Cagliari – Frosinone 4:3 (kon.) | Monza – Udinese 1:1 (kon.) | Inter – AS Řím 1:0 (kon.)
Neapol – AC Milán 2:2 (kon.)
SSC Neapol
2:2 (0:2)
AC Milán
Neděle 29.10.2023, 20:45 • Stadio Diego Armando Maradona, Neapol • Italská Serie A • 10. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 14:10. (22:48:25)

Druhá půle rovněž přinesla dva góly, ovšem tentokrát do černého stříleli jenom hráči Neapole, kteří srovnali během úvodních dvaceti minut druhého poločasu. Další branky už diváci neviděli a to navzdory šancím na obou stranách a duel dvou předních celků tabulky tak končí zřejmě spravedlivou remízou.

90+5

90+5
    Ač nechybělo moc. Chviča Kvaracchelija v posledních vteřinách spálil velkou možnost, když z levé strany střílel levačkou a Mike Maignan vyrazil míč levou nohou do bezpečí. Hosté mohou svému gólmanovi děkovat aspoň za bod.

90+4
    Domácí si dlouho přihrávali před pokutovým územím, o míč přišli a dopředu vyrazili hosté, ovšem ani oni si nedokázali přihrát přesně. Vypadá to, že tento mač mít vítěze nebude.

90+2
    Davide Calabria se mohl stát hrdinou svého týmu, ovšem zblízka na pravé straně usměrnil míč hlavou jen do boční sítě.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty.
    89. Červená karta po 2. žluté

89
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým SSC Neapol (Natan). Hráč Neapole si byl vědom karetního trestu, přesto šel do souboje s Romerem až příliš tvrdě a v závěru tak oslabuje svůj tým.

88
    Po útočném faulu domácích získává míč milánský celek.

87
    Oba týmy tak využily maximálního počtu střídání.

87
    Střídání v týmu AC Milán:
    ze hřiště odchází Marco Pellegrino, přichází Alessandro Florenzi.

86
    Žlutá karta pro tým SSC Neapol (Alessandro Zanoli).

85
    Závěr zápasu se pomalu blíží, hra se odbývá daleko od obou branek.

83
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Alessandro Zanoli.

81
    Mike Maignan v poslední chvíli zastavil míč před postranní lajnou, čímž zabránil rohovému kopu.

81
    ze hřiště odchází Rafael Leão, přichází Luka Jović.

81
    ze hřiště odchází Olivier Giroud, přichází Noah Okafor.

78
    Žlutá karta pro tým AC Milán (Yunus Musah). Kartu vidí za faul na Chviču Kvaraccheliju.

Petr Frömel

Branky: 50. Politano (Di Lorenzo), 63. Raspadori – 22. Giroud (Pulisic), 31. Giroud (Calabria)

Karty:   53. Natan (NEA), 65. Di Lorenzo (NEA), 86. Zanoli (NEA) – 55. Reijnders (ACM), 62. Romero (ACM), 78. Musah (ACM)   89. Natan (NEA)

Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 14:10.
    SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani (46. Östigaard), Natan, Rui (46. Olivera) – Elmas (46. Simeone), Lobotka, Zieliński (77. Anguissa) – Politano (83. Zanoli), Raspadori, Kvaracchelija.
    Náhradníci: Contini, Gollini – D'Avino, Demme, Zerbin, Cajuste, Lindström, Gaetano.

Trenér: R. Garcia.

AC Milán: Maignan – Calabria (C), Tomori, Kalulu (19. Pellegrino, 87. Florenzi), Hernández – Reijnders, Krunić, Musah – Pulisic (46. Romero), Giroud (81. Okafor), Leão (81. Jović).
    Náhradníci: Nava, Mirante – Bartesaghi, Adli, Pobega.

Trenér: S. Pioli.