Brest – PSG 2:3 (kon.) | Lille – Monaco 2:0 (kon.) | Méty – Le Havre 0:0 (kon.)
Montpellier – Toulouse 3:0 (kon.) | Rennes – Štrasburk 1:1 (kon.)
Montpellier HSC
3:0 (1:0)
Toulouse FC
Neděle 29.10.2023, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas 3:0. Chvílemi byli lepší hosté, ale nedokázali proměnit své šance. Naopak domácí dali hned tři góly. (16:55:38)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 10:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:15.

90+5

90+5
    Dostáváme se do poslední minuty hry v nastavení, domácí tým kontroluje hru.

90+5
    Domácí celek měl volný kop. Akor Adams se pokoušel dostat do zakončení, ale míč netrefil podle představ.

90+3
    Toulouse se pokouší rychle přenést hru na útočnou polovinu, ale zatím čekáme na výraznější šanci.

90+2
    Hostující celek rozehrává od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Montpellier hraje velmi dobře.

90+1
    Ještě pět minut mají hostující fotbalisté na to, aby dokázali s výsledkem něco udělat. Zatím ale domácí defenziva hraje velmi dobře.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Hosté mají míč pod kontrolou, dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    V poklidném tempu se utkání dohrává, domácí celek míří za výhrou v tomto utkání.

85
    Jeden z domácích hráčů je ošetřovaný na hrací ploše. Je to Maxime Estève, který absolvoval tvrdý souboj.

84
    Střídání v týmu Montpellier HSC:
    ze hřiště odchází Maxime Estève, přichází Christopher Jullien,
    ze hřiště odchází Musa Al-Taamari, přichází Kelvin Yeboah.

83
    ze hřiště odchází Joris Chotard, přichází Léo Leroy.

82
    Hostující tým hodně otevřel hru a snaží se hrát na brejky. Tím pádem mají domácí hodně prostoru na aktivní hru.

80
    Domácí celek měl další obrovskou šanci, ale Musa Al-Taamari po rychlé kličce pálil mimo branku. Rozehrávat bude Guillaume Restes.

79
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Gabriel Suazo, přichází Mamady Bangré.

78
    Na své polovině se Toulouse mohlo pustit do rozehrávky, rychlé přenesení hry výraznější šanci nepřineslo.

76
    Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže nyní dostat před branku soupeře a do zakončení.