Kadaň – Olomouc 3:0 (kon.) | Litoměřice – Chrudim 1:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 5:2 (kon.)
Beroun – Jihlava 1:4 (kon.) | Třebíč – Písek 3:4 (po s.n.) | Tábor – Ústí n/L 2:3 (po pr.)
Vrchlabí – Chomutov 3:2 (po s.n.)
HC Tábor
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 06.11.2010, 18:001. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vítáme vás na dnešním online přenosu utkání domácího HC Tábor a hostujícího HC Slovan Ústečtí Lvi.

00:01

Úvodní bully zápasu vyhrávají domácí.

01:26
    Zakázané uvolnění Tábora, bude se vhazovat.

02:37
    Tomáš Petráček (TAB) střílí od modré, těsně však minul branku.

03:30
    Táborští vyhazují na zakázané uvolnění.

03:47
    Lvi právě vstřelili branku!

Po přihrávce Pavla Janků přes šířku hřiště zakončuje střelou pod víko ROK PAJIČ. Asistence: Pavel Janků.

04:12
    Lukáš Poživil (UNL) - 2 minuty za hákování.

05:50
    Táborští ze zoufale snaží dostat do útočného pásma, ústečtí však stále odolávají.

06:12

07:30
    Tomáš Petráček (TAB) drží puk za brankou, zatímco oba týmy střídají.

08:35
    Ústečtí vyhazují na zakázané uvolnění, bude se vhazovat.

08:48
    Jan Klobouček (UNL) - 2 minuty za podražení.

10:48

11:07
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění, bude se vhazovat.

12:01
    Richard Diviš (UNL) - 2 minuty za hákování.

13:17
    Ivan Padělek (TAB) - 2 minuty za sekání.

13:30
    Táborští omylem vyhazují na zakázané uvolnění, bude se vhazovat v jejich pásmu.

14:01

14:48
    Opět zakázané uvolnění, tentokrát však na straně Ústí.

15:17

15:59
    Ústečtí jsou pod tlakem, vyhazují na zakázané uvolnění.

16:40
    David Ludvík (UNL) střílí z bezprostřední blízkosti na Čecha, ten puk chytá do lapačky. Bude se vhazovat v táborském pásmu.

18:14
    Bronislav Andres (TAB) - 2 minuty za podražení.

18:19
    Hosté se dostávají do ofsajdu, bude se vhazovat.

19:01
    Probíhá poslední minuta 1. třetiny.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18:50.

20:01

20:01
    Úvodní buly této třetiny vyhrávají hosté.

20:25
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění, bude se vhazovat.

21:23
    Po malé chybě hostů ve střední třetině se ujal puku David Nedorost střelou z levého kruhu Orcta nepřekonal.

23:34
    Oběma stranám se nedaří rozehrát útočnou akci.

24:20
    David Pazourek (UNL) se ujal puku ve středním pásmu a svižnou střelou z mezikruží otestoval Jakuba Čecha.

26:59
    Ústí se drží v útočné třetině.

28:01
    Ústečtí se osvobozují od nátlaku vyhozením na zakázané uvolnění.

29:52
    Tábor právě vstřelil branku!

Po krásné kombinaci Tomáše Petráčka a Vojtěcha Mrkvičky zakončil VOJTĚCH MRKVIČKA od pravého kruhu střelou nad lapačku. Asistence: Tomáš Petráček.

31:38
    Tábor opět vstřelil branku!

Po velkém nátlaku na tým Ústí se prosadil Tomáš Petráček, po krásné asistenci Zdeňka Špergera. Asistence: Zdeněk Šperger.

33:30
    Tábor vyvíjí obrovský tlak a opět se dostává k mnoha střelám.

34:47
    Ústí se dostalo z nátlaku Tábora a drží se v útočné třetině a hra byla přerušena až ofsajdem.

35:34
    Ústí pokračuje v nátlaku na Tábor, ale domácí jistí brankář Jakub Čech.

36:10
    Ústí velmi dobře napadá a Tábor se pořád nemůže dostat ze třetiny.

37:10
    Tábor se rychlým založením dostal z pásma až do protiútoku, který zakončil Jakub Krätzer.

39:00
    Hra se stabilně přesouvá z jedné strany na druhou.

