Boston – Detroit 2:5 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 1:3 (kon.) | Chicago – Toronto 4:3 (po pr.)
St. Louis – Nashville 3:8 (kon.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.) | Washington – Edmonton 0:5 (kon.)
Anaheim – Los Angeles 2:5 (kon.) | San Jose – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.)
Philadelphia Flyers
1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
New York Rangers
Pátek 24.11.2023, 19:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

51:46
    Tak už zde máme šestou přesilovou hru Philadelphie, když Nick Bonino (NYR) z obranného pásma vyhodil puk do hlediště.

48:02
    Domácí hokejisté dostávají k dispozici už svou pátou přesilovou hru v tomto utkání. Na dvě minuty za podrážení si na trestné posedí Erik Gustafsson (NYR),

40:00
    V závěru druhé třetiny ještě došlo k menší potyčce, ze které vyplynuly dvouminutové tresty za hrubost pro dva obránce. Za domácí si ve třetí třetině chvíli nezahraje Sean Walker (PHI) a na straně hostí to bude K´Andre Miller (NYR).

39:18
    Philadelphia si vybojoval další přesilovou hru, protože dvě minuty za podrážení dostává Ryan Lindgren (PHI).

32:14
    Rangers budou hrát svou druhou přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici míří Travis Sanheim (PHI), který dostává dvě minuty za vysokou hůl.

23:08
    Flyers budou hrát už třetí přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici míří K´Andre Miller (NYR), jenž si zde odsedí dvě minuty za držení.

17:19
    Garnet Hathaway (PHI) si ve středním pásmu vyhlédl Lindgrena, kterého čistým hitem sestřelil, což se nelíbilo Willovi Cuyllemu (NYR), který se hned do domácího hráče pustil, a tak musel Hathaway během první třetiny absolvovat další bitku.

Kromě pětiminutových trestů ještě hostující hráč dostává dvě minuty za vyprovokování bitky a osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Philadelphie tedy bude hrát přesilovou hru.

13:28
    Philadelphie bude hrát svou první přesilovou hru, protože na trestnou lavici míří Blake Wheeler (NYR), který si odsedí dvě minuty za podrážení.

07:24
    New York si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za hákování dostává Farabee (PHI), ikdyž tedy tohle bylo hodně přísné vyloučení.

04:44
    Hru nám však přerušila bitka ve středním pásmu, kde se do sebe pustili Barclay Goodrow (NYR) a Garnet Hathaway (PHI). Bitku nakonec vyhrál domácí hráč a oba si nyní odpočinou pět minut na trestné lavice.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 38. Couturier (Seeler, Atkinson) – 1. Zibanejad (Wheeler, Kreider), 2. Kreider, 28. Zibanejad (Wheeler, E. Gustafsson)

Philadelphia Flyers: Hart (Ersson) – York, Sanheim, Seeler, Se. Walker, Zamula, M. Staal – Foerster, Couturier, Konecny – Tippett, Poehling, Atkinson – Farabee, N. Cates, Brink – Deslauriers, Laughton, Hathaway.
    Trenér: John Tortorella

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – K. Miller, Trouba, R. Lindgren, E. Gustafsson, Z. Jones, Schneider – Kreider, Zibanejad, Wheeler – Panarin, Trocheck, Lafrenière – Cuylle, Bonino, Kakko – Vesey, Goodrow, Pitlick.
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Dunning, Furlatt – Hughes, Berg

Diváci: 19 032