AC Milán – Hellas Verona 1:0 (kon.) | Sassuolo – Juventus 4:2 (kon.) | Lazio – Monza 1:1 (kon.)
S. S. Lazio
1:1 (1:1)
AC Monza
Sobota 23.09.2023, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 5. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 4:10. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:7. (22:42:03)

Je konec! Lazio na svém hřišti znovu nezvítězilo! Tentokrát remizovalo 1:1 s Monzou. Domácí celek se sice ujal po čtvrthodině hry vedení, když pokutový kop proměnil Ciro Immobile. Ve 37. minutě však z ojedinělého výpadu vyrovnal Roberto Gagliardini. Deset minut po přestávce střílel Luis Alberto, jenže těsně minul. O tři minuty později Ciro Immobile trefil tyč. V 68. minutě z otočky pálil Matías Vecino, jenže trefil opět jen tyč.

90+5

90+4
    Hosté drží míč a chtějí si dojít pro remízu. Domácí si z závěru nějakou velkou možnost dosud nevypracovali.

90+2
    Pedro Rodríguez presinkem vybojoval míč a málem se probil do šance. Armando Izzo míč v poslední chvíli odkopl mimo hru.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Luis Alberto dloubl míč do pokutového území, jenže Ciro Immobile jeho úmysl nepochopil a vůbec se nerozběhl.

89
    Luca Pellegrini vybojoval míč na vlastní polovině. Domácí se probili vpřed, jenže stále hrají zhruba třicet metrů od branky.

88
    Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Nicolo Rovella).

87
    Domácí potřebují vrhnout síly do ofenzivy. Hráči v modrém útočili po pravé straně, kde nebylo moc prostoru.

86
    Giorgos Kyriakopoulos vyvezl míč vpřed po levém křídle, jenže neměl podporu spoluhráčů. Domácí mohou rychle přenést směr hry.

85
    Střídání v týmu AC Monza:
    ze hřiště odchází Andrea Colpani, přichází Jean-Daniel Akpa-Akpro,
    ze hřiště odchází Lorenzo Colombo, přichází Franco Carboni.

84
    Adam Marušić vyslal z pravé strany střílený centr, který hostující brankář skvěle vyboxoval mimo nebezpečí.

83
    Felipe Anderson rozehrál na pravé straně, jenže domácí nemají dobrý pohyb.

82
    Ivan Provedel skvěle zrychlil hru domácích nákopem vpřed. Defenziva hostů se bleskově srovnala na hranici vápna.

81
    Znovu útok domácích přerušil zbytečný faul. Alessio Romagnoli dohrál soupeře zápasnickým chvatem.

80
    Domácí jsou při přechodu vpřed nedůrazní, což je stojí velké množství míčů. Hosté jen sbírají nepřesnosti v rozehrávce soupeře.