Michalovce – Podbrezová 1:5 (kon.) | Skalica – Dunajská Streda 0:1 (kon.) | B. Bystrica – Zlaté Moravce 1:1 (kon.)
MFK Skalica
0:1 (0:1)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Sobota 23.09.2023, 18:00 • MFK Skalica • Niké liga • 8. kolo

S konštatovaním, že v zápase ôsmeho kola Niké ligy Skalica prehrala na domácom trávniku s DAC Dunajská Streda 0:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám ešte príjemný zvyšok sobotňajšieho večera. Dočítania priatelia. (19:55:17)

90+5

90+4
    V samom závere ešte center Krčíka na bránku hostí, táto lopta však bola pre Popovića malinou.

90+3
    Káčer ostáva ležať na trávniku a musí byť ošetrovaný.

90+2
    Strelu z priameho kopu vyskúšal kapitán Skalice Martin Nagy, ale trafil len Miroslava Káčera v múre brániacich hráčov DAC!

90+1
    V samom závere zápasu ešte priamy kop Skalice z veľmi zaujímavej pozície po faule Kašu na Ranka.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Smolák nadstavovať minimálne 1 minútu.

90
    Žltá karta pre tím MFK Skalica (Jakub Kousal).

90
    Gruszkowski skúsil strelu, ale táto nebola ani dostatočne presná a ani dostatočne razantná.

89
    Ramadan sa na ľavej strane zbavil Krčíka, následne parádnou obaľovačkou mieril do ľavého horného rohu Junasovej bránky, ale gólman Skalice predviedol ďalší bravúrny zákrok!

88
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda:
    z ihriska odchádza Matej Trusa, prichádza Mateus Brunetti.

86
    Matej Trusa faulovaný na polovici DAC, nemusí byť však ošetrovaný a môže pokračovať v zápase.

85
    Herc v snahe o strelu triafa brániaceho Palaciosa.

84
    Hostia kombinujú na polovici Skalice a držia loptu na svojich kopačkách.

83
    Výborný výkon v obrane Skalice dnes ukazuje stopér z Kolumbie Brayam Palacios, ktorý je mimoriadne silným, atletickým typom futbalistu s veľmi dobrým priestorovým čítaním hry.

82
    Loptu bude od svojej bránky vykopávať srbský brankár v službách DAC Aleksandar Popović.

81
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Skalica stále prehráva na domácom trávniku s Dunajskou Stredou 0:1.