Kadaň – Olomouc 3:0 (kon.) | Litoměřice – Chrudim 1:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 5:2 (kon.)
Beroun – Jihlava 1:4 (kon.) | Třebíč – Písek 3:4 (po s.n.) | Tábor – Ústí n/L 2:3 (po pr.)

Lvi právě vstřelili branku!

Po krásné kombinaci tohoto obránce a útočníka zakončuje střelou z mezikruží pod betony Jakuba Čecha JAN KLOZ. Asistence: Milan Mikulík.

62:33
    Táborští vyhazují na zakázané uvolnění.

62:00
    Hra je prozatím nezajímavá a přesouvá se na obě strany.

60:19
    Ihned po bully míří do útoku hosté.

60:01
    Úvodní buly prodloužení vyhrávají domácí.

60:01

Protože stav utkání je nerozhodný, přistoupí se k prodloužení.

60:00
    Konec třetiny.

59:01
    Probíhá poslední minuta 3. třetiny.

56:30
    Táborským se hned ze začátku oslabení daří puk vyhodit ze třetiny.

56:16
    Martin Havran (TAB) - 2 minuty za hákování.

56:00
    Hra je velmi vyrovnaná, ani jeden z týmů se příliš nedostává ke střelám.

53:13
    Hraje se poslední dobou spíše na táborské třetině.

52:20

52:00
    Hra se stabilně přesouvá na obě strany.

50:20
    Richard Diviš (UNL) - menší trest 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

Dnešní utkání sleduje 1020 diváků.

48:26
    Hra se po dlouhé době přesouvá do Ústecké třetiny.

45:11

Po ukázkové kombinaci hostů v útočné třetině nejprve vystřelil od levého kruhu Jan Kloz, jeho střelu sice Jakub Čech odrazil, ale v mezikruží byl ještě připravený Milan Mikulík, který puk už jen postrčil do odkryté branky. Asistence: Jan Kloz, David Ludvík.

43:59
    Výborný zákrok předvedl táborský brankář Jakub Čech po střele Lukáše Poživila.

42:20

40:20
    David Pojkar (UNL) - 2 minuty za hákování.

40:01

Tábor ve 2. třetině zlepšil ofenzivní hru, rychleji přistupovali k hráčům a dostávali se k více šancím, toto se jim vyplatilo a ve 30. minutě po dobré defenzivní hře domácích a zlepšení ofenzivní hry. Domácí tento srovnávací gól nabudil a začali ještě více útočit, což vedlo k tomu, že o 2 minuty později vstřelil další branku Tomáš Petráček. Ústí se pokoušelo rychlými protiútoky vstřelit další branky, ovšem domácí podržel vynikající brankář Jakub Čech. Skvělou defenzivní a ofenzivní hru si udrželi až do konce třetiny.

Druhá třetina nám přinesla mnoho krásných útočných akcí, hra se stabilně přesouvala na obě strany. Až ve 30. minutě se táborští dostali do rychlého protiútoku a po rychlé kombinaci Tomáše Petráčka a Vojtěcha Mrkvičky, který akci zakončoval prudkou střelou zápěstí nad lapačku Zdeňka Orcta. Táborští pokračovali v nátlaku a ve 32. minutě se ujal puku Zdeněk Šperger a připravil přesnou nahrávkou střeleckou pozici Tomáši Petráčkovi, který bez zaváhání skóroval. Tímto domácí obrátili skóre ve svůj prospěch.

Další třetina začne přibližně v 19:41.

40:00

39:46
    O rychlý útok se pokusil Jakub Krätzer, byl však zastaven Ústeckou defenzivou.

39:00
    Hra se stabilně přesouvá z jedné strany na druhou.

37:10
    Tábor se rychlým založením dostal z pásma až do protiútoku, který zakončil Jakub Krätzer.

36:10
    Ústí velmi dobře napadá a Tábor se pořád nemůže dostat ze třetiny.

35:34
    Ústí pokračuje v nátlaku na Tábor, ale domácí jistí brankář Jakub Čech.

34:47
    Ústí se dostalo z nátlaku Tábora a drží se v útočné třetině a hra byla přerušena až ofsajdem.

