Boston – Detroit 2:5 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 1:3 (kon.) | Chicago – Toronto 4:3 (po pr.)
St. Louis – Nashville 3:8 (kon.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.) | Washington – Edmonton 0:5 (kon.)
Anaheim – Los Angeles 2:5 (kon.) | San Jose – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.)
Boston Bruins
2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
Detroit Red Wings
Pátek 24.11.2023, 19:00 • TD Garden, Boston • NHL

48:19
    Marchand to přehnal při napadání, krosčekem fauloval Gostisbehera a Boston půjde do tří. Obrovská chyba kapitána Bruins.

47:20
    Carlo se následně provinil krosčekem a je vyloučen na dvě minuty. Podaří se Red Wings znovu skórovat?

45:02
    Na trestnou lavici usedá na dvě minuty Carlo. Detroit dostává šanci zareagovat na inkasovaný gól.

38:00
    Holl je vyloučen na dvě minuty za hákování. Boston dostává v závěru druhé třetiny šanci snížit.

31:19
    Lohrei zasáhl Fischera holí do obličeje a je vyloučen na dvě minuty. Přesilová hra pro Red Wings.

22:06
    Holl jednomu ze soupeřů přidržel hůl a oslabí na následující dvě minuty svůj tým.

10:59
    Zacha trefil do obličeje holí Raymonda a Detroit si zahraje druhou přesilovou hru. Tu první dokázali Red Wings využít.

07:57
    Tentokrát si držením pomáhal Perron a dostává dvouminutový trest. Přesilovku si tak zahraje i Boston.

05:02
    Geekie si pomohl v souboji držením a je vyloučen na dvě minuty. Detroit si zahraje přesilovou hru.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 23. DeBrusk (Pastrňák, Zacha), 45. Heinen (Coyle, Lohrei) – 6. Compher (Gostisbehere, Raymond), 16. DeBrincat, 34. Fabbri (Sprong, DeBrincat), 46. Larkin (Compher, Raymond), 59. Perron

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy (A), Lohrei, Carlo, H. Lindholm, Mitchell, Forbort – Pastrňák (A), Zacha, Marchand (C) – Frederic, Coyle, Heinen – Geekie, Poitras, DeBrusk – P. Brown, Beecher, Lauko.
    Trenér: Jim Montgomery

Detroit Red Wings: Husso (Lyon) – Seider, Gostisbehere, Petry, Chiarot (A), Holl, Määttä – Raymond, Larkin (C), Veleno – Rasmussen, Compher, DeBrincat – Perron (A), Copp, Fabbri – Sprong, Fischer, Kostin.
    Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Rooney, Markovic – Cormier, MacPherson

Diváci: 17 850