B. Bystrica – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Nitra – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Ružomberok – Žilina 0:0 (kon.)
Trnava – Dunajská Streda 3:0 (kon.) | Prešov – Dubnica 2:1 (kon.)
FC Tatran Prešov
2:1 (1:0)
FK Dubnica
sk Sobota 23.04.2011, 17:30 • 1. FC Tatran Prešov • Niké liga

87
    Vzápätí sa do odkrytej obrany hostí rútil Žúrek, jeho obhodenie obrancu bolo pridlhé a skončilo v rukách Kováča.

86
    Po dvoch minútach takmer identická situácia, Peškovič tentokrát center Bruška z rohu podvihol do bezpečia.

84
    Peškovič podbehol center z rohu, pred Šulekom odvracia Čep

79
    Dubnica dala gól! ľuptákovi stačilo päť minút na ihrisku, aby potrestal diery v prešovskej obrane. Dubnica znižuje a ešte to bude v Prešove dramatické.

74
    Dubnica strieda tretíkrát, namiesto Beňa prichádza Ľupták

72
    Premiéru v prešovskom drese bude mať Belák, ktorý nahrádza Macka

69
    Dvojité striedani hostí - namiesto Zápotoku Grabež, namiesto Polácha Augustíni.

68
    Prešov dal gól! Čep odčinil svoju hrúbku v obrane, nebojácne sa vrhol do centra Macka a hlavou prekonal Kováča.

67
    Center Bruška trafil na päťke Farbáka a takmer z toho bol vlastný gól.

64
    Čep ako posledný stratil loptu v súboji s Kuzmom, ten sa ocitol sám pred Peškovičom, domácich zachránila žrď

60
    Potlesk vyprevádza strelca domáceho gólu Bernarda, ktorý sa do zostavy vrátil po zranení a po obrannom zákroku sa pravdepodobne opäť zranil. Nahrádza ho Žúrek.

58
    Krajníkov faul tentokrát už potrestaný žltou kartou.

50
    Po rohu Bruška páli z voleja Šulek, jeho strelu zblokovali domáci na ďalší roh. Po odrazenej lopte pálil spoza šestnástky Vavrík, Peškovič tentokrát bezpečne chytá loptu do brankárskeho koša.

49
    Bernardo v pozícii stopéra zachraňuje pred nabiehajúcim Vavríkom.

46
    Druhý polčas začína útočnou aktivitou hostí. Takmer identická situácia ako v závere prvého polčasu. Skákavá strela Bruška vypadáva Peškovičovi z rúk, zachraňuje Farbák.

45
    Mohla priniesť Dubnici, Bruškovu strelu vyrazil Peškovič pred seba, loptu na roh upratal Petráš.

43
    Meszároš sa rútil popred šestnástku, prišiel faul hostí, domáci kopú priamy kop z 25 metrov. Loptu si postavil Macko. Jeho strela tesne minula Kováčovu bránku.

41
    Ižvolt zatiahol v strede poľa ručnú brzdu a vidí žltú kartu.

35
    Bernardo sa predral cez dvoch brániacich Dubničanov, z hranice šestnástky strieľa nad.

26
    Vynútená zmena v domácom mužstve, namiesto zraneného Josla prichádza Heidenreich.

19
    Macko prekvapil centrom z priameho kopu nielen obranu, ale aj spoluhráčov a nikto na loptu letiacu cez päťku nezareagoval. Ešte pred priamym kopom dostal žltú kartu Beňo za svoj faul na Bernarda

14
    Vzápätí z protiútoku v šanci aj domáci, Bernardo posúval Mackovi, ten ešte Meszárošovi a jeho strela skončila po teči obrany mimo dubnickej bránky.

14
    Prvá vážnejšia hrozba Dubnice, Kuzma sa uvoľnil na hranici ofsajdu, loptu zasekol, ale jeho strelui stečovala obrana domácich do rúk Peškoviča

12
    Prešov dal gól! Exportný gól Brazílčana Bernarda!!! Center Vyskočila si spracoval na hrudi a z otočky z voleja nedal Kopváčovi šancu.