Brest – PSG 2:3 (kon.) | Lille – Monaco 2:0 (kon.) | Méty – Le Havre 0:0 (kon.)
Montpellier – Toulouse 3:0 (kon.) | Rennes – Štrasburk 1:1 (kon.)
Stade Rennes
1:1 (1:0)
RC Štrasburk
Neděle 29.10.2023, 17:05 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

Domácí hráči byli v zápase více u balonu, měli více ze hry, a tak je bude mrzet remízový stav. Rennes vedlo od třiadvacáté minuty, kdy se prosadil Adrien Truffert. Ovšem pojistka nepřišla, a tak v koncovce zápasu přišel trest, když dorážkou vyrovnal Lebogang Mothiba. Zatímco Štrasburk hýří úsměvy, tak hráči v červených dresech jsou hodně zklamaní.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek neděle. (18:59:46)

90+4

90+4
    Rennes vyrazilo na druhou stranu, kde před branku přihrával Adrien Truffert. Avšak výborně se vrátil Ismaël Doukouré, jenž zahrál na roh.

90+3
    Na pravé straně se pohyboval Kévin Gameiro, jehož centr byl sražený prvním bránícím hráčem na další rohový kop. Ovšem ani po něm zakončení nepřišlo.

90+2
    Hráči v bílých dresech poslali do vápna další centr, který byl odvrácený na rohový kop. Steve Mandanda a jeho spoluhráči se budou muset bránit.

90+1
    K postranní čáře přistoupil čtvrtý rozhodčí, který ukazuje, že se utkání bude nastavovat minimálně o čtyři minuty.

89
    Za vápnem si míč na pravou nohu přehodil Ibrahim Salah, který vystřelil jen doprostřed branky, kde se nacházel připravený Matz Sels.

87
    Martin Terrier posílal nebezpečný pas před branku, kde jej vyrazil Matz Sels. Odraženého míče se chopil Désiré Doué, jehož pokus byl znovu zablokovaný.

86
    Střídání v týmu RC Štrasburk:
    ze hřiště odchází Thomas Delaine, přichází Eduard Sobol.

85
    Na trávníku zůstal sedět Thomas Delaine, který se drží za achilovku. Hlavní rozhodčí povolává lékařský tým Štrasburk a bude se střídat.

83
    Domácí celek se vydal na útočnou polovinu, kde vybojoval rohový kop. Ovšem následná hlavička mířila jen nad branku, kterou hájí Matz Sels.

82
    Střídání v týmu Stade Rennes FC:
    ze hřiště odchází Amine Gouiri, přichází Ibrahim Salah,
    ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Fabian Rieder.
    81. Lebogang MOTHIBA - 1:1

81
    Štrasburk právě vstřelil branku!
    Je srovnáno! Ze střední vzdálenosti se napřáhl Kévin Gameiro, jehož pokus vyrazil Steve Mandanda jen před sebe, kam dobíhal LEBOGANG MOTHIBA. Střídající hráč poté přesně zamířil k levé tyči – 1:1.

80
    Deset minut zbývá do konce normální hrací doby. Rennes je chvíli od vítězství, ovšem můžeme očekávat, že Štrasburk hru ještě zjednoduší.