Kadaň – Chrudim 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 1:2 (po pr.) | Ústí n/L – Chomutov 5:4 (po pr.)
Třebíč – Olomouc 2:3 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 2:0 (kon.) | Tábor – Litoměřice 3:2 (po s.n.)
Hr. Králové – Jihlava 4:3 (po s.n.) | Vrchlabí – Znojmo 2:3 (po s.n.)
po s.n.
Královští lvi Hradec Králové
4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 18.09.2010, 18:001. liga (ČR)

63:38
    Tak přece jen pravice hlavního rozhodčího nahoře, ale na trestnou lavici půjdou hosté. Dvě minuty za hákování dostane Daniel Hodek.

52:20
    Zdeněk Čáp vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilovou hru si pro změnu zahraje Jihlava.

46:52
    Hradec bude hrát čtrnáct vteřin přesilovou hru pět na tři. Daniel Hodek vyloučen na dvě minuty za sekání.

45:06
    Hned v dalším střídání hlavní rozhodčí vylučuje. Tomáš Ficenc vyloučen na dvě minuty za krosček. Přesilovka pro domácí tým.

38:22
    K nelibosti domácích fanoušků si za útočný faul půjde v závěru druhé třetiny sednout na trestnou lavici Jaroslav Roubík za hrubost.

30:00
    Hradec si zahraje další přesilovou hru, kde bude mít možnost srovnat stav zápasu. Za katr putuje Tomáš Pitula.

26:54
    Rostislav Malena zahákoval za vlastní bránou Patrika Moskala a odsedí si dvě trestné minuty.

22:05
    I Hradec si v úvodu druhého dějství zahraje přesilovou hru. Jan Zelený je vyloučen na dvě minuty za sekání.

19:01
    První přesilovku si zahraje v závěru prvního dějství také Jihlava. Patrik Moskal vyloučen na dvě minuty za držení hole.

09:57
    Libor Bezděk si při svém průniku počínal nedovoleně a míří na trestnou lavici. První přesilovka pro Hradec.

Lukáš Souček

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 28. Budínský, 42. Čáp, 58. Budínský (Moskal, Volráb), 65. Budínský - 2. Čachotský (Hollý), 26. Ficenc (Bakus, Bezděk), 44. Bakus (Hodek, Ficenc)

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Blažíček) - Horák, Křetínský, Táborský, Chmelíř, Čáp, Hendrich, Seidl - Hruška J., Roubík, Kadlec - Berger, Čermák, Kubica - Budínský, Moskal, Volráb - Valášek, Březina, Hruška O. - Koudelka.
    HC Dukla Jihlava: Řehoř (Benda) - Ficenc, Dobrovolný, Šidlík, Malena, Staněk, Kaláb, Zelený, Suchý - Hodek, Bakus, Bezděk - Padělek, Hollý, Čachotský - Jeslínek, Mareš, Škumát - Pitule, Zeman, Krupka.

Rozhodčí: Smitka - Špringl, Arazimová.