Benátky n/J – Písek 2:3 (kon.) | Chrudim – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Vrchlabí 5:3 (kon.)
Olomouc – Jihlava 2:3 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 8:5 (kon.) | Beroun – Ústí n/L 2:6 (kon.)
Tábor – Třebíč 3:4 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 6:1 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
8:5 (2:3, 2:0, 4:2)
Piráti Chomutov
Sobota 15.01.2011, 17:001. liga (ČR)

57:41
    Na lavici hanby musí usednout Švaňhal (HBR), jenž se provinil podražením.

55:51
    Právě v rohu brodského pásma byl ostře atakován otřesený útočník Zohorna a Havíř (CHM) dostává 4 minuty za vysokou hůl.

52:48
    Na trestnou lavici usedá za faul v útočném pásmu Endál (HBR), který se provinil hrubostí.

47:48
    A máme tu znovu situaci, kdy na trestnou lavici putují současně hned dva chomutovští hráči. Pulpán (CHM) dostal 2 minuty za hákování a Bombic (CHM) za faul kolenem.

39:55
    Havlíčkův Brod sevřel Severočechy pod tlak gigantických rozměrů, při kterém gólman Hylák a chomutovská obrana doslova nevěděli, kde jim hlava stojí. Nakonec však sérii nebezpečných šancí ustáli bez úhony. Naposledy pálil A. Jelínek, jehož ránu nejdříve zblokovala skrumáž těl mezi kruhy, ale brodský bek napodruhé vystřelil z tohoto prostoru a gólman Hylák ukryl puk pod betony. Po odpískání dostává Novák (CHM) 2 minuty za sekání.

38:51
    Havíř (CHM) dostal 2 minuty za sekání a Švaňhal (HBR) za hrubost.

23:19
    V rohu chomutovského pásma se provinil faulem Kůs (CHM), který vyfasoval 2 minuty za držení protihráče.

13:30
    Tlak bojovníků z Kotliny vyústil ve vyloučení Slováka (CHM) za napadení a Kuběny (CHM) za podražení. Havlíčkův Brod hraje 2 minuty v 5 proti 3.

07:32
    Voj. Němec (HBR) dostává osboní trest na 10 minut za nesportovní chování.

05:34
    Na trestnou lavici usedl na 2 minuty Kůs (CHM) za vysokou hůl.

03:38
    Se svou troškou do mlýna přispěchal také Meidl, který v situaci 1 na 1 předvedl zpětnou otočku, jíž se zbavil obránce, a pohotově vystřelil z mezikřuží jen do připravených betonů brankáře Hyláka. Po odpískání se vylučuje, Endál (HBR) dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 1. Rytnauer, 15. Holec (Rytnauer, Morava), 23. Sova (Holec), 35. Holec (Rytnauer, A. Jelínek), 48. Endál (Morava, Voj. Němec), 49. Voj. Němec (Endál, Krejčík), 57. Holec (Rytnauer), 59. Voj. Němec (Endál, Suchan) - 1. Kuběna (Hruška, Bombic), 5. Kuběna (Bombic, Kraft), 18. Skořepa (Pulpán), 52. Kraft (Slovák ), 58. Jíra (Skořepa)