33:30
    Tábor vyvíjí obrovský tlak a opět se dostává k mnoha střelám.

31:38
    Tábor opět vstřelil branku!

Po velkém nátlaku na tým Ústí se prosadil Tomáš Petráček, po krásné asistenci Zdeňka Špergera. Asistence: Zdeněk Šperger.

29:52
    Tábor právě vstřelil branku!

Po krásné kombinaci Tomáše Petráčka a Vojtěcha Mrkvičky zakončil VOJTĚCH MRKVIČKA od pravého kruhu střelou nad lapačku. Asistence: Tomáš Petráček.

28:01
    Ústečtí se osvobozují od nátlaku vyhozením na zakázané uvolnění.

26:59
    Ústí se drží v útočné třetině.

24:20
    David Pazourek (UNL) se ujal puku ve středním pásmu a svižnou střelou z mezikruží otestoval Jakuba Čecha.

23:34
    Oběma stranám se nedaří rozehrát útočnou akci.

21:23
    Po malé chybě hostů ve střední třetině se ujal puku David Nedorost střelou z levého kruhu Orcta nepřekonal.

20:25
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění, bude se vhazovat.

20:01
    Úvodní buly této třetiny vyhrávají hosté.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:50.

20:00

19:01
    Probíhá poslední minuta 1. třetiny.

18:19
    Hosté se dostávají do ofsajdu, bude se vhazovat.

18:14
    Bronislav Andres (TAB) - 2 minuty za podražení.

16:40
    David Ludvík (UNL) střílí z bezprostřední blízkosti na Čecha, ten puk chytá do lapačky. Bude se vhazovat v táborském pásmu.

15:59
    Ústečtí jsou pod tlakem, vyhazují na zakázané uvolnění.

15:17

14:48
    Opět zakázané uvolnění, tentokrát však na straně Ústí.

14:01

13:30
    Táborští omylem vyhazují na zakázané uvolnění, bude se vhazovat v jejich pásmu.

13:17
    Ivan Padělek (TAB) - 2 minuty za sekání.

12:01
    Richard Diviš (UNL) - 2 minuty za hákování.

11:07
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění, bude se vhazovat.

10:48

08:48
    Jan Klobouček (UNL) - 2 minuty za podražení.

08:35
    Ústečtí vyhazují na zakázané uvolnění, bude se vhazovat.

07:30
    Tomáš Petráček (TAB) drží puk za brankou, zatímco oba týmy střídají.

06:12

05:50
    Táborští ze zoufale snaží dostat do útočného pásma, ústečtí však stále odolávají.

04:12
    Lukáš Poživil (UNL) - 2 minuty za hákování.

03:47

Po přihrávce Pavla Janků přes šířku hřiště zakončuje střelou pod víko ROK PAJIČ. Asistence: Pavel Janků.

03:30

02:37
    Tomáš Petráček (TAB) střílí od modré, těsně však minul branku.

01:26
    Zakázané uvolnění Tábora, bude se vhazovat.

Úvodní bully zápasu vyhrávají domácí.

00:01

Vítáme vás na dnešním online přenosu utkání domácího HC Tábor a hostujícího HC Slovan Ústečtí Lvi.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Lukáš Jelič

Branky a nahrávky: 30. Vojtěch Mrkvička (Tomáš Petráček), 32. Tomáš Petráček (Zdeněk Šperger) - 4. Rok Pajič (Pavel Janků), 46. Milan Mikulík (Jan Kloz, David Ludvík), 64. Jan Kloz (Milan Mikulík)

HC Tábor: Čech, Halmoši - Kotaška, Černý, Havran, Petráček, Zíb, Koktan, Lukáč, Kudrna - Krätzer, Štrba, Kocar - Török, Mrkvička, Šperger - Padělek, Vild, Andres - Kostorek, Nedorost. Trenér: Vladimír Kýhos.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct, Francouz - Poživil, Klobouček, Sklenička, Kloz, Hořava, Pojkar, Němeček, Holomek - Diviš, Janků, Čurilla - Mikulík, Pazourek, Kanko - Alinč, Šedivý, Pajič - Ludvík. Asistence: Petr Rosol.

Rozhodčí: Jebavý, Flegl, Šperl