Slovensko
2:3 (0:1)
Anglie
sk Neděle 29.10.2023, 19:15MS v malé kopané • Skupina F

Absolútne nezvládnutý záver slovenských reprezentantov v druhom zápase na Majstrovstvách sveta v malom futbale proti Anglicku. Aj keď sme po prvom polčase prehrávali po góle Blackwooda, tak sa nám v druhom polčase podarilo skóre otočiť zásahmi Juhása a Bombicza, navyše potom prišlo vylúčenie Cruza. Angličania sa však postarali v početnej nevýhode o zázrak, pretože najprv po chybe Pellu vyrovnal Morgan-Griffiths a v poslednej minúte nadstaveného času im zaistil tri body víťazným gólom Kuehn. Za stavu 2:1 sme mali postup na dosah, takto po prehre zostávame na troch bodoch a o tom, či postúpime zo skupiny F do osemfinále sa rozhodne v našom poslednom zápase proti Francúzsku. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem Vám ešte príjemný zvyšok večera! (20:23:31)

50+2

50+2
    Anglicko dalo gól! Tak to je malofutbalová katastrofa slovenských reprezentantov, ktorý teraz nechali KUEHNOVI množstvo priestoru a ten prešiel s loptou prá metrov, napokon dokázal prestreliť Pellu a Anglicko v oslabení otočilo z 1:2 na 3:2!

50+1
    Tak ani Böhmer sa nestane hrdinom, pretože jeho ranu vyrazil opäť pozorný Al Droubi.

50
    Jurkemik teraz vrátil Geremu, ktorý zahodil vyloženú tutovku a z pár metrov prestrelil anglickú bránu.

49
    Angličania po vylúčení Cruza samozrejme budú zdržovať, preto sa teraz jednému z hráčov vôbec nechce na nohy.

48
    Najprv Gereho strelu vyrazil Al Droubi a na druhýkrát už ten istý hráč pálil nad bránu Anglicka.

47
    Anglicko dalo gól! Tak to je vážne zbytočná chyba nášho brankára Pellu, ktorý teraz podbehol autové vhadzovanie Wybrowa, a tak do prázdnej brány poľahky zakončil MORGAN GRIFFITHS a vyrovnal na 2:2!

46
    Žltá karta pre tím Slovensko (Gere).

45
    Pella mal pri rozohrávke problémy a bol tvrdo dohratý, napokon bola naša nádejná útočná akcia prerušená, pretože náš brankár zostal ležať na zemi.

44
    Druhá žltá a následne červená karta pre tím Anglicko (Cruz).

43
    Pellova rozohrávka bola vystihnutá, ale našťastie si ju anglický futbalista nedokázal spracovať.

42
    Wybrow zostal ležať na zemi, ale nepíska sa nedovolený zákrok na našej strane.

41
    Za tohto stavu sa nemáme kam ponáhľať v čase, keď do konca zostáva len desať minút a sme blízko k postupu do osemfinále.

40
    Bombicz možno mohol definitívne rozhodnúť, keď dostal prihrávku od Jurkemika, ale jeho ranu po zemi tentokrát vyrazil skvelým zákrokom Al Droubi.

38
    Slovensko dalo gól! Kuhajdík autom našiel ADAMA BOMBICZA, ktorého prvý pokus bol zblokovaný, ale na druhýkrát už trafil presne pod brvno a vedieme 2:1!