39:46
    O rychlý útok se pokusil Jakub Krätzer, byl však zastaven Ústeckou defenzivou.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:41.

Druhá třetina nám přinesla mnoho krásných útočných akcí, hra se stabilně přesouvala na obě strany. Až ve 30. minutě se táborští dostali do rychlého protiútoku a po rychlé kombinaci Tomáše Petráčka a Vojtěcha Mrkvičky, který akci zakončoval prudkou střelou zápěstí nad lapačku Zdeňka Orcta. Táborští pokračovali v nátlaku a ve 32. minutě se ujal puku Zdeněk Šperger a připravil přesnou nahrávkou střeleckou pozici Tomáši Petráčkovi, který bez zaváhání skóroval. Tímto domácí obrátili skóre ve svůj prospěch.

Tábor ve 2. třetině zlepšil ofenzivní hru, rychleji přistupovali k hráčům a dostávali se k více šancím, toto se jim vyplatilo a ve 30. minutě po dobré defenzivní hře domácích a zlepšení ofenzivní hry. Domácí tento srovnávací gól nabudil a začali ještě více útočit, což vedlo k tomu, že o 2 minuty později vstřelil další branku Tomáš Petráček. Ústí se pokoušelo rychlými protiútoky vstřelit další branky, ovšem domácí podržel vynikající brankář Jakub Čech. Skvělou defenzivní a ofenzivní hru si udrželi až do konce třetiny.

40:01

40:20
    David Pojkar (UNL) - 2 minuty za hákování.

42:20

43:59
    Výborný zákrok předvedl táborský brankář Jakub Čech po střele Lukáše Poživila.

45:11

Po ukázkové kombinaci hostů v útočné třetině nejprve vystřelil od levého kruhu Jan Kloz, jeho střelu sice Jakub Čech odrazil, ale v mezikruží byl ještě připravený Milan Mikulík, který puk už jen postrčil do odkryté branky. Asistence: Jan Kloz, David Ludvík.

48:26
    Hra se po dlouhé době přesouvá do Ústecké třetiny.

Dnešní utkání sleduje 1020 diváků.

50:20
    Richard Diviš (UNL) - menší trest 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

52:00
    Hra se stabilně přesouvá na obě strany.

52:20

53:13
    Hraje se poslední dobou spíše na táborské třetině.

56:00
    Hra je velmi vyrovnaná, ani jeden z týmů se příliš nedostává ke střelám.

56:16
    Martin Havran (TAB) - 2 minuty za hákování.

56:30
    Táborským se hned ze začátku oslabení daří puk vyhodit ze třetiny.

59:01
    Probíhá poslední minuta 3. třetiny.

60:00
    Konec třetiny.

Protože stav utkání je nerozhodný, přistoupí se k prodloužení.

60:01

60:01
    Úvodní buly prodloužení vyhrávají domácí.

60:19
    Ihned po bully míří do útoku hosté.

62:00
    Hra je prozatím nezajímavá a přesouvá se na obě strany.

62:33

63:48

Po krásné kombinaci tohoto obránce a útočníka zakončuje střelou z mezikruží pod betony Jakuba Čecha JAN KLOZ. Asistence: Milan Mikulík.

63:48
    Konec zápasu. (20:24:59)

Lukáš Jelič

Branky a nahrávky: 30. Vojtěch Mrkvička (Tomáš Petráček), 32. Tomáš Petráček (Zdeněk Šperger) - 4. Rok Pajič (Pavel Janků), 46. Milan Mikulík (Jan Kloz, David Ludvík), 64. Jan Kloz (Milan Mikulík)

HC Tábor: Čech, Halmoši - Kotaška, Černý, Havran, Petráček, Zíb, Koktan, Lukáč, Kudrna - Krätzer, Štrba, Kocar - Török, Mrkvička, Šperger - Padělek, Vild, Andres - Kostorek, Nedorost. Trenér: Vladimír Kýhos.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct, Francouz - Poživil, Klobouček, Sklenička, Kloz, Hořava, Pojkar, Němeček, Holomek - Diviš, Janků, Čurilla - Mikulík, Pazourek, Kanko - Alinč, Šedivý, Pajič - Ludvík. Asistence: Petr Rosol.

Rozhodčí: Jebavý, Flegl, Šperl