Kadaň – Olomouc 3:0 (kon.) | Litoměřice – Chrudim 1:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 5:2 (kon.)
Beroun – Jihlava 1:4 (kon.) | Třebíč – Písek 3:4 (po s.n.) | Tábor – Ústí n/L 2:3 (po pr.)

Lvi právě vstřelili branku!

Po krásné kombinaci tohoto obránce a útočníka zakončuje střelou z mezikruží pod betony Jakuba Čecha JAN KLOZ. Asistence: Milan Mikulík.

56:16
    Martin Havran (TAB) - 2 minuty za hákování.

50:20
    Richard Diviš (UNL) - menší trest 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

45:11

Po ukázkové kombinaci hostů v útočné třetině nejprve vystřelil od levého kruhu Jan Kloz, jeho střelu sice Jakub Čech odrazil, ale v mezikruží byl ještě připravený Milan Mikulík, který puk už jen postrčil do odkryté branky. Asistence: Jan Kloz, David Ludvík.

40:20
    David Pojkar (UNL) - 2 minuty za hákování.

Druhá třetina nám přinesla mnoho krásných útočných akcí, hra se stabilně přesouvala na obě strany. Až ve 30. minutě se táborští dostali do rychlého protiútoku a po rychlé kombinaci Tomáše Petráčka a Vojtěcha Mrkvičky, který akci zakončoval prudkou střelou zápěstí nad lapačku Zdeňka Orcta. Táborští pokračovali v nátlaku a ve 32. minutě se ujal puku Zdeněk Šperger a připravil přesnou nahrávkou střeleckou pozici Tomáši Petráčkovi, který bez zaváhání skóroval. Tímto domácí obrátili skóre ve svůj prospěch.

31:38
    Tábor opět vstřelil branku!

Po velkém nátlaku na tým Ústí se prosadil Tomáš Petráček, po krásné asistenci Zdeňka Špergera. Asistence: Zdeněk Šperger.

29:52
    Tábor právě vstřelil branku!

Po krásné kombinaci Tomáše Petráčka a Vojtěcha Mrkvičky zakončil VOJTĚCH MRKVIČKA od pravého kruhu střelou nad lapačku. Asistence: Tomáš Petráček.

18:14
    Bronislav Andres (TAB) - 2 minuty za podražení.

08:48
    Jan Klobouček (UNL) - 2 minuty za podražení.

04:12
    Lukáš Poživil (UNL) - 2 minuty za hákování.

03:47

Po přihrávce Pavla Janků přes šířku hřiště zakončuje střelou pod víko ROK PAJIČ. Asistence: Pavel Janků.

Lukáš Jelič

Branky a nahrávky: 30. Vojtěch Mrkvička (Tomáš Petráček), 32. Tomáš Petráček (Zdeněk Šperger) - 4. Rok Pajič (Pavel Janků), 46. Milan Mikulík (Jan Kloz, David Ludvík), 64. Jan Kloz (Milan Mikulík)

HC Tábor: Čech, Halmoši - Kotaška, Černý, Havran, Petráček, Zíb, Koktan, Lukáč, Kudrna - Krätzer, Štrba, Kocar - Török, Mrkvička, Šperger - Padělek, Vild, Andres - Kostorek, Nedorost. Trenér: Vladimír Kýhos.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct, Francouz - Poživil, Klobouček, Sklenička, Kloz, Hořava, Pojkar, Němeček, Holomek - Diviš, Janků, Čurilla - Mikulík, Pazourek, Kanko - Alinč, Šedivý, Pajič - Ludvík. Asistence: Petr Rosol.

Rozhodčí: Jebavý, Flegl, Šperl