Trutnov – Pelhřimov 5:3 (kon.) | Chotěboř – Nymburk 8:4 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 5:6 (po pr.)
Opava – Technika Brno 4:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Kutná Hora – Milevsko 4:7 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Neděle 09.01.2011, 17:30Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • 2. liga skupina Východ

59:20
    Vyloučen Martin Kubo na dvě minuty za sekání.

56:20
    Vážně už poslední šance domácích - Michal Krutil - 2 minuty za zdržování hry.

54:18
    Aleš Matzke odchází na dvě minuty za podražení na trestnou lavici a Vsetín si zahraje 77 vteřin přesilovku 5 na 3.

53:35
    Na dvě minuty za zdržování hry si posedí Jan Kudláček.

48:52
    Daniel Vaněk vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

45:06
    Jan Sluštík si posedí na dvě minuty za podražení a domácím se naskýtá další možnost přesilové hry, které se jim dnes ovšem absolutně nedaří.

41:14
    Krutil kroutí hlavou, ale s rozhodnutím hlavního sudího nic neudělá a je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

39:02
    Po odpískaném postavení mimo hru hostů se na střídačce Frýdku - Místku strhla protestující řvava směrem k čárovému sudímu a hlavní rozhodčí tak ukládá hostující střídačce trest na 2 minuty za nesportovní chování, které odsedí Jan Sluštík.

37:20
    Daniel Brynecký vyloučen na dvě minuty za držení

35:52
    Ve stejném čase vyloučen Aleš Matzke na dvě minuty za vysokou hůl.

35:23
    Milan Gajda odchází na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění.

30:02
    Martin Kubo to teď přehnal z napadáním a odsedí si dvě minuty za podražení.

25:28
    Pavel Zavrtálek - 2 minuty za sekání a první přesilová hra pro hosty v dnešním zápase.

15:32
    David Vítek se dostával po pravé straně před Laníčka, ale byl zastaven nedovoleně Janem Kotáskem a ten si za svůj nedovolený zákrok posedí na 2 minuty za sekání.

10:21
    Poté co se před Plškem sám ocitl Jan Sluštík se bude vylučovat na obou stranách Jan Sluštík - 2 minuty za sekání a na straně domácích Tomáš Žabčík na dvě minuty za hrubost.

9:25
    Martin Mintěl - 2 minuty za vražení na hrazení a domácím se tak naskýtá možnost další přesilové hry.

7:24
    Máme tady první vyloučení - Aleš Matzke - 2 minuty za sekání.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 21. Ševčík (Vaněk), 36. Vítek (Valigura, Pelc) - 20. Kraft (Kolařík, Kudláček), 28. Kraft (Krutil), 29. Sluštík O. (Kolařík, Kudláček)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (29. Hromada) - Lukeš, Pelc, Zelenka, Kapr, Zavrtálek, Žabčík, Spitzer - Tesařík, Vítek, Brynecký, Vaněk, Ševčík, Valigura, Holík, Plachtovič, Korčák, Kubo, Sýs, Klimek.
    HC Frýdek-Místek: Laníček (Polonyi) - Mintěl, Rozum, Štubňa, Částečka, Kocurek, Matzke, Kotásek, Krutil, Kudláček, Gajda, Čára, Sluštík O., Sluštík J., Kolařík, Kropáč, Kraft.

Rozhodčí: J. Škach - Z. Hejda, P. Velínský