Hr. Králové – Teplice 4:1 (kon.) | Brno – Sparta 0:4 (kon.) | Pardubice – Jablonec 1:0 (kon.)

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
    ze hřiště odchází Pavel Bucha, přichází Aleš Čermák.

80
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
    ze hřiště odchází Samuel Dancák, přichází Antonín Vaníček.

74
    Domácí dvakrát střídají. Adama Vlkanovu nahrazuje Modou Ndiaye, místo Tomáše Chorého jde do akce Jan Kliment, který si zahraje poprvé od 23. srpna.

61
    ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Erik Jirka.

58
    ze hřiště odchází Daniel Mareček, přichází Marek Matějovský.

46
    Plzeň o poločase provedla jedno střídání – dohráno má Fortune Bassey, nahradil jej Jhon Mosquera. Viktoriáni tak pokračují ve svém klasickém rozestavení 4-2-3-1.

10
    Ubong Ekpai kvůli zranění opouští hřiště svého bývalého týmu již po necelých 10 odehraných minutách, nahradí jej Jiří Skalák.