) / Hibernians FC (MLT) vs. Lincoln R. I. (GIB) / ŠK Slovan Bratislava (SVK)
Linfield (NIR) / Fola Esch (LUX) vs. Kajrat Almaty (KAZ) / Alaškert (ARM)
AEL Limassol (CYP) / Karabach (AZE) vs. Breidablik (ISL) / Aberdeen (SCO)
Stade Rennes (FRA) vs. Rosenborg (NOR) / Domžale (SVN)
Bohemian FC (IRL) / PAOK Soluň (GRE) vs. Hibernian FC (SCO) / Rijeka (CRO)
Újpest (HUN) / Basilej (SUI) vs. Čukarički (SRB) / Hammarby (SWE)
Laçi (ALB) / Anderlecht (BEL) vs. Vitesse (NED) / Dundalk (IRL)
KuPS Kuopio (FIN) / Astana (KAZ) vs. Union Berlín (GER)
Vojvodina (SRB) / LASK Linz (AUT) vs. Galatasaray (TUR) / St. Johnstone FC (SCO)
Luzern (SUI) / Feyenoord (NED) vs. Elfsborg (SWE) / Velež (BIH)
Raków (POL) / Rubin Kazaň (RUS) vs. RFS (LVA) / Gent (BEL)
Kolos (UKR) / Karaganda (KAZ) vs. Trnava (SVK) / Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Paços de Ferreira (POR) / Larne (NIR) vs. Tottenham (ENG)
Batumi (GEO) / Sivasspor (TUR) vs. Lokomotiv Plovdiv (BUL) / Kodaň (DEN)
Santa Clara (POR) / Olimpija Ljubljana (SVN) vs. Soči (RUS) / Partizan (SRB)
Trabzonspor (TUR) / Molde (NOR) vs. AS Řím (ITA)
Los play-off Konferenční ligy
MISTROVSKÁ ČÁST:
Nasazené:
Omonia (CYP) / Flora Tallinn (EST)
Mura (SVN) / Žalgiris Vilnius (LTU)
Kajrat Almaty (KAZ) / Alaškert (ARM)
Lincoln R. I. (GIB) / ŠK Slovan Bratislava (SVK)
Neftči Baku (AZE) / HJK Helsinki (FIN)
Nenasazené:
Maccabi Haifa (ISR) / HB Tórshavn (FRO)
Linfield (NIR) / Fola Esch (LUX)
Shamrock Rovers(IRL) / Teuta (ALB)
Riga FC (LVA) / Hibernians FC (MLT)
Priština (KOS) / Bodø/Glimt (NOR).
HLAVNÍ ČÁST:
Skupina A
Nasazené:
1 Újpest (HUN) / Basilej (SUI)
2 AEL Limassol (CYP) / Karabach (AZE)
3 The New Saints (WAL) / PLZEŇ
4 Tottenham (ENG)
Nenasazené:
5 CSKA-Sofia (BUL) / Osijek (CRO)
6 Paços de Ferreira (POR) / Larne (NIR)
7 Breidablik (ISL) / Aberdeen (SCO)
8 Čukarički (SRB) / Hammarby (SWE)
Skupina B
Nasazené:
1 Laçi (ALB) / Anderlecht (BEL)
2 Stade Rennes (FRA)
3 Vojvodina (SRB) / LASK Linz (AUT)
4 Spartak Trnava (SVK) / Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)
Nenasazené:
5 Galatasaray (TUR) / St. Johnstone FC (SCO)
6 Kolos Kovalivka (UKR) / Šachťor Karaganda (KAZ)
7 Rosenborg (NOR) / Domžale (SVN)
8 Vitesse (NED) / Dundalk (IRL)
Skupina C
Nasazené:
1 KuPS Kuopio (FIN) / Astana (KAZ)
2 Bohemian FC (IRL) / PAOK Soluň (GRE)
3 Luzern (SUI) / Feyenoord (NED)
4 RFS (LVA) / Gent (BEL)
Nenasazené:
5 Elfsborg (SWE) / Velež (BIH)
6 Raków (POL) / Rubin Kazaň (RUS)
7 Hibernian FC (SCO) / Rijeka (CRO)
8 Union Berlin (GER)
Skupina D
Nasazené:
1 JABLONEC/ Celtic (SCO)
2 Soči (RUS) / Partizan (SRB)
3 Lokomotiv Plovdiv (BUL) / Kodaň (DEN)
4 AS Řím (ITA)
5 Śląsk Vratislav (POL) / Hapoel Beer-Ševa FC (ISR)
Nenasazené:
6 Rapid Vídeň (AUT) / Anorthosis Famagusta FC (CYP)
7 Tobol Kostanaj (KAZ) / Žilina (SVK)
8 Santa Clara (POR) / Olimpija Ljubljana (SVN)
9 Dinamo Batumi (GEO) / Sivasspor (TUR)
10 Trabzonspor (TUR) / Molde (NOR)
Jablonec bude chtít postoupit přes Celtic, ale když se mu to nepodaří, bude v play-off bojovat proti kazašské Kostanaji nebo Žilině. Tobol vyřadil Hajduk Split, Žilina pro změnu předvedla slušné výkony a postup proti Apollonu Limassol. Ani v jednom případě by tak nešlo o nic lehkého.
The New Saints (WAL) / PLZEŇ vs. CSKA-Sofia (BUL) / Osijek (CRO)
JABLONEC/ Celtic (SCO) vs. Tobol Kostanaj (KAZ) / Žilina (SVK)
Mura (SVN) / Žalgiris (LTU) vs. Priština (KOS) / Bodø/Glimt (NOR)
Neftči (AZE) / HJK Helsinki (FIN) vs. Maccabi Haifa (ISR) / HB Tórshavn (FRO)
Omonia (CYP) / Flora Tallinn (EST) vs. Shamrock (IRL) / Teuta (ALB)
Riga FC (LVA) / Hibernians (MLT) vs. Lincoln R. I. (GIB) / Slovan Bratislava (SVK)
Linfield (NIR) / Fola Esch (LUX) vs. Kajrat Almaty (KAZ) / Alaškert (ARM)
AEL Limassol (CYP) / Karabach (AZE) vs. Breidablik (ISL) / Aberdeen (SCO)
Rennes (FRA) vs. Rosenborg (NOR) / Domžale (SVN)
Bohemian FC (IRL) / PAOK (GRE) vs. Hibernian FC (SCO) / Rijeka (CRO)
Újpest (HUN) / Basilej (SUI) vs. Čukarički (SRB) / Hammarby (SWE)
Laçi (ALB) / Anderlecht (BEL) vs. Vitesse (NED) / Dundalk (IRL)
KuPS Kuopio (FIN) / Astana (KAZ) vs. Union Berlín (GER)
Vojvodina (SRB) / LASK (AUT) vs. Galatasaray (TUR) / St. Johnstone (SCO)
Luzern (SUI) / Feyenoord (NED) vs. Elfsborg (SWE) / Velež (BIH)
Raków (POL) / Kazaň (RUS) vs. RFS (LVA) / Gent (BEL)
Kolos (UKR) / Karaganda (KAZ) vs. Trnava (SVK) / Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Paços de Ferreira (POR) / Larne (NIR) vs. Tottenham (ENG)
Batumi (GEO) / Sivasspor (TUR) vs. Lokomotiv Plovdiv (BUL) / Kodaň (DEN)
Santa Clara (POR) / Olimpija Ljubljana (SVN) vs. Soči (RUS) / Partizan (SRB)
Trabzonspor (TUR) / Molde (NOR) vs. AS Řím (ITA)