Kobra – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.) | HK MD Šumperk – Warriors Brno 4:3 (kon.) | Písek – Chrudim 7:5 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 5:4 (3:1 po s.n.) | Ústí n/L – Kralupy n. Vltavou 3:1 (kon.) | Přerov – Technika Brno 3:2 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
HCM Warriors Brno
Neděle 20.02.2022, 12:15 • Škoda aréna, Šumperk • Liga juniorů • 39. kolo

55:02
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Toman – 2 min., sekání).

54:25
    Mladí Draci právě vstřelili branku!
    Hra 4 na 4 více sedla domácím, který si tímto bere zpět na své hole ztracené vedení. Prosadit se povedlo po pohledné souhře ADAMOVI POLÁCHOVI. Asistence: Ondřej Šotkovský a Filip Cekr.

53:16
    Počet hráčů na ledové ploše se vyrovná při tlaku před Horákovou bránou se Haas provinil sekáním.

52:35
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Brokeš – 2 min., držení).

47:03
    Je srovnáno, domácí využili nabídnuté přesilové hry a z kruhu vypálil své dělovku JAKUB HORKÝ, jenž nedal Horákovi ani malinkou šanci na její zastavené.. Asistence: Filip Cekr.

45:58
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Heinrich – 2 min., držení).

45:23
    Warriors Brno právě vstřelili branku!
    To je nepříjemná rána pro překvapené domácí. Během necelé půl minuty vedou hosté 3:2. Bieleckému propadl puk po nenápadné střele mezi nohy, kterou se představil JAN TOMAN. Asistence: David Heinrich a Radomír Milotinský.

45:09
    Hostujícímu forvardovi RICHARDU ORSECHOVI nelze nechat tolik prostoru v horní části branky jako to nyní dovolil domácí gólman, k plusu byla Warriors nyní i clona jednoho z forvardů v modrém, je srovnáno 2:2. Asistence: Václav Rašovský.

40:34
    Hosté dostanou ze začátku třetiny možnost v podobě přesilové hry.

39:15
    Po delším, řekněme tlaku, ale ne v pravém slova smyslu, spíše po delší aktivitě ze strany hostů se Brňané prosazují a zajišťují sí kontaktní gól na domácí. Bileckého z poměrné blízkosti překonal JAN TOMAN. Asistence: Marek Kelbl.

33:38
    Tomiczek poslal puk zadovkou téměř poslepu na Horkého, který mu puk ještě vrátil na k tyči, Tomiczek v pohledné akci neskóroval.

32:16
    Šemberově střele chyběly milimetry k tomu, aby se stala brankou.

27:15
    Polách mohl jít v oslabení do přečíslení se Šotkovským, ale byl nedovoleně zastaven Orsechem.

25:20
    Šumperk půjde do čtyř, v útočném pásmu se podrážením provinil Šembera.

21:38
    Domácí jdou po poměrně vlažném vstupu obou celků do třetiny do vedení. MARTIN PÁNEK se naskytl před Horákem, kterého překvapil přesně mířenou střelou mezi betony. Šumperk vede 2:0. Asistence: Adam Polách a Patrik Sedláček.

14:53
    Oslabení pro hosty, Mahdal hákoval, domácí budou hrát chvíli přesilovku 4 na 3.

14:22
    Síly na ledě se vyrovnají, hlavní sudí posoudil jako překročení pravidel zákrok Tomiczka.

13:31
    Přesilovou hru si zkusí i domácí, v obranném pásmu se sekáním provinil kapitán Rašovský.

09:20
    Máme tu první oslabení dnešního zápasu, do kterého půjdou domácí po faulu Horkého v útočné třetině.

07:36
    Kesler si najížděl do pásma po pravém mantinelu, následně viděl, že po trajektorii na středu kluziště se stejným směrem pohybuje i Šembera a poslal mu puk. Šembera nebyl v koncovce přesný, ale zatím šlo o nejpohlednější akci první třetiny, když nepočítáme, že Mladí Draci vedou o jednu branku.

03:30
    První vážnější šanci si vytvořili domácí a máme tu hned úvodní branku. Puk doputoval na pravý kruh, kde stál JAKUB HORKÝ, který dokázal svou nekompromisní ránou překonat Horáka. Asistence: Filip Tomiczek a Tomáš Minařík.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 4. Horký (Tomiczek, Minařík), 22. Pánek (Polách, Sedláček), 48. Horký (Cekr), 55. Polách (Šotkovský, Cekr) – 40. Toman (Keblb), 46. Orsech (Rašovský), 46. Toman (Heinrich, Milotinský)

HK Mladí Draci Šumperk: Bielecký (Ryšavý) – Minařík, Sedláček, Blaháček, Cekr (A), Holub, Křivohlávek, Netolický, Plhal (C) – Tomiczek, Šotkovský, Kesler, Šembera, Polách (A), Šucha, Pánek, Horký, Haas
    Trenér: Petr Rutar

HCM Warriors Brno: Horák (Barák) – Mahdal, Mlčoch, Kala, Orsech (A), Milotinský, Brokeš – Marčík, Láryš, Staněk, Toman, Rašovský (C), Staněk, Kelbl, Heinrich
    Trenér: Jaromír Korotvička

Rozhodčí: Rapák – Bartoň, Tvrdý