Havlíčkův Brod – K. Vary 1:4 (kon.) | Znojmo – Litvínov 5:4 (po pr.) | Opava – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Třinec – Sparta 5:4 (kon.) | Jihlava – Plzeň 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 5:3 (kon.)
Vítkovice – Liberec 1:2 (po pr.) | Havířov – Slavia 1:3 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
1:4 (0:4, 0:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 27.11.2010, 10:30DHL Extraliga juniorů

58:01
    Havlíčkobrodský útočný výpad s sebou přinesl kýžené ovoce v podobě přesilové hry. Na trestnou lavici musel nedobrovolně putovat Sýkora (KVA), jenž se provinil zdržováním hry.

53:26
    Schussserova sražená střela se doklouzala do prostoru před brankou, odkud zkoušeli hosté hodně důrazně u gólmana Zvolánka dorážet. Brodský muž s maskou situaci ustál a po přerušení hry se do sebe pustili Ambrož (HBR) a Baar (KVA). Ze souboje vyšel vítezně brodský urostlý bek, ale oba dostávají trest na 4 minuty za hrubost.

53:09
    Na lavici hanby usedl na 2 minuty za podražení obránce Šíma (HBR).

46:54
    Andrlík (KVA) dostal 2 minuty za krosček plus osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

32:10
    Na trestnou lavici je vykáhzán hlavním rozhodčím J. Doležal (HBR) za vysokou hůl.

29:17
    Hudák (KVA) je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

18:09
    Za držení protihráče vyfasoval dvouminutový trest obránce Ambrož (HBR) a karlovarský hráč se jen s velkými obtížemi zvedá z ledu. Snad nepůjde o nic vážného a bude bez újmy na zdraví pokračovat v dnešním duelu.

05:04
    Z velice nebezpečných míst zakončoval kapitán J. Milfait, jehož ránu z mezikruží vyrazil gólman Habal do rohu karlovarského pásma. Po odpískání dostává 2 minuty za sekání Kverka (KVA).

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 46. Šíma (Ondráček, Szilva) - 7. Hudák, 11. Hudák (Kentoš, Záhora), 12. Daniška (Kverka), 12. Vachovec (Vaněk)