Plzeň – Karviná | 0:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 3:1 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Slavia | 0:2 (kon.) |
Slovensko – Anglie | 2:3 (kon.) |
Sparta B – Olomouc B | 0:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Žižkov | 4:2 (kon.) |
West Ham – Everton | 0:1 (kon.) | | | Aston Villa – Luton | 3:1 (kon.) | | | Brighton – Fulham | 1:1 (kon.) |
Liverpool – Nottingham | 3:0 (kon.) | | | Manchester Utd. – Manchester City | 0:3 (kon.) |
Betis – Osasuna | 2:1 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Real Sociedad | 2:2 (kon.) | | | Bilbao – Valencia | 2:2 (kon.) |
Atlético – Alavés | 2:1 (kon.) |
Frankfurt – Dortmund | 3:3 (kon.) | | | Leverkusen – Freiburg | 2:1 (kon.) |
Cagliari – Frosinone | 4:3 (kon.) | | | Monza – Udinese | 1:1 (kon.) | | | Inter – AS Řím | 1:0 (kon.) |
Neapol – AC Milán | 2:2 (kon.) |
Brest – PSG | 2:3 (kon.) | | | Lille – Monaco | 2:0 (kon.) | | | Méty – Le Havre | 0:0 (kon.) |
Montpellier – Toulouse | 3:0 (kon.) | | | Rennes – Štrasburk | 1:1 (kon.) |
Trenčín – Trnava | 2:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava – FC Košice | 4:0 (kon.) |
Dukla B – Povltavská | 3:3 (kon.) | | | Bohemians B – Králův Dvůr | 0:0 (kon.) | | | Plzeň B – Č. Budějovice B | 2:1 (kon.) |
Táborsko akademie – Hostouň | 1:0 (kon.) |
Chlumec n/C – Kolín | 3:3 (kon.) | | | Teplice B – Ml. Boleslav B | 1:0 (kon.) | | | Zápy – Živanice | 1:1 (kon.) |
Brozany – Liberec B | 1:1 (kon.) |
Uničov – Start Brno | 3:2 (kon.) | | | Slovácko B – Hlučín | 2:1 (kon.) | | | Karviná B – Bohunice | 2:1 (kon.) |
Ostrava B – Zlínsko | 0:1 (kon.) |
Malženice – Spiš. N. Ves | 3:1 (kon.) | | | Šamorín – Myjava | 2:2 (kon.) | | | Petržalka – KFC Komárno | 3:1 (kon.) |
Zagłębie – Radomiak | 2:3 (kon.) | | | Legia – Stal M. | 1:3 (kon.) | | | Raków – Widzew | 1:1 (kon.) |
Chrudim B – Benátky n. J. | 1:2 (kon.) |
konec
Brighton & Hove Albion
1:1
(1:0)
Fulham FC
Michal Břuchanský
Branky:
26. E. Ferguson (Groß) – 65. Palhinha (H. Wilson)
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 11:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:8.
Rozhodčí: Salisbury – Wood, Eaton
Diváci: 31 550
Karty: 73. A. Robinson (FHM), 78. Muniz (FHM), 90. H. Wilson (FHM)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 11:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:8.
Brighton & Hove Albion:
Steele – Dahoud (71. Gilmour), Dunk (C), Igor, Webster – Baleba (71. Buonanotte), Groß – Adingra (71. Veltman), Lallana (59. Fati), Mitoma – E. Ferguson (79. Pedro).
Náhradníci: Verbruggen – van Hecke, Milner, Hinshelwood.
Trenér: Roberto De Zerbi
Fulham FC: Leno – Castagne, Bassey, Ream (C), A. Robinson – Reed (58. A. Pereira), Palhinha – Decordova-Reid (58. H. Wilson), Iwobi (90+2. Lukić), Willian (86. Cairney) – Jiménez (58. Muniz).
Náhradníci: Rodák – Ballo-Touré, De Fougerolles, Tanton.
Trenér: Marco Silva
Náhradníci: Verbruggen – van Hecke, Milner, Hinshelwood.
