Boston – Detroit 2:5 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 1:3 (kon.) | Chicago – Toronto 4:3 (po pr.)
St. Louis – Nashville 3:8 (kon.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.) | Washington – Edmonton 0:5 (kon.)
Anaheim – Los Angeles 2:5 (kon.) | San Jose – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.)

Detroit právě vstřelil branku!
    Fanoušci Bostonu odchází z arény. Postaral se o to DAVID PERRON, kterému se povedlo přes celé hřiště trefit prázdnou branku. Bez asistence.
    Perron D., Chiarot B., Husso V., Fischer C., Gostisbehere S., Larkin D.
    Coyle C., Zacha P., Lindholm H., Marchand B., McAvoy C., Pastrňák D.

48:19
    Marchand to přehnal při napadání, krosčekem fauloval Gostisbehera a Boston půjde do tří. Obrovská chyba kapitána Bruins.

47:20
    Carlo se následně provinil krosčekem a je vyloučen na dvě minuty. Podaří se Red Wings znovu skórovat?
    45:08 Dylan LARKIN - 2:4

45:08
    6/5
    Detroit znovu bleskově využívá přesilovou hru. Compher našel před brankou zcela volného DYLANA LARKINA a ten uklidil puk do odkryté klece. Asistence: J. T. Compher a Lucas Raymond.
    Larkin D., Compher J., Raymond L., Husso V., Gostisbehere S., Perron D.
    Swayman J., Coyle C., Beecher J., Forbort D., McAvoy C.

45:02
    Na trestnou lavici usedá na dvě minuty Carlo. Detroit dostává šanci zareagovat na inkasovaný gól.
    44:12 Danton HEINEN - 2:3

44:12
    6/6
    Boston právě vstřelil branku!
    Bruins snižují na rozdíl jednoho gólu. Střela Lohreie se od zadního mantinelu odrazila před brankoviště, odkud dokázal puk do branky napálit DANTON HEINEN. Asistence: Charlie Coyle a Mason Lohrei.
    Heinen D., Coyle C., Lohrei M., Frederic T., Swayman J., Carlo B.
    Raymond L., Husso V., Compher J., Gostisbehere S., Perron D., Larkin D.

38:00
    Holl je vyloučen na dvě minuty za hákování. Boston dostává v závěru druhé třetiny šanci snížit.

34:25
    Hosté byli blízko navýšení svého náskoku. Raymond z pravého kruhu zamířil do tyčky.
    33:24 Robby FABBRI - 1:3

33:24
    6/6
    Hokejisté Detroitu se radují chvilku po skončení přesilové hry. Sprong krásným pasem ke vzdálenější tyčce našel ROBBYHO FABBRIHO, který bezpečně zakončil do odkryté klece. Asistence: Daniel Sprong a Alex DeBrincat.
    Fabbri R., Sprong D., DeBrincat A., Husso V., Seider M., Veleno J.
    Swayman J., Lohrei M., Coyle C., Carlo B., Forbort D., Heinen D.

31:19
    Lohrei zasáhl Fischera holí do obličeje a je vyloučen na dvě minuty. Přesilová hra pro Red Wings.
    23:00 Jake DEBRUSK - 1:2

23:00
    6/5
    Bruins přesilovou hru využívají a snižují náskok svého soupeře. Pastrňákovu střelu vyrazil Husso před sebe, kde se ke dvěma dorážkám dostal JAKE DEBRUSK a na druhý pokus dokázal procpat puk do sítě. Asistence: David Pastrňák a Pavel Zacha.
    DeBrusk J., Pastrňák D., Zacha P., Marchand B., Swayman J., McAvoy C.
    Chiarot B., Copp A., Husso V., Compher J., Petry J.

22:06
    Holl jednomu ze soupeřů přidržel hůl a oslabí na následující dvě minuty svůj tým.
    15:01 Alex DEBRINCAT - 0:2

15:01
    6/6
    Druhý gól pro Red Wings! ALEX DEBRINCAT obral na útočné modré čáře o kotouč Poitrase a jel sám na branku. Nejlepší střelec Detroitu Swaymana propálil nekompromisní střelou. Bez asistence.
    DeBrincat A., Määttä O., Holl J., Rasmussen M., Husso V., Compher J.
    Swayman J., Lindholm H., Geekie M., Poitras M., McAvoy C., DeBrusk J.

10:59
    Zacha trefil do obličeje holí Raymonda a Detroit si zahraje druhou přesilovou hru. Tu první dokázali Red Wings využít.

07:57
    Tentokrát si držením pomáhal Perron a dostává dvouminutový trest. Přesilovku si tak zahraje i Boston.
    05:13 J. T. Compher - 0:1

05:13
    6/5
    Red Wings přesilovou hru rychle využívají a dostávají se do vedení! J. T. COMPHER odvedl před brankou skvělou práci, když se mu podařilo tečovat ránu od modré čáry. Asistence: Shayne Gostisbehere a Lucas Raymond.
    Compher J., Gostisbehere S., Raymond L., Husso V., Perron D., Larkin D.

05:02
    Geekie si pomohl v souboji držením a je vyloučen na dvě minuty. Detroit si zahraje přesilovou hru.

03:44
    David Pastrňák se málem zapsal mezi střelce. Jeho rána z mezikruží skončila na pravé tyčce!

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 23. DeBrusk (Pastrňák, Zacha), 45. Heinen (Coyle, Lohrei) – 6. Compher (Gostisbehere, Raymond), 16. DeBrincat, 34. Fabbri (Sprong, DeBrincat), 46. Larkin (Compher, Raymond), 59. Perron

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy (A), Lohrei, Carlo, H. Lindholm, Mitchell, Forbort – Pastrňák (A), Zacha, Marchand (C) – Frederic, Coyle, Heinen – Geekie, Poitras, DeBrusk – P. Brown, Beecher, Lauko.
    Trenér: Jim Montgomery

Detroit Red Wings: Husso (Lyon) – Seider, Gostisbehere, Petry, Chiarot (A), Holl, Määttä – Raymond, Larkin (C), Veleno – Rasmussen, Compher, DeBrincat – Perron (A), Copp, Fabbri – Sprong, Fischer, Kostin.
    Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Rooney, Markovic – Cormier, MacPherson

Diváci: 17 850