Motorlet – Karlovy Vary 1:0 (kon.) | Sokolov – Admira Praha 1:1 (kon.) | Hostouň – Č. Budějovice B 1:2 (kon.)
Králův Dvůr – Přeštice 4:1 (kon.) | Domažlice – Povltavská 4:1 (kon.)
FK Motorlet Praha
1:0 (1:0)
Slavia Karlovy Vary
Sobota 13.08.2022, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

Je konec! Motorlet nakonec přehrál Karlovy Vary těsně 1:0. Domácí o svém triumfu rozhodli v 11. minutě, kdy si vlastní branku vstřelil Pěkný. Následně byly Karlovy Vary o něco aktivnější, nicméně defenziva Motorletu ubránila velké množství rohových kopů a může slavit. (12:12:30)

90+4

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    V závěru utkání se do útoku hnal domácí celek, ale zakončení z velké vzdálenosti prosvištělo nad břevnem.

89
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
    ze hřiště odchází Rataj, přichází Čepelák.
    ze hřiště odchází Hroník, přichází Kochan.

88
    Žlutá karta pro tým FC Slavia Karlovy Vary (Toure).

87
    Domácí hráč opouští hrací plochu v doprovodu zdravotníků.

86
    Motorlet se dostal vpřed nákopem na hranici vápna, kde po souboji zůstal ležet jeden z obránců. Sudí penaltu nepíská.

84
    Ani další akce hostů nepřinesla zakončení. Pokus o dloubáček do vápna nikdo v červenobílém nepochopil.

83
    Nákop na hranici velkého vápna bez problémů odvrátili domácí obránci. Karlovy Vary budou pouze vhazovat.

82
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Krčma, přichází Gabriel.

81
    Po souboji u rohového praporku chtěli domácí rohový kop, ale sudí ukázal jen odkop od branky Slavie.

80
    Toure si došel pro přihrávku na pravou stranu hřiště, jenže ihned u něj hlídkoval soupeř, který jej čistě odstavil.

79
    Toure ostrým zákrokem poslal k zemi jednoho z domácích hráčů, ale překvapivě nebyl odpískán faul.

78
    ze hřiště odchází Rossmann, přichází Hauer.
    ze hřiště odchází Vaněk, přichází Hrabina.

76
    Slavia Karlovy Vary v posledních minutách trošičku polevila se svým tlak a už se tak snadno nedostává do blízkosti šestnáctky.

74
    Nákop za obranu soupeře si pohlídal vysoký Pěkný. Odražený balón ale opět získali hráči domácího Motorletu.

73
    Brankář domácího celku dlouho otálel s odkopem od branky. Nakonec míč poslal na pravou stranu, kde jej získali hráči Karlových Varů.