Trenér: Roberto De Zerbi
Fulham FC: Leno – Castagne, Bassey, Ream (C), A. Robinson – Reed (58. A. Pereira), Palhinha – Decordova-Reid (58. H. Wilson), Iwobi (90+2. Lukić), Willian (86. Cairney) – Jiménez (58. Muniz).
Náhradníci: Rodák – Ballo-Touré, De Fougerolles, Tanton.
Trenér: Marco Silva
Rozhodčí: Salisbury – Wood, Eaton
Diváci: 31 550
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 11:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:8.
ze hřiště odchází Alex Iwobi, přichází Saša Lukić.
ze hřiště odchází Willian, přichází Tom Cairney.
ze hřiště odchází Evan Ferguson, přichází João Pedro.
ze hřiště odchází Simon Adingra, přichází Jöel Veltman.
ze hřiště odchází Carlos Baleba, přichází Facundo Buonanotte.
ze hřiště odchází Mahmoud Dahoud, přichází Billy Gilmour.
Zvýšená intenzita hostujícího napadání měla za následek chybu v přehnaně riskantní rozehrávce Brightonu. JOÃO PALHINHA po asistencích Iwobiho a Wilsona nevymýšlel žádné zbytečnosti a povedenou střelou z dálky překvapivě zrušil Steelovo čisté konto.
ze hřiště odchází Adam Lallana, přichází Ansu Fati.
ze hřiště odchází Bobby Decordova-Reid, přichází Harry Wilson.
ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Rodrigo Muniz.
ze hřiště odchází Harrison Reed, přichází Andreas Pereira.
Pascal Groß potáhl míč na ose hřiště. Vypadalo to, že roztáhne hru k Adingrovi, přihrávku si ale vzal EVAN FERGUSON a nesmírně přesně umístěnou přízemní střelou k levé tyči zaznamenal již pátý gól v sezoně.
Brighton & Hove Albion: Steele – Dahoud, Dunk (C), Igor, Webster – Baleba, Groß – Adingra, Lallana, Mitoma – E. Ferguson.
Náhradníci: Verbruggen – van Hecke, Veltman, Milner, Gilmour, Buonanotte, Hinshelwood, Pedro, Fati.
Trenér: Roberto De Zerbi
Fulham FC: Leno – Castagne, Bassey, Ream (C), A. Robinson – Reed, Palhinha – Decordova-Reid, Iwobi, Willian – Jiménez.
Náhradníci: Rodák – Ballo-Touré, De Fougerolles, H. Wilson, Cairney, A. Pereira, Lukić, Muniz, Tanton.
Trenér: Marco Silva
Rozhodčí: Salisbury – Wood, Eaton.
30.08.2022 Fulham – Brighton 2:1
18.02.2023 Brighton – Fulham 0:1.
Londýňané figurují s bilancí tří výher, dvou remíz a čtyř porážek na čtrnáctém místě. Za uplynulý měsíc porazili v Premier League pouze poslední Sheffield, načež prohráli na hřišti vedoucího Tottenhamu 0:2. Fulham tlačí bota v ofenzivě, jež se v devíti kolech prosadila jen osmkrát. Absence kanonýra, kterým byl řadu let srbský útočník Mitrović, je znát i při pohledu na tabulku střelců. Více než jednou, a to přesně dvakrát, skóroval jen Bobby De Cordova-Reid. Zdravotní potíže řeší obránci Adarabioyo, Diop a Tete. Stejně tak v zápasové kondici není Adama Traoré.
Domácí v prvních šesti kolech šestkrát zvítězili. Od vstupu do skupinové fáze Evropské ligy ale šla jejich výkonnost strmě dolů a v rozehraném 10. kole klesli v tabulce na sedmou příčku. Částečně to bylo dáno i těžkým losem. V posledních dvou ligových zápasech Brighton uhrál remízu 2:2 s Liverpoolem a pak podlehl 1:2 Manchesteru City. Celkem „The Seagulls“ nevyhráli v pěti utkáních za sebou. Tuto sérii přetrhl až ve čtvrtek, když na Amex Stadium porazili v EL trápící se Ajax 2:1. Na marodce jsou obránci Estupiñán s Lampteym, záložníci March s Moderem a útočníci Welbeck s Encisem. Nejlepším střelcem Brightonu v PL je čtyřgólový mladíček Evan Ferguson.